• SŁUPSK - 5 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

Słupsk

 • Doorplast Piotr Jażewicz - Okna, Drzwi, Bramy - Słupsk

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą stolarki z segmentu premium. Jesteśmy renomowanym, autoryzowanym partnerem firmy Vetrex. Nasze okna produkowane są w oparciu o najbardziej zaawansowane technologie produkcji stolarki otworowej. Jest to starannie opracowana linia okien energooszczędnych o wysokiej izolacji termicznej oraz unikalnych parametrach technicznych.

  Z pełną świadomością możemy zaproponować Państwu okna energooszczędne wraz z Naszym montażem okien, gdyż wiemy, że to najlepsza inwestycja. Tylko połączenie wysokiej jakości okien o dobrych parametrach technicznych i prawidłowy, profesjonalny montaż daje zamierzony efekt stąd stale uczestniczymy w kursach i szkoleniach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi.

  Staramy się identyfikować potrzeby klientów i pomagać w dokonaniu odpowiedniego wyboru systemów oraz rozwiązań technologicznych.

  Nasza firma oferuje wysokiej jakości okna firmy VETREX. Pracujemy wyłącznie na profilach firmy VEKA – które są sprawdzone oraz cenione przez miliony zadowolonych klientów. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem bram garażowych firmy Novoferm – jednego z największych producentów bram w Europie oraz drzwi stalowych wiodącego producenta WIKĘD. Nasza firma jest autoryzowanym punktem sprzedaży drzwi wewnętrznych marki ASILO, DRE, ERKADO, INTENSO DOORS, które spełniają najwyższe wymagania jakościowe oraz cechują się ciekawym wzornictwem oraz kolorystyką.

  Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Kobylnicy i skorzystania z naszych usług.

 • Party DJ - Ekskluzywne Wesela i Eventy

  Paweł Tutka, dj ze Słupska jest ekspertem w branży weselnej i cieszy się dużym uznaniem wśród Par Młodych. Decydując się na współpracę z Party DJ, inwestujesz w udane wesele i spokojną przyszłość.

  Dlaczego warto wybrać właśnie Party DJ?

  -Wysublimowany gust muzyczny i doświadczenie pozwalają mi poprowadzić wesele w każdym stylu
  -Bogaty repertuar oraz wiedza na temat muzyki
  -Miksowanie muzyki na żywo i umiejętne mieszanie stylów muzycznych
  -Radiowy głos

  Chętnie doradzę Ci jak dobrze zaplanować wesele, aby było udane.

  Zapytaj o wolny termin na partydj.pl

 • adrianovprojekt.pl

  Umiejscowiona w Złocieńcu w województwie zachodniopomorskim pracownia projektowa Adrianov Projekt zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy szereg usług w zakresie projektowania oraz dekoracji przestrzeni publicznych, usługowych oraz prywatnych. Współdziałamy z doświadczonymi wykonawcami oraz sprawdzonymi punktami sprzedaży produktów i materiałów. Wszystkie zlecenia przeprowadzamy z wielkim zaangażowaniem, według uwag oraz zaleceń klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie utworzyć Państwa wymarzoną przestrzeń. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat aktywności firmy zapraszamy na stronę internetową.

 • koburg.com.pl

  Chcesz urządzić salon, pokój lub kuchnię? A może szukasz mebli do pokoju dziecięcego? Szeroki wybór mebli i artykułów do wystroju wnętrz oferuje Salon Meblowy KOBURG w Słupsku. Oferujemy Państwu meble tapicerowane, skrzyniowe i segmentowe. W ofercie dysponujemy też ozdoby, oświetlenie, lustra, komody i garderoby. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w Polsce. Poza sprzedażą detaliczną, świadczymy usługi stolarskie i tapicerskie. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

 • kancelariaslupsk.pl

  Przedstawiamy Państwu ofertę Kancelarii Notarialnej notariuszy Pawła Jana Dworczyńskiego i Aleksandry Gąsieckiej-Szewczuk. Świadczy ona usługi wynikające z obowiązujących przepisów prawnych i oferuje spotkania w swojej siedzibie bądź w miejscu wyznaczonym przez klienta. Oferuje ona sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, protestów czeków i weksli, poświadczeń własnoręczności podpisu lub zgodności odpisu z oryginałem a ponadto spisywanie protokołów i doręczanie oświadczeń stron. Żeby dowiedzieć się więcej o działalności czy skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na stronę.

 • notariusze-slupsk.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę kancelarii notarialnej, która swoją siedzibę ma w Słupsku. Działamy w branży od 1992 roku zapewniając pełen zakres usług wynikających z odpowiedniej ustawy. Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia,dostarczaniem oświadczeń, spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów czeków i weksli a także przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych a ponadto testamentami, spadkami i poświadczeniami. Więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

 • przymorze.com.pl Hotel w słupsku

  Z wielką radością prezentujemy Państwu firmę Przymorze. Posiadamy dwa interesujące hotele w centrum Słupska. Pierwszy z nich- Hotel Staromiejski, to hotel trzygwiazdkowy, gdzie oprócz pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych zdołają Państwo skorzystać z bardzo dobrze zaopatrzonej sali konferencyjnej oraz restauracji znanej w całym mieście. Drugim naszym hotelem jest Hotel Zamkowy, który ma kategorię dwóch gwiazdek. Przyjazna i profesjonalna obsługa i wysoki standard to gwarancja na udany wypoczynek. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat aktywności firmy zapraszamy na stronę internetową.

« poprzednia strona · 5