• ZBIORNIKI BETONOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zbiorniki betonowe

 • Szamba betonowe cała Polska producent

  Zapraszamy firmy zainteresowane zakupem instalacji sanitarnej i bezpiecznym odprowadzeniem ścieków. Mogą także Państwo się z nami skontaktować, jeśli budują Państwo domek jednorodzinny i pragną mieć szczelne szambo przydomowe. Jeżeli też remontują Państwo starszą instalację w domku jednorodzinnym - wymieniają szambo, też zapraszamy po naszą propozycję.
   Podstawa działania zbiorników na wodę deszczową jest następująca: Woda deszczowa spływa z dachu rurami spustowymi aż do zbiornika na deszczówkę, wcześniej przechodząc przez osadniki rynnowe, pozbawiana jest zabrudzeń. Z kolei przepływając przez filtry przy zbiorniku i również w koszu filtracyjnym deszczówka pozbawiana uprzednio zanieczyszczeń organicznych i nie organicznych (np: piasek,grys itp.) gromadzona jest w zbiorniku na deszczówkę.
  W momencie wystąpienia deszczów nawalnych, nadwyżka wody przez przelew dostaje się do drenażu rozsądzającego, studni chłonnej, lub kanalizacji.
  Woda zebrana w zbiorniku za pośrednictwem dobrze dobranej pompy zatapialnej czy zestawu hydroforowego zostaje dostarczona do punktu czerpalnego (np: spłuczka ustępowa, zawór do podlewania). W czasie braku wody w zbiorniku i uruchomieniu spłuczki woda do instalacji zostanie dostarczona z sieci wodociągowej czy studni.
   Oprócz klientów indywidualnych, naszą ofertę kierujemy  do dużych firm handlowych zajmujących się sprzedażą zbiorników betonowych.  Ponieważ zajmujemy się produkcją szamb, chętnie dostarczymy nasze zbiorniki firmom handlowym. W procesie produkcji pilnujemy wszelkich formalności oraz przestrzegamy wszystkich procedur związanych z produkcją ekologicznych zbiorników. Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane sprzedażą zbiorników na cała Polskę czy też poza jej granice, zarówno na ternie Wspólnoty Europejskiej, jak i poza jej obszar
    Oferujemy dwie opcje montażu zakupionych u nas zbiorników. Typ standardowy to przyjechanie na miejsce z szambem i umiejscowienie go w wykopie, zamknięcie zbiornika płytą wierzchnią, nałożenie komina i instalacja betonowego włazu. Istnieje również opcja montażu kompletnego: wykopanie dziury w ziemi, wstawienie zbiornika do otworu, podłączenie kanalizacji. Wszelkie nasze zbiorniki są solidnie wykonane. Jeżeli też są potrzebne jakieś materiały montażowe, to mogą one być zakupione przeze mnie.
   W przypadku zainteresowania naszą ofertą szamb betonowych albo zbiorników betonowych na wodę deszczową albo rozwiązań dla przedsiębiorstw, zapraszamy na naszą stronę internetową pod adresem www.szamba-pl.pl. Najprościej skontaktować się z nami pod numerami telefonów podanymi na stronie lub też wysłać do nas wiadomość email.
   

 • Szamba betonowe i spawalinictwo New-Eko-Trans

  Firma NEW-EKO-TRANS ma siedzibę w miejscowości Wielogóra tj. 6 km od Radomia w stronę Warszawy. Zajmujemy się wytwarzaniem ekologicznych zbiorników wodoszczelnych z z wielorakim przeznaczeniem. Jednak mimo różnego przeznaczenia zbiornik w każdym przypadku musi spełniać podstawowe funkcje to znaczy musi być ekologiczny, wodoszczelny i funkcjonalny i trwały. Dlatego firma z należytą starannością zajmuje się produkcją szamb betonowych. Oprócz produkcji zbiorników, oferujemy usługi mechaniki prostych elementów urządzeń mechanicznych typu samochody ciężarowe, koparko-ładowarki, naczepy, przyczepy itp. Również mechanika siłowa dźwigów przenośnych jest nam bardzo dobrze znana, dlatego zapraszamy Klientów do naprawiania tego typu urządzeń. Firma NEW-EKO-TRANS istnieje pod nową nazwą od niedawna, ale kontynuuje tradycje Eko-Trans, spółki jawnej, która rozpoczynała produkcję zbiorników betonowych przed piętnastu laty. Spółka Eko-Trans była wówczas jedną z pierwszych firm produkującą ekologiczne zbiorniki betonowe. Firma proponowała wszechstronne usługi, zaczynając od przygotowania odpowiednich dokumentów, poprzez wytwarzanie szamb, aż po transport, rozładunek i instalację zakupionego zbiornika wodoszczelnego. Z biegiem czasu zaczęliśmy współpracować z firmami zajmującymi się produkcją materiałów do budowy zbiorników na skalę całej Polski. Zapotrzebowanie na starannie wykonany zbiorniki okazało się na tyle duże, że rozszerzyliśmy usługi na całą Polskę. Wyjazd do odbiorcy oddalonego od siedziby firmy o sześćset kilometrów z ciężkim towarem nie stanowił trudności. Naszą propozycję zbiorników kierujemy do solidnych towarów godnych uwagi. Natomiast jeżeli kupili już Państwo domek już zbudowany na rynku wtórnym, wówczas nie pojawia się tu problem, zajmiemy się modernizacją również gotowych już zabudowań, kanalizacji, która wymaga poprawek, ewentualnie całkowitej wymiany. Nie istnieje projekt niemożliwy do zrealizowania - pomożemy wybrać miejsce na szambo, możemy zaproponować zmiany w planach, jednakże ze stuprocentową pewnością nie będą to wątpliwości, które w znacznym stopniu wpłyną na Państwa oczekiwania i koncepcję zagospodarowania obszaru państwa domku czy posesji. Zbiorniki bezodpływowe z betonu "tradycyjne" posiadają wiele pozytywnych właściwości. Są one szczelne i trwałe. Zapewniają możliwość przejechania pojazdami po zbiorniku, czego nie należy próbować w przypadku szamb wykonanych z polipropylenu. Wbrew potocznym opiniom, nigdy dochodzi do ulotnienia gazów nie ma nieprzyjemnych zapachów, jeśli zbiornik betonowy wykonano zgodnie z sztuką budowlaną. Zbiorniki betonowe są w niższej cenie, od zbiorników wykonanych z plastiku. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę interntową!

 • Szambo betonowe Białystok

  Zamiaruje się w nieodległym przedziale czasu, żeby rozpocząć budowę własnego domu jednorodzinnego. Półprodukty mam już niemal kupione, wykonawca również już dogadany. Jedną z kilku rzeczy, które jeszcze odpędzają mi sen z powiek, jest przedmiot szamba. Otóż sąsiedztwo, w której zamierzam wybudować budynek, to ciemny punkt, jeśli rozchodzi się o inwestowanie gminne w obrębie kanalizacji. Pobocznym negatywem będzie to, iż dom zamyślam postawić z dala od ludzkich zabudowań. Więc nawet, jak gmina założy kanalizację w pobliskiej miejscowości, to pociągnięcie od niej do mnie rury, będzie się rachowało ze znacznymi wydatkami dodatkowymi Szamba betonowe Łódź.

 • Szamba Lublin

  W ojczystych myślach zaświtała jakieś parę lat wstecz, myśl postępowa w kwestii ochrony środowiska i coraz częściej widać, iż Polacy inwestują w hermetyczne szamba betonowe, oraz w ogrodowe oczyszczalnie ścieków. To sygnał, że i Polacy umieją zmierzać z duchem dziejów, a dbanie o czystość środowiska stało się nie tylko poleceniem, ale zwyczajnie stało się popularne. Jeżeli ktokolwiek rezyduje na wsi, lub w niedużym miasteczku, to kogo aktualnie nie zapytać, ma na swym terenie betonowe szamba czy też jest chociaż podłączony do sieci kanalizacyjnej. Troskę o przesłanki standardów czystości, widać nie tylko na przykładzie coraz liczniejszych inwestycji w szczelne Szamba betonowe Kalisz na nieczystości, lecz również np. jak prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów.

 • Szamba betonowe Warszawa

  W ojczystych rozumach zakiełkowała jakieś kilka lat wstecz, myśl postępowa w materii ochrony środowiska i coraz częściej widać, że krajanie inwestują w hermetyczne szamba betonowe, i także w przydomowe oczyszczalnie ścieków. To znak, że i Polacy potrafią śpieszyć z duchem czasu, a doglądanie o nieskazitelność przyrody stało się nie tylko wytyczną, lecz standardowo zostało popularne. Jeśli ktoś przebywa we wiosce, względnie w niedużym miasteczku, to kogo aktualnie nie spytać, ma na swej działce betonowe szamba bądź jest co najmniej podłączony do infrastruktury kanalizacyjnej. Troskę o przesłanki przepisów czystości, można zobaczyć nie tylko na przykładzie coraz liczniejszych przedsięwzięć w szczelne Szamba betonowe Konin na fekalia, natomiast również np. jak prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów.

 • Szambo betonowe Śląsk

  Planując swój przyszły lokal, niewolno zapominać o bardzo ważnej instalacji sanitarnej. Sposobność taniego, a co najważniejsze hermetycznego odprowadzania prywatnych, przyszłych ścieków, to na dzień dzisiejszy wymaganie i norma. Przyjaciel, onegdaj wspominał mi o adresie betprodbis.pl. Twierdził, że tam dowiem się wszystkiego, co wiąże się z kwestią tanich zasobników na fecesy. Po kliknięciu na ową stronkę, muszę wyraźnie przyznać, że opcja Szamba betonowe Lublin, posiadają rzeczywiście fenomenalny. Ekologiczne, a co najbardziej istotne ekonomiczne zbiorniki, sprawiają, że już z optymizmem patrzę w przyszłe miesiące. W tej chwili, już zdaję sobie sprawę, że szambo to najlepsze rozstrzygnięcie w mojej sytuacji.  

 • Szamba betonowe Kalisz

  Jeśliby ktoś zamyśla kupić plastikowy zbiornik na nieczystości, musi wziąć pod uwagę kilka podstawowych zagadnień. Otóż przykładowo zbiornik takowy, nie może być zakopany za bardzo, ponieważ szkodzi to jego ściankom, nie może też być umieszczony w obszarze grząskim, dlatego że to z drugiej strony może spowodować jego wypłukanie na wierzchnią część przez okresowe wody glebowe. Skutkiem tego najbardziej optymalnym wyjściem z tej sytuacji jest kupno szczelnego Szamba betonowe Ceny betonowego. Taki bezawaryjny produkt, chroniony właściwymi specyfikami od wilgotności, dodatkowo jeszcze jest kryty górną pokrywką. To gwarantuje nam, że żadna postronna osoba, nie może tam wparować. Dodatkowo, zamontowany system wywietrzników, pozwala na funkcjonalne i bezpieczne wyemitowanie na zewnątrz groźnych gazów.

 • Szamba betonowe Wrocław

  Nie każdy zdaje sobie sprawę, że najważniejszym kłopotem w czasie produkcji zbiornika betonowego na nieczystości, jest dbanie o trafną odmianę betonu. Jeżeli bowiem będzie ona za niska, to po pewnym czasie mogą wystąpić naprężenia ścianek i takie szambo może zacząć sączyć się. Wtedy po raz kolejny będziemy się frapować, jakie szambo wybrać? Z kolei nazbyt podwyższona klasa zastosowanego betonu, może w ostateczności doprowadzić, że dane szamba nie osiągną swej funkcji izolacyjnej. Precyzyjniej powiadając, taki zbiornik, może zacząć kierować do gruntu, toksyczne związki powstałe w czasie procesu rozkładu fekaliów. Stąd w kwestii kupna tego produktu zwróćmy się do jednostki Szamba betonowe Wrocław. Bowiem, pożądane byłoby dać wiarę wyłącznie solidnym oraz wytrawnym we wszelkich detalach technicznych fabrykantom, jacy to sami byli prekursorami na tym rynku usług.

 • Szamba betonowe Konin

  Projektując własny przyszły lokal mieszkalny, niewolno zapominać o najważniejszej instalacji sanitarnej. Możliwość taniego, a co bardzo istotne szczelnego odprowadzania swoich, przyszłych nieczystości, to współcześnie wymaganie i dodatkowo standard. Kolega, niegdyś wzmiankował mi o stronie betprodbis.pl. Powiadał, że tam zapoznam się wszystkiego, co wiąże się z tematem nie drogich zasobników na fecesy. Po wejściu na ową stronkę, muszę bez ogródek potwierdzić, że dobór Szamba betonowe Warszawa, posiadają w rzeczywistości porażający. Pro środowiskowe, a co najważniejsze oszczędnościowe modele, sprawiają, że już z nadzieją patrzę w przyszłe miesiące. W chwili obecnej, już zdaję sobie sprawę, że szambo to najlepsze rozstrzygnięcie w mojej pozycji.  

 • Szamba Łódź

  Mnóstwo przyszłych posiadaczy rezydencji jednorodzinnych, na samym wstępie tego przedsięwzięcia, przeraża zagadnienie zamontowania przydomowego SZAMBA. Wszak ów ciężki kolos bowiem, może mieć ciężar wręcz kilkanaście ton. Jednak od czego ma się zgraną brygadę profesjonalistów. Wszechstronny producent SZAMBA nie tylko umożliwi w ramach swych usług przewóz w dowolne położenie w kraju, tymczasem także wyśle kompetentnych monterów, którzy dokonają za nas tą całą ciężką robotę powiązaną z podłączeniem tego pojemnika do układu rur kanalizacyjnych. Wbrew pozorom, to nie taka łatwa kwestia, ponieważ trzeba zapewnić właściwie duży spadek kolektora ściekowego, aby ścieki łatwo opadały do naszego Szamba betonowe Lublin, które jest umieszczone blisko domu.

1 · 2 · następna strona »