• TRANSPORT ODPADÓW - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transport odpadów

 • Zwyżka i dźwig 10 ton Zabrze

  Sprzęt-Bud oferuje Państwu usługi zwyżką samochodową o wysięgu 18 m wraz z operatorem, wynajem dźwigu samochodowego 10 t wraz z operatorem, wynajem wywrotek o ładowności 10 i 15 t, usługi transportowe ciągnikiem siodłowym z naczepą niskopodwoziową 16 t oraz naczepą burtową 25 t. Nasze usługi świadczymy na terenie całego Śląska - Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej, Bytomia, Tarnowskich Gór, Chorzowa, Katowic.

 • Gospodarka odpadami

  Zajmujemy się transportem odpadów i materiałów niebezpiecznych, oraz innych niż niebezpieczne, a także ich zagospodarowaniem ( transport do: odzysku, recyklingu lub składowania). Niedawno poszerzyliśmy działalność o profesjonalny odbiór i transport zużytego oleju jadalnego. Dla Państwa wygody zużyte tłuszcze odbieramy „na telefon” zapewniając klientom czyste i praktyczne pojemniki. Nasza firma posiada stosowne zezwolenia wydane przez Prezydenta Miasta Chorzów. Wystawiamy niezbędny dokument – kartę przekazania odpadu, która jest potwierdzeniem dla Sanepidu o przekazaniu odpadu zgodnie z przepisami prawnymi.

 • www.eko24.com.pl

  Jeżeli szukają Państwo doświadczonej firmy zajmującej się zarządzaniem odpadami niebezpiecznymi, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko24. Nasza siedziba znajduje się w Dębnie w województwie zachodniopomorskim a doświadczenie w branży sięga 1999 roku. Zapewniamy zbiórkę oraz własny transport odpadów a oprócz tego profesjonalny demontaż eternitu. Dysponujemy nowoczesnym i odpowiednio przystosowanym sprzętem jak również kadrą doświadczonych pracowników. Oferujemy atrakcyjne ceny, terminowość i profesjonalizm. Po więcej szczegółów dotyczących działalności zapraszamy na naszą stronę internetową.

 • Transport odpadów niebezpiecznych

  Firma "RAN-DICKMAR" ma profesjonalne zaplecze techniczne oraz zawodowy sprzęt, umożliwiające, że odbiór odpadów niebezpiecznych przebiega sprawnie i zgodnie z wiążącym prawem. Wyspecjalizowaliśmy się w odpadach przemysłowych. Dostępna infrastruktura jest przystosowana do odbioru 900 rodzajów odpadów. Jeśli chodzi o odbiór odpadów Warszawa może liczyć na kompetentne usługi naszej firmy. Mogą to być odpady palne, zawierające ropę naftową, różnego rodzaju chemikalia, zużyte baterie, katalizatory, urządzenia elektryczne i elektroniczne, drewno, metale.

 • www.ekomarmax.pl

  Wywóz i transport odpadów oraz odpadów niebezpiecznych własnymi pojazdami, ich utylizacja i unieszkodliwianie odpadów przemysłowych to zakres działalności, którą oferuje Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eko-Marmax Marcin Markiewicz. Gwarantujemy Państwu doradztwo w zakresie odpadów, strategię i program utylizacji. Świadczymy dodatkowo doradztwo związane z ochroną środowiska (sprawozdania, audyty). Posiadamy należyte zezwolenia w zakresie utylizacji i unieszkodliwiania odpadów. Zapraszamy do skorzystania z oferty i zachęcamy do współpracy!