• WIELKOPOLSKA - 2 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

wielkopolska

 • www.wfr.org.pl

  Wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu oferuje Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. w Poznaniu. Działamy na rzecz rozwoju regionu, szczególnie na rzecz projektów z zakresu efektywności energetycznej. Udzielamy wsparcia za pomocą produktów finansowych tj. pożyczki, poręczenia oraz inne produkty finansowe. Współpracujemy z pośrednikami finansowymi, wykorzystując potencjał regionalnych i lokalnych instytucji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia ze szczegółami działalności.

 • Artystyczna Fotografia ślubna - Poznań, Wielkopolska oraz cały kraj

  Dzień Ślubu jest bardzo ważną chwilą w życiu każdej Pary, dlatego warto mieć unikatowe fotografie, które po latach przypomną sakramentalne "TAK". Zdjęcia ślubne są wyjątkowe - maja styl i charakter oraz uwieczniają niepowtarzalną atmosferę, na którą składa się gra świateł czy uśmiechy i łzy szczęścia na twarzach najbliższych. Oferuję najwyższą jakość usług, na którą składa się wieloletnie doświadczenie połączone z pasją fotografowania oraz profesjonalny sprzęt. Zwieńczeniem mojej pracy jest ekskluzywna fotoksięga w skórzanej okładce o wymiarach 30x60cm zawierająca aż 15 rozkładówek z najlepszymi fotografiami Pary Młodej w dużym formacie. Fotografuję na terenie całej Wielkopolski lecz podejmuję się również zleceń na terenie całego kraju. Wykonuję również zdjęcia plenerowe w ulubionych lokalizacjach Pary Młodej oraz sesje w profesjonalnym studiu fotograficznym. Zapraszam do współpracy.

 • Środa Wielkopolska - Start

  Środa Wielkopolska - woj. wielkopolski, powiat średzki, Środa Wlkp. Strona poświęcona Środzie Wielkopolskiej i jej okolicom. Znajdziesz tutaj repertuar kina Baszta, aktualne informacje którymi żyje miasto. Znajdziesz tutaj miejskie forum na którym będziesz mógł porozmawiać z mieszkańcami. Strona oferuje też galerie pełną zdjęć z wydarzeń jakie odbyły się w naszym mieście. Na stronie jak zawsze aktualne dyżury aptek. Witaj na oficjalnym koncie Powiatowego Portalu Internetowego Środa Wlkp. Jesteśmy grupą młodych ludzi z powiatu średzkiego, która tworzy ten właśnie portal. Powiatowy Portal Internetowy www.sroda.e-wielkopolska.pl prezentuje aktualne informacje o wydarzeniach rozrywkowych, sportowych i kulturalnych w Środzie oraz w powiecie średzkim. Chcemy aby serwis spełniał Wasze oczekiwania i był jednocześnie miejscem gdzie spotykają się mieszkańcy powiatu średzkiego. Chcemy też być elementem wsparcia dla turystów którzy otrzymają rzetelną informację na temat regionu, Jego walorów oraz możliwości spędzania wolnego czasu. Serwis ma być kreowany i tworzony przez Was na zasadach społecznościowych. Nikt nie będzie go w żaden sposób cenzurował ani blokował (za wyjątkiem ograniczania treści niezgodnych w prawem). Zachęcamy do współtworzenia Powiatowego Portalu Internetowego. Wszelkie uwagi, co do kształtu, struktury oraz merytorycznej zawartości portalu prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@e-wielkopolska.pl. PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ - aby strona www.sroda.e-wielkopolska.pl stworzyła głównego źródła informacji w powiecie średzkim. Zapraszamy

 • Locus Art Kreowanie Otoczenia

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura projektowego. Projektujemy zarówno to co w środku jak i dookoła waszych mieszkań, domów. na rynku jesteśmy już 4 lata, współpracujemy zarówno z indywidualnymi klientami jak i firmami i instytucjami. Do naszych zadań należą:
  - projekty wnętrz, biur, hotrli restauracji
  - projekty tarasów, balkonów, logii
  - projekty ogrodów, terenów wokół firm i fabryk
  - projektowanie zieleni we wnętrzach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.
  Zapraszamy do współpracy.

 • Stabilny Grunt

  Sam projekt domu nie wystarczy, aby postawić dom. Należy także wykonać dokładne badania gruntu Wielkopolska, dzięki którym będzie można stwierdzić, czy grunt jest stabilny czy też nie. Warto zainteresować się owym tematem, gdyż jeśli grunt będzie wadliwy - może się osunąć, a wraz z nim dom. Stąd właśnie powstała nasza firma, która oferuje badania oraz projekty wzmocnienia podłoża Wielkopolska. Nasza kadra to wykwalifikowani geotechnicy z dużym doświadczeniem, którzy wykonają zlecenie badania gruntu.


  Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

  *Posiadamy duże doświadczenie
  *Jesteśmy grupą wykwalifikowanych geodetów
  *Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia

  Oferujemy szeroki zakres usług geotechnicznych skierowany do prywatnych klientów oraz dużych firm budowlanych. Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego portalu pod adresem www.stabilnygrunt.pl

 • Domki drewniane letniskowe

  Architektura ogrodowa – wszechstronne, solidne usługi dla klientów prywatnych i przedsiębiorstw z Wielkopolski. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie drewnianych konstrukcji. Na stronie altanyogrodowe.com dostępne przykładowe realizacje drewniane: altany ogrodowe, płoty, pergole, furtki, wiaty, meble, place zabaw, sauny ogrodowe, huśtawki, domki narzędziowe, drewutnie, domki letniskowe itp. Dzięki odpowiednio dobranym, solidnym materiałom, gwarantujemy odporne konstrukcje, które mogą być bez szwanku eksploatowane przez wiele lat. Z chęcią podejmiemy się budowy domków letniskowych nad jeziorem. Dane kontaktowe: tel. 783 711 214, email admin@altanyogrodowe.com.

 • Fotografia Ślubna Poznań, Gostyń - Wielkopolska, Dolny Śląsk

  Fotografia Ślubna - Tomasz Szpruta. Dzień ślubu jest wydarzeniem, które chcielibyśmy zapamiętać do końca życia. Emocje i stres powodują, że po wszystkim ma się pustkę w głowie, a ślub wydaje się być filmem obejrzanym w dzieciństwie. Próbujecie wtedy odtworzyć w pamięci te cudowne chwile. I tu zaczyna się moja rola. Swoimi fotografiami próbuję zapisać na wieczność te piękne momenty,tak ważne dla Młodej Pary i ich bliskich. Staram się na zdjęciach zachować klimat ceremonii, uchwycić niepowtarzalne momenty przeżywane przez Młodą Parę. Fotografia ślubna w moim obiektywie, to powroty do chwil ulotnych i momentów wzruszeń, które przemijają tak szybko, że nie sposób je zapamiętać. Fotografia Ślubna Poznań.

 • Ubojnia drobiu

  Popularna ze względu na bardzo atrakcyjne warunki współpracy oraz ze względu na solidność i terminowość jest ubojnia drobiu z siedzibą w Chrustowie (województwo Wielkopolskie). Ubojnia drobiu oferuje bardzo świeży i zawsze smaczny drób zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla sklepów, marketów czy punktów sprzedaży mięsa i artykułów spożywczych. Ubojnia drobiu Wielkopolska. W tej branży Na terenie Polski funkcjonuje bardzo wiele ubojni. Niełatwo jest więc wskazać tę właściwą. Choć wybór jest ogromny – mamy coś co nas odróżnia od reszty. Nasze przesłanie to odpowiedzialność i idealna obsługa kupującego. Dominującymi rzeczami które opuszczają naszą ubojnię są mięso drobiowe oraz podroby, np. łapy wątróbki. Zajmujemy się ubojem, przetwórstwem jak również handlem. Naszymi odbiorcami są osoby prowadzący drobną sprzedaż oraz zakłady żywienia zbiorowego, zajmujemy się też eksportem. Nasze towary według potrzeb mogą być natychmiast przygotowywane do spożycia, przechowywane w zamrażarce albo przeznaczane do profesjonalnego przerobu np. na wyroby w puszce, kiełbaski. Zależy nam na komforcie kontrahenta dlatego też proponujemy niewysokie wysokości należności i komfortowe terminy ustalonych płatności. Nasz zakład kreują życzliwi i przeszkoleni ludzie, co podwyższa wzorzec działalności jak również zapewnia szybką ich realizację. Podtrzymujemy polską gospodarkę stąd kurczaki skupujemy wyłącznie od lokalnych partnerów, z którymi współpracujemy od dawna i co do których mamy pewność. Nasza firma jest dobrze zawiadywana, zasłużyła już na uznanie sporej liczby kupujących, dlatego też od dawna mieści się w czołówce w branży przetwórstwa drobiowego. Momentalnie spostrzegamy potrzeby klientów. Posiadamy Mamy profesjonalne narzędzia znanych wytwórców stosowane w uboju, ćwiartkowania oraz foliowania. Ubojnia drobiu, bez najmniejszego problemu znajdziesz nas pod różnymi słowami np: ubojnia drobiu Piła, ubojnia drobiu w Pile. oraz ubojnia drobiu Wielkopolska, Wielkopolska ubojnia drobiu. Jak również ubojnie drobiu Wielkopolska. Ze zbędnych odpadków po produkcji robione są pełnowartościowe chrupki dla psów i kotów. W Pile funkcjonuje tylko jedna ubojnia, która całkowicie zaspokoi potrzeby wszystkich firm!

 • Dekoracje wielkopolska

  Dekoracje ślubu oraz wesela to najnowszy trendy i coraz ważniejsza kwestia w organizowaniu uroczystości zaślubin. Na terenie poznania oraz wielkopolski działa jedna z najprężniej działających firm w Polsce które kierują swoje usługi w kierunku dekoracji sal weselnych oraz uroczystości ślubnych. W skład koordynacji ślubu często wchodzi kwestia udekorowania całej uroczystości. Wielkopolskie dekoracje ślubne.

 • SEOKatalog Z-N - Moderowany katalog seo

  Pozycjonowanie to niezwykle ważna sprawa. Tylko wpisy w katalogach stron dają Ci możliwość zaistnienia w internetowej społeczności. Na dobrą pozycję swojej strony www trzeba niestety się nieco potrudzić. Katalog ogólnotematyczny ułatwia to zadanie. Do tego katalogu może się dopisać każdy chętny pozycjoner, zespół muzyczny na wesela, czy jakakolwiek inna firma czy instytucja, wystarczy zapoznać się z regulaminem oraz ze sposobem dodawania stron i tyle. W przypadku gdy zabraknie odpowiedniej kategorii można zasugerować swoją. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Dodawanie stron do seokatalogu jest darmowe. Jeśli ktoś odwdzięczy się linkiem to dzięki. Zapraszamy

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »