• TRANSPORT MEBLI - 2 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transport mebli

 • Aukcje transportowe Transonet.pl

  Transonet to platforma do przesyłania dużych przedmiotów nawet do 60% taniej, dzięki wykorzystaniu firm transportowych, które i tak już jadą daną trasą.

  Transonet.pl to setki firm transportowych w jednym miejscu. Serwis aukcji transportowych w Polsce powstał, aby umożliwić tani transport dużych przesyłek. Umożliwiamy osobie mającej dużą przesyłkę znalezienie przewoźnika, który przewiezie przesyłkę w kraju jak i zagranicą.

  Giełda transportowa Transonet.pl – korzyści

  Giełda transportowa Transonet.pl
  to platforma komunikacyjna między zleceniodawcami a przewoźnikami, umożliwiająca szybkie i łatwe zarządzanie ładunkiem. Serwis nie ingeruje w treść zleceń, nie pośredniczy w transakcjach i nie pobiera prowizji od realizowanych zleceń. Brak ukrytych opłat to jedna z głównych korzyści, jakie zapewnia korzystanie z portalu Transonet.pl. Zatem im większa jest aktywność firmy transportowej, tym większe jej możliwości zarobku.

 • Przeprowadzki Poznań

  Drabant Taxi Usługi Transportowe z Poznania to nie tylko pospolity transport mebli, ale także błyskawiczna obsługa przesyłek i transport kartonów. Transportuje rzeczy do szerokości dwóch metrów. Mogą to być urządzenia sportowe i rehabilitacyjne i różnego typu meble. Przeprowadzki - w Drabant Taxi Usługi Transportowe - są tanie i sprytnie zorganizowane. Drabant Taxi Usługi Transportowe z Poznania to także pomoc w niepożądanych wypadkach. Gdy nastąpi przerwa w produkcji, Drabant Taxi odbierze i przywiezie część, która uległa popsuciu. Jeśli konkretna osoba rozwozi towar, a jej auto nagle ulegnie usterce, Drabant Taxi może przejąć chwilowo jej obowiązki. Znajomość angielskiego pozwala odbierać z dworca obcokrajowców umówionych na spotkania biznesowe. Obsługiwane są imprezy towarzyskie na obszarze całej Europy. Przedsiębiorstwo realizuje zamówienia w dzień i w nocy.

 • Przeprowadzki i transport drogowy to nasza specjalność FHU SMART

  Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą transportową założoną w 2009r z siedzibą w Bytomiu. Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów samochodami dostawczymi do 3,5t. Organizujemy również kompleksowe przeprowadzki od małych mieszkań po całe firmy. Swoje usługi kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych. Cenowo jesteśmy bardzo konkurencyjni, co wynika bezpośrednio z takiego faktu że wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie i wyceniamy je każde z osobna - adekwatnie do nakładu pracy. Wystawiamy faktury Vat. Najlepszą reklamą są pozytywne opinie zadowolonych klientów a tych nam nie brakuje. Możecie Państwo zapoznać się z opiniami klientów którzy korzystali z naszych usług na stronie.
  Zapraszamy do współpracy.

 • Przeprowadzki biur Warszawa

  Gdy chcesz przeprowadzić się z miejsca na miejsce szybko i wygodnie, zachęcamy do zrobienia tego z naszą firmą. Posiadamy w tej dziedzinie spore doświadczenie, zawsze oferując swoim klientom najkorzystniejsze rozwiązania – szybką, tanią i bezpieczną przeprowadzkę. Możesz razem z nami zaoszczędzić sporo swojego cennego czasu! Przeprowadzamy firmy, domy, mieszkania, magazyny i wiele innych miejsc. Oferujemy także usługi transportowe i usługi taxi bagażowego. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji!

 • KAMPATRANS – Przeprowadzki Szczecin

  Powierzając nasze osobiste mienie firmie przeprowadzkowej towarzyszy nam stres i niepewność, dlatego też tak ważny jest dobór wlaściwej firmy, która zapewni nam nie tylko kompleksową usługę przeprowadzkową, ale też bezpieczny transport naszego mienia. Biuro firmy znajduje się w Szczecinie przy ulicy Orzeszkowej 22/6. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty! Odwiedź www.kampatrans.pl!

 • Fachowa Przeprowadzka - przeprowadzki w Krakowie, transport mebli

  W jaki sposób chcesz się przeprowadzić? Najprawdopodobniej bezstresowo. Istniejemy na rynku już od kilku lat, bardzo często współpracujemy z osobami które, potrzebują pomocy przy przeprowadzce najbardziej cennych rzeczy. Uważamy, że stworzyliśmy całkiem nowy standard usług, który wypracowaliśmy na lokalnym rynku. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, podejmiemy się każdego rodzaju przeprowadzki. Dbamy o Twoje rzeczy jak o swoje własne. Od specjalnych pudeł na ubrania, pudeł na naczynia po grube koce do ochrony mebli, zawsze przenosimy Twoją własność ze szczególną uwagą . Pakujemy i chronimy Twoją elektronikę. Niezależnie, czy to jest drobny sprzęt audio/wideo, czy duży telewizor Plazmowy, zabezpieczanie i pakowanie sprzętu dobieramy w zależności od potrzeb, zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Mamy sprawne ręce. Rozkręcamy i skręcamy meble, jeśli nie mieszczą się w drzwiach. Stawiamy reputacje w rękach naszych pracowników Czy już mówiliśmy, że to wszystko jest w cenie? Wszystkie usługi są wliczone w cenę, która jest podana z góry i nigdy nie ulega zmianie.

 • Usługi Transportowe - Przeprowadzki Białystok

  Nasza firma "Przeprowadzki Transport F. Radzaj" od kilkunastu lat organizuje przeprowadzki osób prywatnych i firm oraz świadczy usługi transportowe w Białymstoku, Polsce i zagranicą. Na życzenie klienta wykonujemy kompleksowe przeprowadzki, czyli pakowanie mienia i jego zabezpieczenie, demontaż i montaż mebli, załadunek i rozładunek oraz transport. Jeżeli zdecydowali się Państwo na przeprowadzkę we własnym zakresie, ale potrzebują ciężarówki do przewiezienia mebli, u nas można wynająć samochód z kierowcą. Posiadamy meblowozy Iveco o kubaturze 20m3. Specjalizacja firmy to transport pianin. Ze szegółami naszej oferty można zapoznać się klikając na linki "przeprowadzki białystok", "usługi transportowe białystok" albo "transport pianin białystok". Zapraszamy!

 • Przeprowadzki w Krakowie King-Trans

  Firma KING-TRANS oferuje przeprowadzki w Krakowie. Oferujemy przeprowadzki Kraków, przeprowadzki firm Kraków, przewóz mebli Kraków, przewóz pianin Kraków. Pomożemy Państwu w tym przedsięwzięciu od A do Z. Nasza firma to stuprocentowa pewność profesjonalnie wykonanej usługi. Szczególną uwagę przywiązujemy do solidności i wysokiej jakości naszych usług. Proponujemy konkurencyjne ceny i możliwość ich negocjacji. Zapewniamy wykonanie wszelkich prac związanych z przeprowadzką po wcześniejszym uzgodnieniu naszych obowiązków z klientem.

 • Transport Wrocław-Mirotrans

  Firma Mirotrans wykonuje usługi transportowe na terenie kraju i Europy.Dysponujemy autami o ładowności do 1,5 tony. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w branży transportowej. Specjalizujemy się w kompleksowych przeprowadzkach,oraz w regionalnych przewozach mebli, sprzętu AGD, materiałów budowlanych itp. Nasza Oferta: * transport towarów (do 1,5 tony) na terenie całego kraju i Europy * przeprowadzki krajowe i zagraniczne (opcja wynajęcia tylko auta z kierowcą lub kompleksowo pełna przeprowadzka) * lokalne przewozy po Wrocławiu i okolicy (meble, sprzęt AGD, maszyny, itp.) * możliwość stałej współpracy z firmami w wyżej wymienionym zakresie.

 • Transport Poznań

  Firma Chipet egzystuje na rynku usług transportowych od 1995 roku. Od początkowej naszej aktywności absorbujemy się przewozem bagażowym, przeprowadzkami jak również przejazdami artykułów. Przez ten czas zebraliśmy poważne doświadczenia w domenie przewozu i przeprowadzek, które zapewnia nam przeprowadzanie służb na najważniejszym pułapie. Nasze posługi zaświadczamy głównie na obrębie miasta Rozpoznania i Wielkopolski. Wykonalne są także wyjazdy poza ten rejon. Selekcjonując nas zdołacie być pewni, że zamówiona służba pozostanie wytworzona w całkowici profesjonalnie z zupełnym zaangażowaniem z naszej stronicy. Charakteryzuje nas dokładność, integralność i profesjonalizm.
  Egzystujemy do Waszej dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Chipet
  ul. Mgielna 6/3
  60-369
  Poznań

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »