• PARAFINA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

parafina

  • Jaxal - Knoty do świec i zniczy

    Jaxal to własność Krzysztofa Sorysa, który jest założycielem firmy jak i osobą, która odpowiada za jej rozwój od samego początku jej powstania. Jaxal zajmuje się produkcją knotów do świec, czy zniczy. Jaxal to firma, która skupia się głównie na satysfakcji klienta, także decydując się na nas masz pewność iż, otrzymasz produkt o wyjątkowo dobrej jakości, rozmowa z nami będzie przyjemna i miła a cena o wiele niższa niż u konkurencji. Zapraszamy.

  • Luna - producent zniczy, świec i podgrzewaczy.

    Jesteśmy producentem zniczy, świec i podgrzewaczy. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment orz bogate wzornictwo produktów. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi dostawcami półproduktów nasze wyroby są bardzo wysokiej jakości. Zajmujemy się również sprzedażą półproduktów do produkcji zniczy, świec i podgrzewaczy. Dzięki unowocześnieniu parku maszynowego jesteśmy w stanie produkować duże ilości w krótkim czasie.

  • Cerezyna

    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rafinowanych i odwanianych parafin, wosków oraz przemysłowych specyfików parafinowych i innych produktów z grupy parafinowej. Jako innowacyjna firma ze stale poszerzającym się asortymentem zapewniamy profesjonalną obsługę, konkurencyjne warunki cenowe oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. By poznać szczegóły naszej propozycji, odwiedź naszą stronę www – zapraszamy serdecznie.