• TRANSPORT - 7 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transport

 • Delta Trans

  Spółka Delta Trans z siedzibą w Świętochłowicach i oddziałach w innych miastach to firma, która specjalizuję się już transportem przed latami 90-tymi. Nasza oferta jest bardzo kompleksowa również w ofercie mamy pełną spedycję i logistykę. Magazynowanie również nie stanowi dla nas problemy i możemy świadczyć te lub inne potrzebne usługi na zasadzie outsourcingu. Pełna oferta jest dostępna oczywiście na naszym serwisie.

 • Wemhoff chłodnicze ładunki częściowe

  Zapraszamy do zaznajomienia się z usługami realizowanymi przez spółkę WEMHOFF. Jesteśmy oddziałem niemieckiego potentata w dziedzinie transportu i zajmujemy się logistyczną obsługą ładunków krajowych oraz międzynarodowych. Mamy w posiadaniu zaplecza techniczne w wielu krajach Europy, dzięki czemu szybko oraz skutecznie wykonujemy podjęte zlecenia. Dysponujemy także nowoczesnymi samochodami ciężarowymi, doskonale przystosowanymi do transportu ładunków o dużych gabarytach. Podstawą naszej działalności jest transport chłodniczy, dlatego zaopatrzyliśmy się w chłodnie hakowe, chłodnie 33-paletowe i chłodnie 66-paletowe, posiadające rejestratory temperatury. Naszą działalność cechuje dotrzymywanie terminów podjętego zlecenia oraz dostarczenie ładunku w stanie nienaruszonym. Zostań usatysfakcjonowanym klientem tej firmy i odwiedź jej stronę internetową:

 • Międzynarodowy Transport Medyczny, Kurs Pierwszej Pomocy

  Jesteśmy firmą działającą na rynku usług medycznych od 2006r. Nasza kadra to doświadczeni ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarze na co dzień pracujący w pogotowiu ratunkowym, lotniczym pogotowiu ratunkowym, szpitalnych oddziałach ratunkowych oraz oddziałach intensywnej terapii.Oferujemy Kursy Pierwszej Pomocy dla firm, instytucji, organizacji oraz dla osób indywidualnych. Prowadzone są przez doświadczonych Ratowników Medycznych na najwyższym poziomie. Zapewniamy najwyższa jakość edukacji oraz skuteczność w nauczaniu. Proponujemy Międzynarodowy Transport Medyczny. Nasze zespoły transportują pacjentów z każdego zakątka Europy. Naszą specjalnością są trudne transporty pacjentów wymagających stałej, specjalistycznej opieki. Zabezpieczenie Medyczne Imprez masowych i o podwyższonym ryzyku prowadzone przez naszą Firmę zapewni bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 • Witrans

  Firma WITRANS istnieje na rynku od 1996 roku i od początku zajmuje się transportem materiałów sypkich luzem. Oferujemy przewóz materiałów sypkich na terenie całej Polski, takich jak cement, wapno, piasek, mączki itp. Dużo doświadczenie i pewność dostaw to cechy które nas wyróżniają spośród konkurencji. Oferujemy również sprzedaż cementu w workach. Nasz tabor to dwanaście stosunkowo młodych zestawów tir + cementonaczepa. Wszystkie ciągniki spełniają normy EURO 4 lub 5. Każdy pojazd posiada własne urządzenie do wydmuchu oraz każdy kierowca ma przy sobie telefon komórkowy. Zapraszamy do kontaktu z Nami

 • Krakow Airport Transfers - TWOJE TAXI

  Transport, Lotnisko Kraków-Balice, TAXI Lotnisko Katowice-Pyrzowice, Katowice, Zakopane, wycieczki Auschwitz, Salt Mine, Jasna Góra Częstochowa. Przejazdy Międzymiastowe i Transfery Lotniskowe realizowane są przez licencjonowanych kierowców taxi.Świadczymy również usługi w postaci imiennego odbioru klientów z lotniska wprost z hali przylotów. Taxi z Krakowa oraz z Lotniska Kraków Balice, transfery na Lotniska Kraków Balice oraz Katowice Pyrzowice, transport międzymiastowy, niskie ceny, szybka rezerwacja. Zamówienia można dokonać mailowo lub telefonicznie. TWOJE TAXI +48 505 273 300. Wystawiamy fakturę VAT.Transport Lotniskowy międzymiastowy i międzynarodowy. Obsługujemy klientów biznesowych oraz indywidualnych. Akceptujemy wszystkie karty płatnicze i kredytowe również online.W gotówce akceptujemy: PLN, €, $, £,

 • Rib-ride.com

  Przemieszczanie się samochodem między nadmorskimi miastami w trakcie sezonu nie jest niczym przyjemnym. Upał i zatłoczone drogi oraz brak miejsc parkingowych nie pomagają w zwiedzaniu i odpoczynku. Jest jednak na to wspaniałe rozwiązanie, morska taksówka dla każdego. Dzięki temu z jednego końca na drugi można dotrzeć w mniej niż pół godziny. Nie ma co marnować cennego czasu na długą jazdę samochodem podczas wakacji. Co oferuje morskie taxi?
  - szybki transport między morskimi miastami,
  - bezpieczeństwo na najwyższym poziomie,
  - komfortową i atrakcyjną podróż.
  Istnieje również możliwość pływania nocą co jest dodatkową i niezwykle imponującą atrakcją. Każda podróż jest bezpieczna i odbywa się pod opieką doświadczonego sternika.

 • Transport Sanitarny Medyczny Chorych i Niepełnosprawnych Łódź

  Nasza firma oferuje profesjonalny transport osób chorych i niepełnosprawnych. Zapewniamy bezpieczny - punktualny i szybki transport specjalistyczny. Posiadamy karetki klimatyzowane w każdej jest zespół 2 osobowy. Pracownicy w ramach transport znoszą i wnoszą pacjenta na dowolne piętro. Podstawowy transport kosztuje 80 zł w jedną stronę w tej cenie otrzymujecie Państwo profesjonalną kompleksową usługę przewozu pacjenta. Na czas transportu i wizyty u lekarza użyczamy nieodpłatnie wózek inwalidzki by usprawnić Państwu poruszanie się. Oferujemy również transport osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Posiadamy atestowane mocowania i pasy do transport niepełnosprawnych.

 • Transport psów - Linora.pl

  Firma jest cenionym partnerem wielu hodowców i handlerów psów w zakresie trasportu psów. Linora poprzez zapenienie profesionalnej opieki, komfortowe warunki podróży stara się zminimalizować stres zwięrzęcia. Charakteryzuje się szybkimi terminami realizacji oraz okazyjnymi cenami. Linora w swych usługach kieruje się przepisami unii europejskiej dotyczącymi transportu psów, kotów i innych zwierząt domowych.

 • Transport HDS Wrocław materiałów budowlanych maszyn urządzeń

  Nasza firma oferuje transport ciężarowy HDS materiałów budowlanych, kontenerów, maszyn i urządzeń, kamienia, oraz innych towarów na terenie Wrocławia województwa dolnośląskiego oraz całej Polski. Usługi transportowe HDS autem ciężarowym Mercedes samozaładowczym. Ładowność 10t. HDS udźwig 4,5t. Wymiary skrzyni ładunkowej pozwalają na transport HDS materiałów gabarytowych. HDS czyli hydrauliczny dźwig samochodowy umożliwia samozaładunek oraz samorozładunek skrzyni oraz inne usługi dźwigowe HDS . Zajmujemy się usługami hds od 1993 r. Dodatkowo zajmujemy się również sprzedaża kamienia ozdobnego do orodu. www.trasnportihds.pl

 • Przeprowadzki poznań Trans Dojcz usługi

  Jesteśmy firmą Trans Dojcz Usługi, która działa na polskim rynku już od ponad 6 lat. W ramach naszej oferty zapewniamy przeprowadzki kierowane zarówno dla firm, jak też klientów indywidualnych. Zajmujemy się przeprowadzkami miejskimi, krajowymi oraz zagranicznymi. Wykonujemy kompleksowe usługi transportowe zapewniając konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjowania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »