Komputery - urządzenia peryferyjne, drukarki

 • printiseasy.com.pl

  printiseasy.com.pl

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję działalności firmy Print is Easy z Paniówek w województwie śląskim. Zajmujemy się serwisowaniem i sprzedażą ploterów i akcesoriów. Naszym klientom proponujemy także laminatory, atramenty, folie, laminaty, płótna a oprócz tego akcesoria takie jak oczkownice, nawijarki, stojaki, suszarki i systemy ciągłego zasilania. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy doradzą i pomogą wybrać sprzęt spełniający wszystkie oczekiwania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia. Po więcej wiadomości wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 25 08 2020 szczegóły wpisu
 • Drukarki do etykiet

  Drukarki do etykiet

  Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu nowoczesnych urządzeń drukujących. Dostarczamy między innymi wytłaczarki, drukarki etykiet. Zapewniamy również wysokiej jakości drukarki nabiurkowe zarówno do użytku domowego oraz użytku biurowe. W naszej ofercie zapewniamy, także innowacyjne urządzenia do użytku przemysłowego, w tym drukarki przenośne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 29 11 2013 szczegóły wpisu
 • Kserokopiarki, Drukarki, Serwis - RICOH

  Kserokopiarki, Drukarki, Serwis - RICOH

  Cyfrowe systemy druku, nowoczesne urządzenia, kontrakty na kopie i wydruki, tani serwis to atuty naszej firmy. W branży biurotechnicznej działamy nieprzerwanie od 1987 r. początkowo jako punkt usług kserograficznych, a później dostrzegając ogromne zapotrzebowanie na zakup i serwis kopiarek, rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż i serwis kopiarek, drukarek oraz innych urządzeń biurowych. Oprócz wysokiej jakości usług serwisowych oferujemy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, poufności, archiwizacji dokumentów oraz rozwiązania kontroli kosztów i zarządzania parkiem urządzeń. Dostrzegając zmieniające się potrzeby rynku i klientów dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstw proponujemy nowatorskie rozwiązania usprawniające zarządzanie, kontrolę oraz szybki i łatwy dostęp do informacji dokumentów.
  XERREX jest Autoryzowanym Partnerem Asseco Poland, Ricoh Polska, oraz Kyocera. W chwili obecnej jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku Polski płd. - wsch. w branży cyfrowych systemów druku Zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce pod względem wielkości sprzedaży urządzeń Ricoh.
  Z naszej oferty handlowej i serwisowej korzysta aktualnie ok. 5000 firm z całego regionu Podkarpacia. Zarówno największe zakłady produkcyjne, banki, jak i uczelnie wyższe, szkoły oraz urzędy administracji państwowej.

  Data dodania: 26 09 2010 szczegóły wpisu

Komputery - urządzenia peryferyjne, drukarki - nowa strona:

Adres: