• WARSZTATY DECOUPAGE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

warsztaty decoupage

  • Kraina Filcu - wełna czesankowa, czesanka, filc dekoracyjny, decoupage

    Kraina Filcu - sklep rękodzielniczy. Filcowanie, filc kolorowy, decoupage, czesanka, wełna czesankowa z merynosów i peruwiańska. akcesoria do filcowania. Preparaty,papiery, farby i przedmioty do zdobienia decoupage. Elementy biżuterii, scrabooking. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów przydatnych do twórczych działań. Posiadamy również bardzo bogatą ofertę warsztatów, która jest co miesiąc aktualizowana.

  • Decoupage

    Przedmioty ozdabiane w technice decoupage cieszą się w naszym kraju olbrzymią popularnością, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że samodzielne wykonanie takiego małego dzieła sztuki nie jest wcale tak trudne, jakby się mogło to wydawać na pierwszy rzut oka. Media wykorzystywane do decoupage (przynajmniej te podstawowe) nie są wcale bardzo drogie, a pierwsze ostrogi najlepiej zdobyć, zapisując się na warsztaty decoupage w jednej z profesjonalnych firm. Poznaniankom polecamy zapoznanie się z ofertą firmy Stonogi.pl, zlokalizowanej na poznańskim Grunwaldzie. Szczególnie oblegane są u nas podstawowe kursy decoupage, na którym zapoznajemy klientki z różnicami w ozdabianiu przedmiotów drewnianych i szklanych, a także uczymy podstawowych sposobów postarzania: przecierki shabby chic i spękań country (jednoskładnikowych). Dla osób nieco bardziej zaawansowanych mamy propozycje obejmujące spękania dwuskładnikowe, cieniowania, pasty strukturalne i złocenia. Poza decoupage prowadzimy kursy innych technik, takich jak scrapbooking, quilling, filcowanie czy technika pergaminowa.
    Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego (Poznań, Grunwald). W ciągłej sprzedaży oferujemy produkty tak znanych i cenionych firm jak Stamperia, Perfetto, TO-Do i Dala (decoupage), 7 Gypsies, Tattered Angels, Pink Paislee, Papermania, Ranger, Prima Marketing, Sizzix (scrapbooking), a także Quilled Creations i Lake City Craft (quilling). Praktykującym technikę pergaminową polecamy niezwykle konkurencyjne cenowo i przełamujące monopol narzędzia Siesta.