• USG 3D - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

usg 3d

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej JUNIOR-MED

  Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej JUNIOR-MED działa od 2002 roku, posiadamy poradnie ginekologiczno-położniczą z nowoczesnym sprzętem dającym możliwości USG 3d oraz USG 4d. Oferujemy pełen zakres programów profilaktycznych, szczepień, diagnostyki oraz pełną opiekę zdrowotną. Znajdujemy się w Gliwicach na ulicy Batorego 14a. Nasza poradnia JUNIOR-MED posiadająca obszerny personel gwarantuje opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie.

 • USG 4D Koszalin

  Medicus to mieszczący się w Koszalinie gabinet ginekologiczno-położniczy. Swoim pacjentkom oferuje szereg usług oraz zabiegów, między innymi prowadzenie ciąży, USG 2D, USG 3D, USG 4D, diagnostykę oraz leczenie niepłodności, porady z zakresu antykoncepcji, profilaktykę nowotworową oraz wiele innych. Dzięki najnowszemu sprzętowi oraz ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji, lekarz ginekolog zapewnia swoim pacjentkom fachową i profesjonalną a jednocześnie bezstresową opiekę.

 • Ginekolog Kraków

  Nowoczesne laboratorium ultrasonograficzne posiada w swej ofercie różne badania. Można tutaj przeprowadzić niemal każdego typu usg. W ofercie gabinetu ginekologicznego jest tak USG 3D, jak także USG 4D. Jeśli jesteś w ciąży, może to stać się ogromnie cudowna możliwość. Za pomocą tego można spojrzeć jak prezentuje się Twe potomstwo. Pomocne może być to przy ocenie jego stanu. Wyłącznie tu ginekolog w Krakowie jest w tak przystępnej cenie. Nie czekaj więc dalej i zapisz się w tym miejscu, a nie zawiedziesz się. Zaglądnij do naszego centrum, jeżeli chcesz być przyjęta w domowej atmosferze. Troszczymy się o to, żeby nasi pacjenci czuli się dobrze.

 • USG 3D

  USG 3D badanie trójwymiarowe, USG 3D pozwala wykryć wady płodu, USG 3D to obraz statyczny.Informacje zawarte na stronie www.usg3d.medserwis.pl są bardzo czytelnie uporządkowane. Wysoka jakość informacji na stronie www.usg3d.medserwis.pl to był cel nadrzędny przy tworzeniu tego serwisu. Mamy nadzieję, że serwis www.usg3d.medserwis.pl spodoba się Państwu zarówno pod względem formy jak i treści.

 • Badania USG 4D w Lublinie

  Nowoczesne badania ultrasonograficzne 3D i 4D wykonywane przez lekarza specjalistę ginekologii i położnictwa. USG 4D umożliwia trójwymiarową rekonstrukcję obrazu płodu i wnętrza macicy w czasie rzeczywistym uwidaczniając ruchy płodu. Do badań wykorzystujemy nowoczesny system ultrasonograficzny LOGIQ P6 Pro stworzony przez GE Healthcare, który charakteryzuje się niezwykłą precyzją i czytelnością obrazu. Podczas USG 4D przyszli rodzice mogą zobaczyć pierwsze zdjęcia i filmy swojego dziecka i otrzymać zapis na płycie DVD.