• NAPRAWA XBOX - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

naprawa xbox

  • Naprawy laptopów

    Szybka i solidna naprawa laptopów wszystkich marek. Darmowa diagnoza i wycena naprawy w max 48 godzin. Dajemy pisemną gwarancję na wykonanie usługi. Specjalizujemy się głównie w naprawach płyty głównej, podzespołów oraz wymianach matrycy. Dysponujemy specjalistycznym laboratorium do diagnozy oraz naprawy podzespołów elektronicznych. Naprawiamy również konsole PS3 oraz XBOX 360. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu w pobliżu ronda Śródka, jednak obsługujemy klientów z całego Poznania oraz okolic. W ofercie posiadamy również części zamienne oraz akcesoria.

  • Największy w Polsce serwis konsol. Naprawa Playstation, XBOX, Nintendo i innych

    Strona pierwszego w Polsce serwisu konsol. Oferujemy serwis Playstation (PS3, PS2, PSX, PSP), Ebox, WII, Nintendo i innych! Skutecznie i pewnie! Naprawiamy YLOD we wszystkich typach Playstation 3: FAT oraz SLIM! Naprawiamy konsole po nieprofesjonalnych naprawach - nie odprawimy cię z przysłowiowym "kwitkiem". Usuwamy popularne usterki PS3 jak YLOD ("żółta dioda śmierci") oraz RROD w X360. Nasi pracownicy posiadają międzynarodowe certyfikaty Specjalisty IPC (między innymi z zakresu montażu BGA), a stosowane przez nas technologie są zgodne z normami ESD. Daje to gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości usługi wykonywanej dla naszych klientów. Zawsze pewnie, zawsze skutecznie. Zaufało nam wielu klientów. Dołącz do nich! Gwarancja zadowolenia!

  • Serwis laptopów

    Finaltech z Bydgoszczy to naprawa laptopów i notebooków. Zakład stworzyła programy partnerskie dla instytucji gospodarczych przewidujące seryjne naprawy u konkretnego klienta. Finaltech Bydgoszcz to oprócz serwisu laptopów też montaż sieci bezprzewodowych i dystrybutor wirtualny zasadzający się na odrębnym regulaminie. Finaltech przewiduje poza tym przewóz sprzętu na spotkania naukowe i jego podłączenie na miejscu.