• MONTAŻ ANTEN - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

montaż anten

 • CELTRON montaż anten Wrocław

  Wiemy doskonale jak wymagający są nasi Klienci. Dlatego firma Celtron ponad wszystko stawia jakość usług, które oferuje. Wykonujemy nie tylko profesjonalny montaż anten ale również posiadamy bardzo sprawnie, szybko i rzeczowo działający serwis anten. Dzięki temu posiadamy bardzo wysoką kompleksowość naszych usług. Dzięki nam ustawianie anten nie będzie już w żaden sposób Państwa problemem. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwolą osiągnąć bardzo duże korzyści, dzięki którym otrzymacie Państwo wysoką jakość obrazu i dźwięku.

 • HD System s.c.

  HD SYSTEM s.c. to profesjonalna firma instalatorska działająca na terenie woj. śląskiego Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami oraz zadowoleniem naszych klientów. Gwarantujemy fachową pomoc techniczną związaną z instalacjami TV/SAT oraz Audio-Video. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam na profesjonalne wykonywanie instalacji oraz usuwanie usterek w standardowych oraz tych nietypowych instalacjach. Działamy w oparciu o najwyższe standardy usług. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja klienta, wynikająca z realizacji zamówionej usługi.

 • Złota Raczka Warszawa Naprawa usterek w domu

  NAPRAWY USTEREK ORAZ MONTAŻE: Wymiana gniazdek, oprawek, włączników.
  Montaż i naprawa oświetlenia, halogenów, lamp sufitowych.
  Wymiana baterii łazienkowych, uszczelek, syfonów, wężyków, spłuczek.
  Odpowietrzanie grzejników.
  Montaż mebli, okapów, karniszy, suszarek sufitowych,wieszaków.
  Regulacja/wymiana zawiasów, gałek, rączek itp.
  Wymiana blatów kuchennych.
  Montaż/ustawienie anten TV cyfrowej dvb-t oraz satelitarnej Polsat, n, cyfra+, telewizja na kartę.
  Rozdzielanie sygnału TV-kablowej na 2-3 odbiorniki TV.
  Podłączanie oraz strojenie telewizorów, dekoderów, kina domowego.
  Zakładanie oraz konfiguracja sieci bezprzewodowej wi-fi.
  Rozbudowa komputerów, wymiana kart graficznych,pamięci ram, dysków itp.
  Mycie okien, sprzątanie, porządkowanie grobów itp.

  PEŁNA OFERTA NA STRONIE: www.firma.janel.pl TEL:511-717-437. PRZYSTĘPNE CENY!

 • Montaż i ustawianie anten satelitarnych Bydgoszcz

  Oferujemy państwu profesjonalne usługi w zakresie montażu anten satelitarnych na terenie Bydgoszczy oraz okolic. W skład naszych usług wchodzą między innymi:
  - montaż anten satelitarnych wszystkich platform cyfrowych: nc+, Cyfrowy Polsat, Videostrada TP, Telewizja na kartę, telewizja Trwam.
  - ustawianie anten satelitarnych na satelitę Hotbird lub Astra,
  modernizacja i serwis instalacji antenowych
  - Instalacja Anten DVB-T
  Do naszej pracy używamy profesjonalnych mierników i narzędzi.

  Oferujemy najwyższą jakość usług oraz najniższe ceny.
  Zapraszamy do współpracy.

 • Montaż anten Rzeszow, ustawienie anteny

  Nasza firma zajmuje się kompleksowymi instalacjami RTV-SAT w domu klienta - czy to w mieszkaniach czy w domach jednorodzinnych. Instalacje wykonujemy na terenie całego Podkarpacia. Wykonujemy usługi w zakresie doradztwa, projektowania i wykonania instalacji antenowych Telewizja N, Cyfra +, Polsat Cyfrowy, TP SA. Realizujemy zamówienia z województwa podkarpackigo * montaż zestawów satelitarnych do odbioru telewizji cyfrowej, instalacja anten TV naziemnej * projektowanie i wykonanie kompleksowych systemów telewizji zbiorczej satelitarnej oraz naziemnej * rozbudowa i konserwacja istniejących instalacji antenowych * instalacje do odbioru telewizji naziemnej analogowej i cyfrowej * lokalizacja oraz likwidacja zakłóceń odbioru sygnałów telewizyjnych * pomiar natężenia pola celem wyboru optymalnego miejsca na instalacje anteny.

 • CyfrowaSat - anteny, wzmacniacze gsm Kraków

  Anteny satelitarne są powszechnie stosowane a my wykonujemy montaż i ustawianie anten. Kraków miastem naszej siedziby gdzie świadczymy jeszcze takie usługi jak instalacja kamer w budynkach. W naszej ofercie także telewizja cyfrowa i wzmacniacze gsm. Tylko u nas instalacja i montaż anten satelitarnych na wysokim poziomie. Montujemy w blokach, w domach i innych budynkach - głównie Kraków i okolice. Dojazd gratis do klienta

 • Pogotowie Antenowe 24h

  Pogotowie Antenowe 24h to pierwszy w kraju, ogólnopolski zespół 150 profesjonalnych i doświadczonych, licencjonowanych monterów TV. Gwarantujemy całodobowe wsparcie i pomoc techniczną. Działamy w oparciu o najwyższe standardy usług. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi technikami, których cechuje nie tylko fachowość i doświadczenie, lecz także pasja, zaangażowanie i wysoki poziom kultury osobistej. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja klienta, wynikająca z realizacji zamówionej usługi. Zakres usług: montaż, serwis, naprawa anten, doradztwo, instalacje dvb-t.

 • Montaż anten satelitarnych Kraków

  Dużej liczbie osób przypuszczalnie może się zdawać, iż tv dvb-t Kraków pozostaje sprawą banalną. Wystarczy zaledwie wywiercić otwory, wkręcić do ściany i spiąć z odbiornikiem satelitarnym. Nic bardziej błędnego. Przekonało się o tym sporo naszych Klientów, dla jakich staliśmy się sposobem wyjścia z trudnej sytuacji. Nasza własna firma istnieje w branży od wielu lat i od tamtego czasu wypracowaliśmy sobie dobrą opinie. Gwarantujemy gigantyczny paletę specjalności powiązanych z montażem oraz również instalacją satelit. Dodatkowo proponujemy montaż dekoderów telewizyjnych. W mojej firmie znajduje się również wgrywanie oraz strojenie takich oczywiście urządzeń. Jeżeli zatem wyszukujesz oferty, jaka w sposób kompetentny zrealizuje zabiegi takie jak ustawienia anteny satelitarnej Kraków w takim razie koniecznie zadzwoń do nas. Antena satelitarna aktualnie przestała być splendorem natomiast w dzisiejszych czasach jest poniekąd standardem i codziennością. Nadal jednak pozostają przeszkody z tym podpięciem i zamocowaniem. W następstwie tego również zapraszamy do złożenia zamówienia montażu albo ustawieniem satelity albo telewizji dvbt w Warszawie i okolicach.Wielu osobom prawdopodobnie może się zdawać, iż montaż anteny SAT Kraków była zawsze problemem banalnym. Wystarczy tylko wywiercić otwory, wkręcić do ściany i podpiąć z dekoderem sat. Nic bardziej mylnego. Przekonało się o tym sporo naszych Klientów, dla których jesteśmy ostatnią deską ratunku.

 • Montaż anten

  Firma AM-SAT z Poznania zajmuje się montażem anten satelitarnych i naziemnych RTV. Naprawiamy stare anteny i modernizujemy przestarzałe instalacje antenowe. Prowadzimy sprzedaż osprzętu antenowego. Zajmujemy się również montażem telewizji przemysłowej dla małych firm i osób prywatnych w Poznaniu i okolicach. Niezakłócony obraz i dźwięk nadawany z satelity uzyskasz dzięki profesjonalnie zainstalowanej antenie. Instalujemy zestawy satelitarne: Cyfrowy Polsat, Cyfra+, Telewizja N, Telewizja Na Kartę TNK.

 • Montaż anten Rewal

  F.H.U KUBA to firma, która powstała w roku 2002. Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętą działalnością elektryczną. Inwestujemy w nowe maszyny i urządzenia. Posiadamy wszelkie uprawnienia SEP oraz dążymy do uzyskania certyfikatu Zarządzania Jakością. Nasi wykwalifikowani pracownicy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z zadaniami branży elektrycznej. Oferta jest niezwykle zróżnicowana i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Warto dzwonić także pod numer alarmowy w razie jakichkolwiek problemów!

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »