• WIRTUALNE WYCIECZKI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

wirtualne wycieczki

 • Wirtualne spacery - Pokazbiznes.pl

  Oferujemy profesjonalne wykonanie wirtualnych spacerów już od dwóch panoram sferycznych. Firma zajmuje się także projektowaniem stron internetowych, fotografia przemysłową oraz tworzeniem filmów promocyjnych. Pokazbiznes.pl specjalizuje się również w wykonywaniu wirtualnych wizyt dla nieruchomości. Zakres naszych usług obejmuje całą Polskę pomimo tego, że siedziba firmy znajduje się w województwie zachodniopomorskim.

 • Fotografia motoryzacyjna, samochodowa - Kraków, Myślenice - Autofota

  Zajmuję się przygotowywaniem profesjonalnych prezentacji samochodów do sprzedaży w Internecie. Atrakcyjnie przedstawiony pojazd, zdjęcia ukazujące pełnię jego cech przyciągają uwagę i zainteresowanie większej ilości potencjalnych kupujących zainteresowanych ofertą. Zakres oferty obejmuje sesję zdjęciową, szablon aukcji, fotografie sferyczne, wycieczki wirtualne po wnętrzu. Zapraszam do współpracy.

 • Fotobiznesowe.pl

  Świadczymy usługi fotograficzne i informatyczne dla firm na terenie Poznania. Specjalizujemy się w wykonywaniu panoram sferycznych, które pozwalają na wizualizację każdego wnętrza i wirtualną wycieczkę po obiekcie. Polecamy też usługi fotografii ilustracyjnej, architektury czy wnętrz. Tworzymy także strony internetowe, które w połączeniu z wirtualną wycieczką i dokumentacją fotograficzną są oryginalną i profesjonalną reklamą w internecie.

 • Foto Media Art - prezentacje multimedialne, fotografia interaktywna

  Nazywamy się Foto Media Art.Jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się reklamą internetową oraz fotografią. Firma to zespół profesjonalistów z wielu dziedzin ale przede wszystkim to pasjonaci, ludzie o bezwzględnym zaangażowaniu w swoją pracę. W pakiecie usług posiadamy zdjęcia panoramiczne, wirtualne wycieczki, zdjęcia trójwymiarowe, strony internetowe, broszury interaktywne oraz wydruki reklamowe.Oferujemy również zdjęcia użytkowe oraz reklamowe.Bazujemy na nowoczesnej technologii i innowacyjności. Jakość naszych produktów poparta jest współpracą z dostawcami renomowanych akcesoriów fotograficznych oraz oprogramowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.fotomediaart.pl/#zdjecia

 • 3d studio reklama

  Jak Cię widzą... to powiedzenie powstało jeszcze przed wynalezieniem fotografii. Wiemy, że aby osiągnąć sukces liczy się każdy najmniejszy szczegół, my ten szczegół pokazujemy w odmienny sposób.
  Od wielu lat tworzymy i będziemy tworzyć coraz to inny element fotografii i filmu. Nasze doświadczenie popchnęło nas w inny przestrzenny świat prezentacji firmy, produktu oraz kreowania wizerunku poszczególnych, nawet małych elementów wchodzących w skład całości.
  Podążając za wyzwaniami rynku dokonaliśmy podziału dotychczasowej firmy na dwa oddzielne studia, które pozwalają nam na dynamiczny rozwój naszych umiejętności.W naszej ofercie fotografia 3d, wirtualne wycieczki, panoramy sferyczne, film reklamowy, film i fotografia ślubna oraz inne usługi
  Zobacz i oceń sam!
  Anna i Arkadiusz Hampel

 • Webmake - Strony Internetowe Stargard Szczeciński, Strony WWW

  Webmake zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Projektowanie stron www, projektowanie stron internetowych. Zajmujemy się tworzeniem wizerunku firm, Projektowaniem logo i logotypów. Tworzymy reklamy internetowe. Stargard Szczeciński, Reklama, Marek Macedoński, Sklepy Internetowe, Webdesign, strony flash, strony reklamowe, Szczecin, Pozycjonowanie, tworzenie stron www, Logotypy, Logo, Logotyp, Branding. Zapraszamy do współpracy.

 • Wirtualne prezentacje

  Nowoczesne rozwiązanie w zakresie prezentacji różnego rodzaju obiektów i miejsc - wirtualne wycieczki. Sprawdź jak wygląda pokój hotelowy, mieszkanie lub dom na ekranie swojego komputera o każdej porze dnia i nocy. Wirtualne wycieczki to połączenie kilku wirtualnych prezentacji w sposób umożliwiający poruszanie się między nimi. Mamy wtedy możliwość przejścia z jednego miejsca w drugie tak jak podczas prawdziwego spaceru. Rozwiązanie takie sprawdza się idealnie do: prezentacji mieszkań, domów itp. w celu ich sprzedaży lub wynajmu, prezentacji hoteli, pensjonatów, kwater itp. w celu zaprezentowania standardu wyposażenia dla potencjalnych turystów,zwiedzania muzeów, wystaw itp., zwiedzania miast, parków, rynków itp.

 • Radosław Sobik - fotografia panoramiczna - Panoramy 360

  Na stronie publikowane są wysokiej jakości panoramy 360 obiektów Sakralnych, historycznych oraz ogólnodostępnych. Dodatkowo portfolio zawiera prace komercyjne - branży turystyczno-hotelarskiej jak i restauracyjnej. Na stronie można również rozkoszować się wysokiej jakości zdjęciami sferycznymi 360 - tzw gigapanoramami. Jako autor strony zacząłem właśnie takie wykonywać i publikować co na chwilą obecną jest sprawą nową w branży panoramicznej. Moje portfolio nie jest ograniczone jedynie do rejonu woj. śląskiego. Swoje panoramy wykonuję przy każdej możliwej sytuacji. Panoramy są połączone w wycieczki wirtualne. ZapraszamRadosław Sobik

 • Spacery Wirtualne, panoramy sferyczne, szkolenia panoramiczne

  Spacery wirtualne i panoramy wykonujemy już od 2004 roku stosując unikalne rozwiązania w branży panoramicznej. Nasi klienci mają możliwość skomponowania swojego unikalnego spaceru wirtualnego wykorzystując kilkadziesiąt modułów panoramicznych, które oferujemy. Nasze autorskie rozwiązania o parę lat wyprzedzają rynek w Polsce, co gwarantuje, że Twoja wirtualna wycieczka będzie na najwyższym technologicznie poziomie. Dzięki ciągłemu rozwojowi i śledzeniu światowych trendów i rozwiązań jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość potwierdzoną w naszych realizacjach i referencjach naszych klientów. Nasze wirtualne wycieczki nie składają się tylko z samych panoram 360. Są połączeniem doskonałych panoram sferycznych HD HDR, fotografii gigapixel, video osadzonych w 2D i 3D, dźwięków surround i kilkudziesięciu komponentów i modułów. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy standard panoram wielkoformatowych (spacer wirtualny po Powiecie Leżajskim i po Rzeszowie a potem inne). Już od lat jako jedyna firma spełniamy najwyższe wymagania jakościowe i technologiczne w branży. Oferujemy spacery wirtualne dla urządzeń iPhone, iPad i iPod Touch oraz systemów Android. Potrafimy uszyć dla Ciebie unikalny i wyjątkowy projekt, ponieważ nie stosujemy żadnych szablonów i pudełkowych rozwiązań. Cały spacer wirtualny połączymy z Twoją stroną firmową lub urzędową. Posiadamy autorskie rozwiązania, które dostosowujemy do potrzeb i wymagań Klienta. Jeżeli jakieś życzenie nie znajduje się w naszej ofercie, to programujemy je i wdrażamy do projektu wirtualnej wycieczki. Jako jedni z pierwszych w Europie zaczęliśmy stosować unikalne komponenty edukacyjno-rozrywkowe, które podnoszą wirtualne zwiedzanie na zupełnie nowy poziom. Zajrzyj do Gubina aby się przekonać (www.gubin.spacerywirtualne.net). Oferujemy doskonały komponent panoramicznej pocztówki. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Fotografia Panoramiczna 360

  Agencja Interaktywna FotoPano z Gdańska - jest jedną z niewielu agencji interaktywnych działających na pomorzu, w szczególności w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i specjalizujących się w tworzeniu Panoram Sferycznych, Wirtualnych Spacerów, Giga Panoram w technologii HDR. Wykorzystywana technologia jest doskonałym sposobem multimedialnej reklamy danego obiektu turystycznego, biznesowego, mieszkaniowego itp. Wykorzystanie Wirtualnej Wycieczki lub Panoramy 360 bazującej na wysokojakościowych zdjęciach panoramicznych jest idealnym rozwiązaniem dla deweloperów, inwestorów, właścicieli restauracji, hoteli, klubów, obiektów sportowych i wielu innych. Przedstawiając swój biznes w formie np. Wirtualnej Panoramy panoramy lub Wycieczki obejmującej pełną sferę fotografowanej przestrzeni (360 ^ 180) umożliwiasz jednocześnie potencjalnym klientom zapoznanie się z danym obiektem lub terenem bez konieczności wychodzenia z domu. Pakiet takich zdjęć panoramicznych połączonych w wirtualny spacer wirtualny spacer wzbogacony o mapy, wygodny panel sterowania, efekty multimedialne może myć także traktowany jako gotowy produkt. Dla każdego klienta można przygotować indywidualny interfejs wirtualnego spaceru wzbogaconego o elementy identyfikacji : loga, logotypy. Jako prężnie działająca na pomorzu agencja interaktywna, specjalizujemy się nie tylko w tworzeniu panoram sferycznych i wirtualnych wycieczek, w naszej ofercie mamy także do zaoferowania giga panoramy giga panoramy oraz panoramy z wysokości. Wszystkie panoramy 360 są dostępne w serwisie FotoPano także dla urządzeń mobilnych: iPhone, iPod. Natomiast młodych amatorów fotografii panoramicznej zachęcamy do skorzystania z darmowych programów do sklejanie panoram lub tworzenia wirtualnych spacerów, które oferujemy na naszym panoramicznych serwisie.

1 · 2 · następna strona »