• ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

świadectwa energetyczne

 • Biuro Rachunkowe. Kaweccy s.c.

  Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek. Zajmujemy się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz oferujemy wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali. www.kaweccygroup.pl

 • Certyfikaty energetyczne Warszawa

  Firma Pawła Stelmacha certyfikaty energetyczne w Warszawie trudni się wszechstronnym wytwarzaniem świadectw energetycznych w Warszawie oraz w promieniu dziesięciu kilometrów od niej. Audyty energetyczne są wymagane dla nowych obiektów mieszkalnych oraz dla obiektów publicznych. Koszt zrobienia takiego świadectwa energetycznego jest zależny od obiektu dla którego jest wyrabiany - im większy budynek tym tym bardziej pracochłonne jest zrobienie certyfikatu a więc dużo więcej potrzeba będzie zapłacić za jego wyrobienie.

 • Świadectwo charakterystyki energetycznej czechowice

  Potrzebujesz się dowiedzieć jakie jest zapotrzebowanie na energię elektryczną w danym budynku? Zajmujesz się obrotem nieruchomościami i masz przymus posiadania odpowiednich certyfikatów energetycznych? Skorzystaj z naszych usług. Wystawiamy dokumenty typu certyfikat energetyczny budynku bielsko. Nasi doświadczeni audytorzy potrafią niewielkim nakładem czasu i kosztów zrobić testowanie poboru energii przez budynek zakończone wystawieniem właściwego dokumentu certyfikującego. Testowanie wykonywane jest na podstawie detali wchodzących w skład instalacji jak i standardu domu.

 • Globcert.pl - świadectwa energetyczne

  Wykonywanie świadectw energetycznych oraz certyfikatów energetycznych to jedna z wielu usług doradczych firmy Globcert działającej na terenie całego kraju. Oprócz paszportów energetycznych wykonujemy również badania termowizyjne w pełnym zakresie dla budynków jednorodzinnych oraz wielorodzinnych a także dla budynków użyteczności publicznej, produkcyjnych oraz magazynowych itp. w celu wykrycia wad ocieplenia i zlokalizowania miejsc ucieczki ciepła. Ponadto wykonujemy w zakresie doradztwa energetycznego - projektowane charakterystyki energetyczne.

 • GRAL usługi inżynierskie

  Firma gral.katowice.pl poleca fachowe usługi inżynierskie. Pragniemy, by naszym odbiorcom żyło się komfortowo Testujemy stan budynku i robimy audyt energetyczny. Sporządzamy świadectwa energetyczne lokalu. Pracujemy na terenie całego Śląska. Nasz team to osoby z sporą wiedzą budowlaną. Zachęcamy zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.

 • Certyfikatorzy - certyfikat energetyczny

  Wykonujemy świadectwa energetyczne dla nieruchomości każdego rodzaju. Działamy na rynku od początku obowiązywania certyfikatów energetycznych na polskim rynku czyli od 1 stycznia 2009 roku. Przez ten czas wykonywaliśmy już świadectwa dla budynków wielorodzinnych, hal, sklepów i budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Nasze doświadczenie gwarantuje sprawne przeprowadzenie całego procesu certyfikacji. Ponadto zawsze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną cenę za certyfikat energetyczny i to niezależnie od lokalizacji zlecenia. Zawsze staramy się aby cały proces certyfikacji był dla Państwa jak najmniej kłopotliwy i angażował jak najmniej Państwa czasu. Więcej szczegółów dotyczących zagadnienia związanego z naszą działalnością przedstawiamy na naszej stronie internetowej. Możecie Państwo tam też zapoznać się z cenami na niektóre z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - czujemy się zobowiązani nie zawieść Państwa oczekiwań.

 • Zarzadca-pboczar.eu zarządca nieruchomości Szczecin

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Przemysława Boczara, której siedziba znajduje się w Szczecinie. Mamy długoletnie doświadczenie w branży a zajmujemy się oceną energetyczną i zarządzaniem budynkami. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wystawiania świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonywania inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej budynków i lokali, przeprowadzania audytów remontowych i energetycznych jak i zarządzania nieruchomościami. Zapewniamy fachową obsługę, indywidualne podejście do każdego Klienta jak również korzystne warunki współpracy. Szczegóły zamieszczone są na stronie.

 • Świadectwa energetyczne

  Prowadzimy firmę, która ma pięcio- letnie doświadczenie i profesjonalne podejście gwarantuje satysfakcję. Zaufało nam sporo przedsiębiorstw oraz potencjalnych klientów indywidualnych. Thermo Patrol ciągle się rozwija. Dokładamy starań, by Klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług. Oferujemy certyfikaty energetyczne, termowizję budynków czy nawet badanie szczelności. Możesz skontaktować się z Thermo Patorl wysyłając maila na adres thermopatrol@o2.pl, czy dzwoniąc pod numer 660 778 666. Zapamiętajcie Państwo, że jakość usług Thermo Patrol potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia a co najważniejsze - zadowolony i usatysfakcjonowany klient.

 • Certyfikaty, świadectwa, audyty energetyczne

  Firma Argox od wielu lat prowadzi działalność w obszarze inwestycji budowlanych. Od kilku lat głównym obszarem działalności firmy stało się poprawa efektywności energetycznej w budownictwie. Na polskie budownictwo mieszkaniowe przypada ponad 31% krajowego zużycia energii. To więcej niż w pozostałych krajach EU.Podstawowym obszarem naszej działalności jest certyfikacja i auditing energetyczny. Nasi specjaliści zlecenie wykonują profesjonalne i rzetelne świadectwa energetyczne każdego rodzaju budynku, począwszy od centrum handlowo-usługowego, poprzez budynek biurowy, halę sportową z basenem czy halę magazynową, a skończywszy na małym domku jednorodzinnym. Wykonujemy również projektowane charakterystyki energetyczne oraz analizy cieplno-wilgotnościowe.Naszą specjalnością są również audity energetyczne, elektryczne i remontowe.Wykonujemy założenia do planów zaopatrzenia w ciepło i energię elektryczną na potrzeby miast i gmin.Ostatnio zainteresowaliśmy się również energetykę odnawialną.Nasz adres: Warszawa, ul. Obwodowa 11j, biuro: ul. Rakowiecka 36Tel. 604 463 707, 602 220 228, (22) 743 69 38, (22) 848 78 36Zapraszamy również na naszą nową stronę internetową.

 • Świadectwo energetyczne, profesjonalnie i tanio - Toruń

  Specjalizujemy się w wykonywaniu świadectw (certyfikatów) charakterystyki energetycznej dla wszystkich rodzajów budynków i lokali.

  Obowiązek ustalenia charakterystyki energetycznej budynku, w formie świadectwa charakterystyki energetycznej, wynika z ustawy Prawo Budowlane. Od 1 stycznia 2009 roku świadectwa są wymagane dla budynków:

  * oddawanego do użytkowania
  * przebudowywanego lub remontowanego, w którym uległa zmianie charakterystyka energetyczna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »