• SERWIS ANTEN - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

serwis anten

 • CELTRON montaż anten Wrocław

  Wiemy doskonale jak wymagający są nasi Klienci. Dlatego firma Celtron ponad wszystko stawia jakość usług, które oferuje. Wykonujemy nie tylko profesjonalny montaż anten ale również posiadamy bardzo sprawnie, szybko i rzeczowo działający serwis anten. Dzięki temu posiadamy bardzo wysoką kompleksowość naszych usług. Dzięki nam ustawianie anten nie będzie już w żaden sposób Państwa problemem. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwolą osiągnąć bardzo duże korzyści, dzięki którym otrzymacie Państwo wysoką jakość obrazu i dźwięku.

 • Pogotowie Antenowe 24h

  Pogotowie Antenowe 24h to pierwszy w kraju, ogólnopolski zespół 150 profesjonalnych i doświadczonych, licencjonowanych monterów TV. Gwarantujemy całodobowe wsparcie i pomoc techniczną. Działamy w oparciu o najwyższe standardy usług. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi technikami, których cechuje nie tylko fachowość i doświadczenie, lecz także pasja, zaangażowanie i wysoki poziom kultury osobistej. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja klienta, wynikająca z realizacji zamówionej usługi. Zakres usług: montaż, serwis, naprawa anten, doradztwo, instalacje dvb-t.

 • Media-SAT - montaż anten serwis Warszawa

  Wykonujemy indywidualne i zbiorcze instalacje telewizji satelitarnej i naziemnej zarówno cyfrowej i analogowej. Każdy montaż anteny wykonywany przez naszą firmę jest w pełni profesjonalny i przede wszystkim estetyczny. Nasz serwis jest w stanie wykryć i naprawić każdą usterkę związaną z instalacją antenową. W przypadku awarii instalacji antenowej w konserwowanym przez nas budynku, nasz serwis pracuje 7 dni w tygodniu. Posiadamy doskonale przygotowaną ofertę instalacji antenowych dla nowo wybudowanych domków jednorodzinnych. Sprzęt używany przez naszą firmę w instalacjach antenowych w 90% produkowany jest przez renomowane europejskie firmy (Polska, Litwa, Hiszpania, Dania). Przy wykonywaniu naszych instalacji, używamy wyłącznie markowego kabla koncentrycznego COMMSCOPE, o bardzo niskiej tłummienności i wysokim współczynniku ekranowania. Na montaże wykonywane przez naszą firmę, udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Montaż anten wykonujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 9-19 Działamy w warszawie na terenie dzielnic: Grochów, Praga północ i południe, Białołęka, Targówek, Wawer, Rembertów, wesoła Centrum, Wola, Żoliborz, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Oraz na terenie wschodnich miejscowości podwarszawskich: Sulejówek, Halinów, Marki, Ząbki, Zaktęt itd. Zapraszamy do lokalu w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 93

 • Montaż i ustawianie anten Warszawa i okolice

  Technikasat-firma usługowa działająca w zakresie usług RTV-SAT. Zajmuję się montażem i ustawianiem anten satelitarnych i naziemnych DVB-T oraz radiowych. Pomagam też w wieszaniu i montażu TV,modernizacjach i serwisie istniejących instalacji antenowych i audio-video. Oferuję pełen Profesjonalizm czyli solidność i dokładność w wykonywanej Usłudze, a także Najniższe ceny! Pracuję na fachowym sprzęcie pomiarowym dzięki czemu antena będzie idealnie ustawiona.. Zapewniam wszystkie niezbędne akcesoria takie jak: anteny, wysięgniki, kabel i wiele innych. Pracuję na terenie Warszawy i okolic czyli np: Piaseczno, Nadarzyn, Otwock itd. Zapraszam na stronę.

 • Montaż anten satelitarnych Wrocław, instalacje anteny satelitarnej Wrocław, Montersat.pl

  monter anten satelitarnych Wrocław, montaż anteny satelitarnej Wrocław, anteny satelitarne wrocław, montaz anteny N wrocław, montaż polsat cyfrowy wroclaw, montaz cyfra wroclaw, montaz n Wrocław, anteny satelitarne, monter anen satelitarnych, instalacja anteny satelitarnej, montaż anteny na balkonie Wrocław, montaż anteny na kominie.
  Serwis anten satelitarnych, wieszanie TV na ścianie. Profesjonalne podejście do klienta.

 • Montaż Anten Łódź

  Przedstawiamy Państwu profesjonalne usługi w zakresie montażu anten satelitarnych na terenie Łodzi i miejscowości okolicznych. Uzupełnieniem oferty jest sprawnie i fachowo działający serwis anten. Wysoka jakość naszych usług poparta jest kilkunastoletnim doświadczeniem w fachu i obecności w branży. Nasze działania są kompleksowe i wielostronne, ponieważ nie tylko montujemy anteny, ale również systemy monitoringu i alarmowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 • sieci internetowe

  Zachęcamy do współpracy z firmą http://montazanten.warszawa.pl/ która zajmuje się okablowaniem pod media takie jak telewizja, internet, kamery i domofony, budujemy i naprawiamy zbiorcze instalacje, zajmujemy się instalacjami jedno-kablowymi i montujemy telewizory oraz system nagłaśniający. Dodatkowo oferujemy różne podłączenia przy konfiguracji, pomiary i doradztwo. Zajrzyj na http://montazanten.warszawa.pl/