• TRANSPORT - 10 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transport

 • Zakład Pogrzebowy Wrzos

  Nasze usługi obejmują kompleksową i profesjonalnie przeprowadzoną organizację różnych form pochówku, m.in. pogrzebów tradycyjnych i urnowych wraz z kremacją. Jesteśmy ponadto uprawnieni do wykonywania ekshumacji na terenie całego kraju. Służymy pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności w urzędach tj. USC, ZUS, sanepid, konsulat. W naszych salonach jest dostępny w sprzedaży duży wybór trumien i urn. Ponadto oferujemy duży wybór akcesoriów funeralnych, m.in. krzyże, tabliczki (także według projektu Klienta), obramowania na grób, klepsydry, odzież dla zmarłych.

 • Transport międzynarodowy z firmą VIVE Transport

  Zapraszamy na vivetransport.pl. Z nami mają Państwo pewność bezpieczeństwa transportowanych przez nawet całą Europę ładunków. Dbają o to pracownicy doświadczeni w swym fachu i wiele nowoczesnych systemów stojących na straży bezpieczeństwa transportu. Dokumenty i certyfikaty uzyskane przez firmę dostępne są do Państwa wglądu za pośrednictwem strony internetowej www.vivetransport.pl. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 • www.vandervlist.com - transport ponadgabarytowy

  Transport ponadgabarytowy albo inaczej nienormatywny może sprawić sporo problemów, jeżeli nie współpracuje się na co dzień z wiarygodną firmą logistyczną. Van der Vlist w ciągu swojej ponad 80-letniej historii działania na rynku międzynarodowym dostał tyle pozytywnych opinii na temat współpracy, wykonanych zleceń, że można im uwierzyć i powierzyć swój ładunek do transportu. Wyszkolona kadra będzie śledzić towar na każdym etapie transportu. Ogromna liczba punktów portowych oraz magazynów w całej Europie powodują, że dostawa transportu ponadgabarytowego może być łatwa i niekoniecznie droga.

 • Transport ponadnormatywny

  SASIN to firma usługowa istniejąca od dekady. Naszą domeną jest transport ciężki - na tym polu mamy wszelkie wymagane umiejętności i znaczące doświadczenie. Dzięki temu nasze usługi są bardzo wysokiej jakości. Wszystkie zlecenia rozpatrujemy indywidualnie i wykonujemy błyskawicznie i bezproblemowo - ekwipunki transportujemy na obszarze całej Europy. To, co nas wyróżnia to totalny profesjonalizm i całkowita wiedza dotycząca usług takich jak transport ponadgabarytowy - naszym usługobiorcom udzielamy odpowiedzi na każde wątpliwości.
  Firma Sasin to rękojma rzetelnej i kompleksowej obsługi kontrahentów indywidualnych i firm - nasz sprzęt spełnia wszelakie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i koresponduje narzuconym odgórnie normom.
  Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi wiadomościami na stronie www.transportponadgabarytowy.pl.

 • Portal B2B dla firm z sektora Transport - Spedycyja - Logistyka TSL

  Interaktywny portal B2B dla firm z sektora Trasnportowo-Spedycyjno-Logistycznego (TSL). Utworzony aby wspomagać i promować firmy, oraz ich produkty i usługi, z całego sektora TSL w Polsce. Dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu przedstawieniu firm i ich ofert, portal umożliwia łatwe i skuteczne dotarcie do klientów biznesowych-B2B i indywidualnych-B2C. Dodawanie firm jest bezpłatne. Firmy mogą dodawać oferty swoich produktów i usług, wynajmu powierzchni magazynowych, ofert szkoleniowych, ofert pracy i informacji o wydarzeniach powiązanych z sektorem TSL.

 • 4transfer Kraków - transfery na lotnisko, wynajem busów i autobusów

  Przedsiębiorstwo transportowe 4transfer to znany i doświadczony przewoźnik z Krakowa. Firma świadczy szeroki zakres usług od transportu na lotnisko, konferencje, szkolenia w wygodnych i nowoczesnych pojazdach flotowych. Usługi transportowe świadczone są zarówno dla firm jak i osób prywatnych na trasach zarówno lokalnych jak i krajowych. Usługi świadczone są przez 24 godziny przez 365 dni w tygodniu przez szeroką flotę samochodów więc nie ma problemów z zorganizowaniem transferu nawet o krótkim terminie realizacji. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 506 221 628 lub na stronie internetowej.

 • Usługi transportowe - transport międzynarodowy

  Prowadzimy międzynarodowe usługi transportowe, jak i drobne przeprowadzki mieszkań i biur. Jesteśmy grupą profesjonalistów, prowadzone przez nas usługi transportowe i transport międzynarodowy wyróżniają się solidnością. Yellow Express to prężnie rozwijająca się prywatna firma transportowa funkcjonująca na Polskim rynku. Prezentując propozycję Naszej Firmy pragniemy przekonać Państwa do wyboru Yellow Express na długoletniego kontrahenta. Proponujemy Państwu wysokiej klasy usługi transportowe i transport międzynarodowy. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom możemy wypełnić najbardziej trudne zamówienia, w podobny sposób jeśli chodzi o gatunek przesyłki jak i termin dostarczenia. Sukces rynkowy i obecną pozycję na rynku zawdzięczamy zwłaszcza terminowości zleconych usług, odpowiedzialności oraz odpowiednio zorganizowanej realizacji usług uzupełniających.

 • Transport międzynarodowy

  Jeżeli szukasz firmy, która zajmuje się transportem międzynarodowym oraz która w niedługim czasie i za niewielkie pieniądze przewiezie Twoją przesyłkę, to wybierz BST Jarosław Harazin. Jest to firma z dziesięcioletnim stażem, która zdobyła już zaufanie klientów zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim. Zaoferuje Ci transport międzynarodowy na terenie całej Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Do większości tych państw dostarczy Twoją przesyłkę zaledwie w 24h. Transport z BST Jarosław Harazin odbywa się bezpiecznie i możesz mieć pewność, iż Twoja przesyłka nie zostanie uszkodzona, bądź zagubiona. We wszystkich autach, które są przystosowane do długodystansowych podróży, są zamontowane satelitarne systemy monitoringu GPS, dzięki którym możesz sprawić, gdzie znajduje się przewożony towar. Gwarantuje to komfort oraz czyni transport międzynarodowy jeszcze bezpieczniejszym. Obecnie w swojej ofercie BST Jarosław Harazin posiada przewożenie paczek ekspresowych, dedykowanych do 1,5 tony oraz transport całopojazdowy do 24 ton. Jest to firma, która ciągle się rozwija, pragnie zadowalać swoich klientów i w 100% stawia na transport międzynarodowy.

 • Trans Raczek - transport hds, usługi hds

  Prezentowana tu firma Trans-Raczek specjalizuje się w szeroko rozumianych usługach transportowych, przede wszystkim takich jak profesjonalny transport kontenerów. W przypadku usług z tego zakresu zawsze niezbędna jest jak największa troska o bezpieczeństwo – firma ma już ogromne doświadczenie w prowadzeniu takiej działalności, przez co każdy klient będzie mógł tutaj liczyć na stuprocentowy profesjonalizm. Może to być wspaniała propozycja dla każdego, kto tylko zainteresowany jest nawiązaniem współpracy z rzeczywiście wykwalifikowanymi osobami, które przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu będą w stanie zaoferować świetne wyniki wszelkich wykonywanych przez siebie prac.

 • Mito Schwerlast Service

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą logistyczną transportów ponadnormatywnych dla przewoźników krajowych i zagranicznych. Głównym kierunkiem rozwoju jest obsługa powstających parków wiatrowych. Posiadamy także mobilne kontenery biurowe na wynajem, idealne rozwiązanie na budowę. Organizujemy zezwolenia, objazdy tras, organizujemy badania wytrzymałościowe obiektów mostowych. Posiadamy 14 aut przygotowanych do pilotazu na terenie Unii Europejskiej.

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »