• PRZEWIERTY HORYZONTALNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

przewierty horyzontalne

 • Przewierty sterowane

  Chcesz zapoznać się z naszą ofertą? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej witryny internetowej instdom.pl, na której można dowiedzieć się jak wykonujemy przewierty czy przeciwni, jakie budujemy infrastruktury oraz jakie kwalifikacje posiadamy. Na rynku można nas spotkać od dwudziestu lat. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy inne firmy oraz osoby prywatne. Swoją ofertę poszerzamy stale od 1996 roku. Polecamy!

 • Przewierty sterowane

  Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Pomiarów proponuje szeroką ofertę przewiertów. Specjalnością omawianej firmy stały się fachowe przewierty sterowane. Niniejsza firma dysponuje wiertnicami od wiodących dostawców. Długość wykonywanych wykopów może sięgać aż do dwustu metrów. Celem firmy jest skuteczność przy wykorzystaniu technik bezwykopowych. Zakład ten świadczy swoje usługi na obszarze całego kraju. Stosowane przez ZIEiP metody zostały dokładnie opisane w serwisie.

 • Przewierty sterowane

  Z.P.H.U. Techbud jest firmą, której działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie wykonywania wszelkich prac, takich jak: budowa kanalizacji teletechnicznych, sieci światłowodowych, budowa magistrali sieci telewizji kablowych, budowa linii energetycznych nn i sn, wykonywanie przecisków pod drogami i przeszkodami, wykonywanie przewiertów sterowanych, usługi koparko-ładowarką oraz HDS. Firma istnieje od 1998 roku.

 • Przewierty sterowane

  Firma Megalit oferuje nowoczesną technologię odwiertów horyzontalnych. Przewierty horyzontalne to bezwykopowa technologia umożliwiająca wykonanie odwiertów ziemnych bez prowadzenia prac odkrywkowych. Przewierty horyzontalne to nowa technologia umożliwiająca przeprowadzanie prac budowlanych w bardziej profesjonalny sposób. W większości przypadków przewierty sterowane w Polsce wykonuje się do przejść pod przeszkodami terenowymi takimi jak: drogi, autostrady, linie kolejowe, rzeki, kanały. Technologia przewiertów sterowanych pozwala na układanie w otworze wiertniczym kabli energetycznych, telekomunikacyjnych, światłowodów, rur wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych.

 • Przewierty sterowane

  Przewierty horyzontalne są technologią, która stosunkowo nie dawno pojawiła się na naszym rynku krajowym. Rozwój technologiczny oraz zapotrzebowanie na momentalne i dokładne wiercenia ingerujące w jak najmniejszym stopniu w środowisko naturalne wygenerowały popyt na tego rodzaju usługi i urządzenia.
  Technologie bezwykopowe polegają na przygotowaniu otworu pilotażowego, następnie jego poszerzeniu do odpowiedniej średnicy i wciągnięciu zaprojektowanej rury osłonowej, przewodowej lub kabla.
  Sterowanie uzyskuje się jedynie w momencie wykonywania przewiertu pilotażowego. Największą cześć tajemnicy związanej z dokładnym przewiertem sterowanym znajdziemy w specjalnie skonstruowanej głowicy wiercącej, za pomocą której możemy precyzyjnie zdalnie sterować odwiertem.