• MEDYCYNA ESTETYCZNA WROCŁAW - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

medycyna estetyczna wrocław

 • Dermatologia.wroc.pl Gabinet dermatologiczny

  W ramach oferty naszego wrocławskiego gabinetu dermatologicznego zapewniamy profilaktykę, diagnostykę w leczeniu schorzeń dermatologicznych. Zapewniamy leczenie ze strony doświadczonych lekarzy. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala nam realizować innowacyjne zabiegi. Wykonujemy między innymi zabiegi hydrobalas, które dzięki zastosowaniu lekko usieciowanego kwasu hialuronowego przynoszą długotrwały efekt rewitalizacyjny i nawilżający. Zapraszamy!

 • Kwas hialuronowy Wrocław

  Doktor Karolina Kopeć jest bardzo dobrze kojarzona z frazami botox Wrocław czy medycyna estetyczna. Jej specjalizacją jest pełen zakres usług kryjących się pod słowami medycyna estetyczna. Przyjmując swych pacjentów w kilku gabinetach we Wrocławiu może zaoferować zabiegi z obszaru dermatologii i medycyny estetycznej. Posiadając szeroką wiedzę lekarską, ma bardzo dużo do zaoferowania swoim ewentualnym pacjentom. Regularnie się kształcąc w kursach doskonalących, sympozjach krajowych i międzynarodowych zapewnia leczenie zgodne aktualnymi trendami dermatologii i medycyny estetycznej. Pracując z wykorzystaniem najwyższej, światowej jakości sprzęcie gwarantuje pacjentom najlepsze efekty zabiegów. Lekarz Karolina Kopeć proponuje swym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów, rozwiązujących w konkretny sposób problemy skórne i poprawiających jej wygląd jak i samopoczucie samych pacjentów. Oferuje zabiegi laserowe, wypełniające i modelujące, redukujące zmarszczki mimiczne, mezoterapię igłową, peelingi skóry i inne.

 • CAMEA Botox Wrocław

  Instytut Medycyny Estetycznej Camea znajduje się we Wrocławiu. Zachęcamy zarówno kobiety jak również mężczyzn do zapoznania się z ofertą naszych usług z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, stomatologii estetycznej czy kosmetologii. Oferujemy szeroki zakres zabiegów dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Posiadamy nowoczesny sprzęt i stosujemy skuteczne, ale i bezpieczne metody leczenia. Każdemu Pacjentowi zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę i dbamy o jego komfort na każdym etapie leczenia. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Więcej szczegółów na naszej witrynie.

 • Medycyna estetyczna Wrocław - DermaMed

  Instytut DermaMed został stawia sobie za cel dostarczanie pełnego pakietu najwyższej klasy usług związanych z urodą, sylwetką oraz likwidowaniem śladów starzenia. W naszej ofercie znajduje się epilacja Wrocław, laserowe usuwanie owłosienia, lipoliza Wrocław, likwidacja zmarszczek, botox Wrocław, peelingi, mikrodermabrazja, powiększanie ust Wrocław. Współczesna dermatologia estetyczna ma dzisiaj ogrom możliwości. Przeprowadzamy bogatą gamę zabiegów zarówno dla ciała, ale także dla zmysłów. Dermatologia estetyczna pozwala skorygować naturę, jak też ograniczyć efekty starzenia. Naszą specjalizacją jest szeroko pojmowana dermatologia estetyczna Wrocław oraz kosmetyka. Salon DermaMed to miejsce unikalne, doskonałe dla wszystkich, którzy pragną poczuć się lepiej i ładnie wyglądać.

 • www.instytutmedika.pl

  Gabinet Medika świadczy profesjonalne usługi z zakresu trychologii oraz kosmetologii. Nasza gabinet znajduje się we Wrocławiu. Przeprowadzamy szereg zabiegów, które przyczyniają się do poprawy Państwa cery, m.in. przez oczyszczenie naczynek, ujednolicenie koloru cery. Nasze zbiegi laserowe pozwalają też skutecznie usunąć oznaki starzenia się skóry. Leczymy również łysienie oraz inne dolegliwości skóry głowy i włosów. Ponadto, przeprowadzamy fachowe szkolenia z trychologii oraz kosmetologii. Dokładne informacje na temat naszej Gabinetu oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.

 • Klinika Prestige Skin

  Klinika Prestige Skin to działające we Wrocławiu nowoczesna placówka świadcząca usługi medycyny estetycznej i dermatologii. Zabiegi przeprowadzane są według najwyższych i obowiązujących standardów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych, ale sprawdzonych i skutecznych technologii. Zabiegi rewitalizujące przeprowadza tu się w oparciu o działanie substancji miorelaksacyjnych oraz wypełniaczy zmarszczek. Klinika Prestige Skin dysponuje również laserem frakcyjnym.

 • ESSENZA botox Wrocław

  W docenianym oraz prestiżowym Studio Urody ESSENZA umiejscowionym we Wrocławiu pracują doświadczeni, profesjonalni kosmetolodzy i kosmetyczki, fryzjerzy, fizjoterapeuci bądź specjaliści medycyny estetycznej. W obrębie zabiegów medycyny estetycznej pełnionych za sprawą dyplomowanego lekarza medycyny znajduje się m.in. mezoterapia igłowa lub wolumetryczny lifting twarzy a także aplikacja liftingującego Botoxu, który polecany jest w wypadku płytszych oraz głębszych zmarszczek skóry twarzy, w występowaniu opadających powiek oraz brwi lub kącików ust. Więcej szczegółów o kompletnych usługach świadczonych za pomocą Studio ESSENZA osiągalnych na stronie www.

 • KERAMED Kurze łapki wypełnianie Wrocław

  Przedstawiamy Państwu gabinet medycyny estetycznej Keramed z siedzibą we Wrocławiu. Realizujemy: makijaż permanentny, lipolizę, mezoterapię, powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek, botoks, sculptrę. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz certyfikaty, które zaświadczają o naszym doświadczeniu. Przestrzegamy surowych zasad higieniczno - sanitarnych. Prowadzimy bezpłatne konsultacje. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego czy też osobistego. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy więcej wiadomości i pełną ofertę.

 • Medycyna estetyczna Wrocław

  Pani doktor Stomatolog Wrocław Agnieszka Spławska w swoich salonach stomatologii i medycyny estetycznej proponuje własnym klientom polepszenie wizerunku, powoduje to dowartościowanie własnej osoby. W czasach, w których ciało jest naszą wizytówką, każdy z nas che posiadać imponujący uśmiech oraz nieskazitelne rysy twarzy. pomaga nam w tym szybko rozwijająca się medycyna estetyczna, dzięki niej wszelkie ulepszenia są w naszym zasięgu. Mając do dyspozycji najświeższe światowe technologie oraz własną praktyczną wiedzę z zakresu medycyny, Pani Agnieszka Spławska zapewnia klientom duży wybór zabiegów stomatologicznych czy protetycznych jak również z gabinetu Medycyna Estetyczna Wrocław, od botoxu po mezoterapię. Doktor Agnieszka Spławska gwarantuje swym pacjentom maksimum zadowolenia z efektu wykonanych zabiegów.

 • CHIROPLASTICA Chirurgia ręki Wrocław

  Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej CHIROPLASTICA to nowoczesna placówka świadcząca usługi z zakresu chirurgii ręki, ginekologii i urologii plastycznej, ortopedii i chirurgii urazowej oraz chirurgii ogólnej jak również medycyny estetycznej. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz innowacyjnych technologii oferujemy Psństwu pełen zakres zabiegów chirurgicznych czy upiększających jak kwas i nici hialuronowe, laser frakcyjny, lipolizę injekcyjną oraz mezoterapię igłową. Zabiegi chirurgiczne przeprowadzamy w ramach "szpitala jednego dnia". Zapraszamy na stronę.