• WIERTNICE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

wiertnice

  • Wiertnice i maszyny do odwiertów - ROTADRIL.pl

    Firma Rotadril z Łodzi zapewnia szeroką i zróżnicowaną ofertę na profesjonalne wiertnice i sprzęt do odwiertów studniarskich oraz pod pompy ciepła. W ofercie Rotadril znajdują się m.in. wielozadaniowe wiertnice Beretta, sondy dynamiczne i statyczne do oceny gruntu, a także wiele innych przydatnych urządzeń i maszyn. Oprócz sprzedaży wiertnic firma Rotadril świadczy również usługi doradcze w zakresie doboru sprzętu, jego użytkowania i wykorzystania. Dzięki współpracy z wieloma współpracownikami na terenie całego kraju osoby, które zakupiły wiertnicę w Rotadril mają możliwość jej serwisowania w bliższych miastach (szczegółowa mapa na stronie rotadril.pl). Każda firma zajmująca się profesjonalnymi odwiertami, której zależy na najwyższej jakości sprzętu wiertniczego z pewnością znajdzie na Rotadril urządzenia i maszyny, które spełnią ich oczekiwania.

  • Przewierty sterowane

    Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Pomiarów proponuje szeroką ofertę przewiertów. Specjalnością omawianej firmy stały się fachowe przewierty sterowane. Niniejsza firma dysponuje wiertnicami od wiodących dostawców. Długość wykonywanych wykopów może sięgać aż do dwustu metrów. Celem firmy jest skuteczność przy wykorzystaniu technik bezwykopowych. Zakład ten świadczy swoje usługi na obszarze całego kraju. Stosowane przez ZIEiP metody zostały dokładnie opisane w serwisie.

  • www.machinetrade.pl

    Firma Machine Trade zajmująca się sprzedażą maszyn budowlanych zaprasza Państwa do korzystania ze swojej oferty. Dystrybuujemy m.in. walce, wózki widłowe, przecinarki, zagęszczarki, stacje hydrauliczne czy agregatory tynkarskie bądź prądotwórcze. Dodatkowo proponujemy takie kategorie towarów jak: osprzęt oraz części, sprzęt ogrodniczy (w tym glebogryzarki, kosiarki, nożyce) elektronarzędzia oraz akcesoria uzupełniające. Przy tak szerokiej ofercie służymy doświadczonym doradztwem, zapewniając terminową i profesjonalną realizację każdego zlecenia. Zapraszamy do zakupów w naszych sklepach, stacjonarnym i internetowym.