• PRĘTY OKRĄGŁE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

pręty okrągłe

  • ZIELONKA pręty okrągłe

    Okrągłe czy też kwadratowe rury oraz rozmaitego typu pręty, płaskowniki i blachy i inne wyroby z metali kolorowych, dostępne są korzystnie za pośrednictwem „P.W. Zielonka”, funkcjonującego w Polsce od 1997 r. Firma nie tylko zarządza prywatnymi środkami transportu, umożliwiającymi użyteczny dla Klienta przewóz zamówionych produktów w opcjonalne miejsce, ale również zapewnia hurtowy lub detaliczny, korzystny skup metali nieżelaznych. „P.W. Zielonka” sporządza także artykuły na osobne zlecenie, dokładnie z wręczoną specyfikacją techniczną. Dodatkowe informacje razem z panoramą artykułów i obszarem usług zamieszczono na stronie internetowej.

  • Pręty ciągnione

    Największy dystrybutor stali nierdzewnej w Polsce. Hurtowa i detaliczna sprzedaż wyrobów ze stali nierdzewnej. Bogata oferta prętów ciągnionych. Oferowane przez nas pręty ciągnione cechują się wysoką wytrzymałością i jakością. Pręty i druty ciągnione okrągłe, kwadratowe, sześciokątne i płaskie. Oferujemy, także cięcie wzdłużne kręgów, cięcie arkuszy oraz różnego rodzaju szlify i inne wykończenia powierzchni.

  • Pręty ciągnione

    Nasza działalność funkcjonuje od 1993 roku. Jesteśmy producentami różnego rodzaju metalowych materiałów takich jak: pręty kwadratowe, pręty ciągnione, płaskowniki, pręty okrągłe i inne. Jako przedsiębiorstwo z bardzo dużym doświadczeniem mocno staramy się spełniać oczekiwania wszystkich Kontrahentów, z którymi przyszło nam pracować. Zlokalizowani jesteśmy w mieście Sosnowiec, do którego serdecznie zapraszamy. Więcej danych na nasz temat poszukać można na firmowej stronie internetowej.