Badania nieniszczące

 • www.staltest.pl Badanie nieniszczące

  www.staltest.pl Badanie nieniszczące

  Staltest Pomorze sp. z o.o. to przedsiębiorstwo oraz laboratorium w jednym obsługujące klientów z kraju jak i zagranicy. Prowadzimy kompetentną ocenę stanu materiałów stosując nieniszczycielskie śledztwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, nasi fachowcy podsiadają uprawnienia zgodne z normą PN-EN ISO 9712/PN-EN 473 oraz świadczą najwyższą jakość usług. Wykonujemy czynności z obszaru badań składu chemicznego metali przy użyciu najnowszych spektrometrów produkcji OXFORD Instruments. Wyzyskuje się w tym analizę fluorescencji rentgenowskiej XFR. Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

  Data dodania: 23 10 2018 szczegóły wpisu
 • Kalla.pl - Badania ultradźwiękowe

  Kalla.pl - Badania ultradźwiękowe

  Kalla Sp. z o.o. to polska firma oferująca usługę kompleksowego przeprowadzania badań nieniszczących NDT. Specjaliści Kalla wykonują głównie:badania ultradźwiękowe,
  badania magnetyczno-proszkowe,
  badania endoskopowe,
  badania penetracyjne,
  badania wizualne złączy spawanych.

  Badania nieniszczące pozwalają na ocenę stanu konstrukcji, jej trwałości, jakości wykonania i bezpieczeństwa bez ryzyka uszkodzenia badanego elementu. Swe usługi firma kieruje w pierwszej kolejności do wszystkich firm, w których priorytetem jest sprawdzona jakość konstrukcji.

  Firma proponuje również:przeprowadzanie badań niszczących DT;
  usługi spawania orbitalnego i montażu instalacji bioprocesowych;
  zróżnicowany asortyment sprzętu, środków i aparatury niezbędnych do badań NDT oraz akcesoria spawalnicze.

  Data dodania: 17 10 2017 szczegóły wpisu
 • MIDYTEST

  MIDYTEST

  Niewielkie przedsiębiorstwo zajmujące się wykonawstwem badań nieniszczących, niszczących oraz inspekcji przemysłowych. Specjalizuje się w ultradźwiękowych badaniach spoin, odlewów i odkuwek, sporządzaniu procedur i instrukcji, tworzeniu planów kontroli konstrukcji stalowych zgodnie z wymogami EN 1090, obecności przy kluczowych fazach produkcji w ramach czynności strony trzeciej. Personel posiada kwalifikacje 2 i 3 stopnia wg EN 473, wieloletnie doświadczenie w kontroli jakości złączy spawanych konstrukcji stalowych i rurociągów przesyłowych, odbiorach technicznych materiałów hutniczych. Gotowe jest do współpracy na terenie Polski, Czech, Niemiec i całej Europy.

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu
 • F.U.H. Echo-Test Czesław Ulman - Kompleksowe badania nieniszczące wyrobów stalowych

  F.U.H. Echo-Test Czesław Ulman - Kompleksowe badania nieniszczące wyrobów stalowych

  F.U.H. Echo-Test Czesław Ulman powstała w 2003 r. Jedną z głównych działalności firmy jest wykonywanie badań nieniszczących metodami ultradźwiękowymi, magnetyczno-proszkowymi, penetracyjnymi, rentgenowskimi i wizualnymi. Głównymi obiektami badawczymi są wyroby hutnicze( blachy, pręty, walcówki, odkuwki, odlewy), konstrukcje stalowe i urządzenia ciśnieniowe. Jako niezależna firma wykonujemy odbiory 3.2 wg PN-EN 10204 wyrobów hutniczych i konstrukcji stalowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta trudnimy się również sprzedażą wyrobów hutniczych. Posiadamy kwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynieryjno- techniczną z uprawnieniami 2 i 3–go stopnia wg PN-EN 473. Sukcesywnie prowadzimy szkolenia dla personelu badawczego. Do realizacji usług służy nowoczesny wysokiej klasy sprzęt badawczy co pozwala na osiągniecie dużej jakości wykonanych zlecenia. Naszym celem jest ciągłe zadowolenie klienta z naszych usług.

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu
 • Badania nieniszczące

  Badania nieniszczące

  Pragniemy powitać bardzo serdecznie na witrynie www naszej firmy. Badania nieniszczące stanowią cel naszej działalności już od naprawdę wielu lat. Emisja akustyczna i badania ultradźwiękowe przeprowadzane przy użyciu najwyższej jakości urządzeń są specjalnością naszego zespołu. Na prezentowanej tu witrynie sieciowej jest wyeksponowana całkowita oferta naszych działań, opis stosowanych metod. Dowiedzą się Państwo między innymi, czym są czynności takie jak beamforming i w jaki właściwie sposób przeprowadza się badania wibrotermograficzne. Zachęcamy do odwiedzin, nasza strona internetowa to doskonałe źródło informacji o powyższych zagadnieniach.

  Data dodania: 01 09 2011 szczegóły wpisu
 • Badania nieniszczące

  Badania nieniszczące

  Laboratorium Badań Nieniszczących zaprasza do współpracy. Oferujemy badania takie jak: badania nieniszczące, radiograficzne, ultradźwiękowe, penetracyjne, magnetyczno-proszkowe, połączeń spawanych i materiałów między innymi takich obiektów i elementów jak: rurociągi, zbiorniki, urządzenia ciśnieniowe. Szczegóły dotyczące oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 30 12 2010 szczegóły wpisu

Badania nieniszczące - nowa strona:

Adres: