• UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

ubezpieczenia turystyczne

 • Mentor Ubezpieczenia

  Agent ubezpieczeniowy Mentor Ubezpieczenia powstał na początku trzeciego tysiąclecia i wyraźnie zaznaczył swoją markę stając się multiagencją z szeregiem oddziałów otwieranych w różnych częściach kraju. Jesteśmy kojarzeni z szeroką ofertą ubezpieczeń: turystycznych, na życie, samochodowych i mieszkaniowych. Specjalną ofertą mogą zainteresować się pracownicy sektora medycznego oraz lotniczego. Zapraszamy do wypróbowania naszych kalulatorów ubezpieczeniowych dostępnych na stronie internetowej mentorui.pl, które pomogą dobrać i zakupić ubezpieczenie online.

 • April Polska Service

  Firma April International zapewnia atrakcyjne ubezpieczenia turystyczne obejmujące wszystkie kontynenty. Zapewniamy ochronę podczas uprawiania sportów ekstremalnych, wakacji, a także wyjazdu do pracy. spółka April Polska Service całodobowe centrum pomocy, wielojęzyczna obsługa, ponad 35 lat praktyki, placówki w 37 krajach świata, jak i również wiele innych udogodnień. Naszymi partnerami są wykwalifikowani i zaufani usługodawcy wśród których są rzeczoznawcy, prawnicy, pomoce drogowe i inne podmioty gotowe w każdej chwili Państwu pomóc.

 • Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, wypadkowe, turystyczne, a także rolnicze to główna oferta, którą prezentuje Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer. Szeroka oferta usług skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Gothaer to połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego na polskim rynku oraz doświadczenie zagranicznego inwestora, które w połączeniu dają nowoczesne rozwiązania dostępne po raz pierwszy w Polsce. Sprawia to, że ten ubezpieczyciel może szybko stać się wiodącym graczem w swojej branży.

 • Ubezpieczenia turystyczne

  Chyba każdy z nas lubi lato. Już spontaniczny wypad za miasto w sobotni poranek może podarować nam wiele frajdy i zregenerować naszą energię na kolejny tydzień za biurkiem. Ale zdecydowanie wolimy wyjazdy wakacyjne, nawet jeśli mają nas cieszyć tylko raz w roku. Przygotowujemy się na ten cudowny wyjazd rok wcześniej i żadna modyfikacja planów nie będzie mile widziana. Natomiast niezależnie od zabawy powinno się niestety też brać w rachubę bezpieczeństwo w toku letnich wycieczek. Z tej przyczyny pojawiły się w propozycjach ubezpieczenia podróżne . Przypuszczalnie z pewną dozą niepewności podchodzicie do tego nowego towaru, jednakże każdy doradca wyłoży wam, czemu pełen pakiet ubezpieczeń jest taki istotny - przecież podczas wczasów pragniecie wypocząć i nie martwić się niczym. Ubezpieczenia podróżne są nade wszystko ważne, z czym oczywiście się zgodzicie bez wahania. Z tej racji nauczeni na błędach naszych poprzedników postanowiliśmy informować należycie wszystkich, którzy myślą o wędrówkach i omawiamy szczegółowy opis ubezpieczenia podróży - zachęcamy żarliwie do zastosowania powyższej oferty, dlatego że za jej pośrednictwem oszczędzicie sobie niepotrzebnych zmartwień i kłopotów.

 • Ubezpieczenia podróżne czyli bezpieczny wyjazd

  Myślisz już o zbliżającym się urlopie? Chcąc się na niego dobrze przygotować, zajrzyj wcześniej na stronę bezpiecznyturysta.pl. Bezpiecznyturysta.pl jest serwisem stworzonym z myślą o wszystkich, ceniących własne bezpieczeństwo w podróży. Nie ma znaczenia gdzie jedziemy: w podróż służbową do egzotycznego kraju, na samotną wyprawę po Australii, wycieczkę z rodziną w Bieszczady czy spontaniczny wypad z przyjaciółmi na narty. O swoim bezpieczeństwie warto pomyśleć już wcześniej. Jakiego typu informacje znajdziemy w serwisie? Jak tanio podróżować, czego unikać aby nie zachorować w czasie wyjazdu, jakiego rodzaju ubezpieczenia turystyczne dostępne są na rynku, czy warto kupić ubezpieczenie narciarskie, czego nie warto pakować do bagażu podręcznego przed wejściem na pokład samolotu, jeśli nie chce się przechodzić gruntowej kontroli. Warto zajrzeć także na forum, gdzie użytkownicy mogą podyskutować o podróżach, bezpieczeństwie i ubezpieczeniach. Poznaj portal bezpiecznyturysta.pl i dowiedz się więcej!

 • Studio Podróży - Twoje BIURO PODRÓŻY w GDYNI. Zawsze udane wakacje.

  Wycieczki i wczasy, wycieczki dla seniorów, rezerwacja hoteli, bilety lotnicze, bilety autokarowe, bilety promowe, bilety imprezowe, ubezpieczenia turystyczne, pośrednictwo wizowe, karty EURO. Studio Podróży powstało z zamiłowania do podróżowania. Chcemy dzielić się tą pasją poprzez umożliwianie podróżowania zarówno amatorom aktywnego zwiedzania, jak również zwolennikom biernego wypoczynku. Aby mogli Państwo poznać magię podróży i zobaczyć piękno świata oferujemy bardzo szeroki wachlarz możliwości wyjazdu.Jesteśmy biurem podróży, w którym każdy znajdzie wymarzone wakacje dla siebie. Naszą pasją są podróże, a zdobyte doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym doradztwie i pomocy w doborze oferty całkowicie zaspokajającej indywidualne oczekiwania Klienta.Studio Podróży posiada w swojej bazie bardzo zróżnicowane oferty, dla tych którzy szukają wyjazdów niskobudżetowych, jak i tych którzy cenią podróże o bardziej ekskluzywnym charakterze.Proponujemy pełen zakres produktów turystycznych: wycieczki, hotele, bilety lotnicze, autokarowe, promowe, imprezowe, ubezpieczenia turystyczne, wynajem samochodów.Dzięki nam możecie Państwo zwiedzić cały świat. Serdecznie zapraszamy

 • Internetowe Biuro Podróży YES

  Na rynku usług turystycznych działamy od 1997 roku. Z naszych usług można skorzystać poprzez Internetowe Biuro Podróży, które działa w ramach portalu GaleriaMarzen.eu lub odwiedzając nasz Punkt Obsługi Klienta (Ostrowiec Św., ul. Sienkiewicza 66). Celem naszej internetowej działalności jest zapewnienie klientom portalu GaleriaMarzen.eu szeroko rozumianej pomocy w podróży, tak aby nasi użytkownicy mogli uzyskać fachowe porady dotyczące wyjazdów w kraju i za granicę. Klienci na bieżąco mogą się z nami kontaktować poprzez naszą Infolinię czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00, w soboty od 9.00 do 13.00.Internetowa strona biura jest nieocenionym źródłem informacji o podróżowaniu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zależy nam, aby zakup wszelkich produktów i usług turystycznych, takich jak bilety autokarowe, bilety lotnicze, wczasy, wycieczki, pakiety grupowe czy ubezpieczenia podróżne, mógł być dokonany w jednym miejscu i za pomocą szybkich i nowoczesnych narzędzi - Internetu oraz działającej infolinii. Oprócz sprzedaży usług turystycznych dostarczamy naszym klientom informacje, porady i wskazówki niezbędne do interesującego, przyjemnego i bezstresowego podróżowania.

 • agent.multifirma.pl

  Chcesz ubezpieczyć mieszkanie lub dom? A może potrzebujesz ubezpieczenia na czas podróży zagranicznej? Jeżeli jesteś z Górnego Śląska i szukasz najlepszej oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem MultiAgent Group w Katowicach. Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która oferuje ubezpieczenia z ponad 12 towarzystw dostępnych na polskim rynku. Specjalizujemy się w doborze najtańszych oraz najkorzystniejszych wariantów ubezpieczenia. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.