Beton

 • karobeton.pl

  karobeton.pl

  Wytwórnia Betonu Karo w miejscowości Głosków zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości, atestowanego betonu towarowego. W ofercie mamy również beton półsuchy i podsypki cementowo-piaskowe stosowane pod płyty chodnikowe, krawężniki czy kostkę brukową. Dysponujemy rozległą, specjalistyczną wiedzę, dzięki czemu możemy zapewnić kompetentną obsługę. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz transport zamówionego towaru. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 10 2020 szczegóły wpisu
 • wir-bud.pl

  wir-bud.pl

  Przedstawiamy Państwu ofertę firmy WIR-BUD, zlokalizowanej w Zalesiu w województwie lubelskim, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości betonów i mieszanek betonowych. Posiadamy też zakład w Puławach i w Karczmiskach. Oferujemy beton zwykły i specjalny, zaprawy, prefabrykaty oraz mieszanki stabilizacyjne. Do produkcji stosujemy domieszki chemiczne pochodzące od renomowanych polskich oraz zagranicznych producentów. Zapewniamy terminowy transport produktów oraz profesjonalne doradztwo. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 13 10 2020 szczegóły wpisu
 • impex-beton.pl wytwórnia betonu

  impex-beton.pl wytwórnia betonu

  Produkcja betonu towarowego oraz jego transport samochodami samowyładowczymi oraz betonomieszarkami to zakres usług, jakie proponuje wytwórnia betonu z Łasku - IMPEX-BETON. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zachęcamy do kontaktu. Swoją działalność prowadzimy od 1995 r. Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym, w 100 % z polskim kapitałem. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze oraz technicznemu zapleczu produkcyjnemu, gwarantujemy najwyższą jakość produktu, zgodną z polskimi i europejskimi normami. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 09 2020 szczegóły wpisu
 • nabzdyk.com.pl

  nabzdyk.com.pl

  Wydobywanie kruszywa i usługi sprzętem budowlanym oferuje firma Nabzdyk w miejscowości Wtórek k/Ostrowa Wielkopolskiego. Już od ponad 25 lat działamy na rynku, korzystając z własnych zasobów - dysponujemy własne kopalnie kruszyw, z których dostarczamy codziennie piasek i żwir na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Oferowane przez nas kruszywa naturalne są bardzo wysokiej jakości, co umożliwia na wykorzystanie ich przy budowach domów jednorodzinnych, dróg, produkcji betonów przemysłowych oraz prefabrykatów betonowych. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 04 2020 szczegóły wpisu
 • beton-architektoniczny.pl

  beton-architektoniczny.pl

  Interesuje Cię nowoczesny i elegancki design? Planujesz remont lub wykończenie nowej inwestycji i szukasz wyjątkowych koncepcji? Co powiesz na beton architektoniczny, który może być wyjątkową ozdobą przestrzeni mieszkalnej, jak i użytkowej. Firma BTB z Warszawy zajmuje się tworzeniem betonowych elementów wykończeniowych: płyt elewacyjnych, płyt do wnętrza, elementów kuchennych i łazienkowych oraz wyposażenia wnętrz restauracji i sklepów. Jeśli jesteś zainteresowany takim wykończeniem i współpracą, zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 18 10 2019 szczegóły wpisu
 • Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

  Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

  Nasza betoniarnia to znany doskonale dostawca betonu w woj. Świętokrzyskim. Doskonały i sprawdzony beton Staszów, powiat staszowski i okolice to właśnie firma BETOMEX.

  Oferta betoniarni to wysoko gatunkowy beton towarowy, beton drogowy oraz beton posadzkowy. Oferujemy także podsypki pod krawężniki, suche, półsuche i inne produkty. Wszystkie nasze produkty, materiały które stosujemy do produkcji betonu to wyselekcjonowani dostawcy.

  Posiadamy w ofercie beton B15, B25, B35 i B45. Posiadamy flotę pojazdów do przywozu betonu do klienta na miejsce budowy, przeznaczenia. Ponadto także gruszko-pompy i aplikacja betonu.

  Oferta firmy BETOMEX to także asfalt i masy bitumiczne. Posiadamy dużą wydajność w zakresie produkcji asfaltu. Obsługujemy duże inwestycje budowlane. Firma nasza to także stabilizacja gruntu i nawierzchnie asfaltowe. To stabilizacja pod drogi i kostkę oraz parkingi, place itp. Ponadto usługi dźwigiem. Wynajem dźwigów woj. Świętokrzyskie o udźwigu 55 i 90 ton. Posiadamy też wielofunkcyjne podnośniki na wynajem. Podnośniki, zwyżki, żurawie mobilne i ładowarki to nasza oferta.

  Data dodania: 10 08 2019 szczegóły wpisu
 • drucis-serwis.pl liebherr serwis

  drucis-serwis.pl liebherr serwis

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Drucis Serwis. Nasza siedziba znajduje się w Pruszkowie w województwie mazowieckim a zajmujemy się serwisem, montażem i demontażem jak i remontami wytwórni betonu, węzłów betoniarskich lub kotłowni. Prowadzimy także sprzedaż nowych i używanych części zamiennych pochodzących od najlepszych producentów w branży. Zapewniamy profesjonalizm, fachowe doradztwo techniczne a ponadto korzystne warunki współpracy i zaangażowanie. Więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2019 szczegóły wpisu
 • wikrusz.pl

  wikrusz.pl

  Wyroby betonowe i kruszywa oferuje P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski z Miedznej. W ramach oferowanych usług, wykonujemy także roboty ziemne, roboty drogowe oraz świadczymy usługi sprzętowe, których szczegóły przedstawiamy na naszej stronie, na jaką serdecznie zapraszamy. Na rynku usług budowlanych funkcjonujemy od 2006 r., a zdobyte kwalifikacje i wiedza rynkowa, dają nam mocną pozycję, jako przedsiębiorstwu. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu, przerobie i sprzedaży kruszyw oraz wykonawstwie prac ziemnych i drogowych - wszystko w ramach kopalni oraz zakładu produkcyjnego kruszyw, jakimi dysponujemy. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 01 10 2018 szczegóły wpisu
 • Beton stemplowany - elitecretesystems.pl

  Beton stemplowany - elitecretesystems.pl

  Posadzka wykonuje dużo funkcji, bo powinna oferować bezpieczne poruszanie się po pomieszczeniach i poza nimi np.na przykład na tarasach, musi być łatwa w pielęgnacji a także zadbaniu o czystość, wysokiej jakości posadzka jest dodatkowo naprawdę odporna na zniszczenia mechaniczne, nawet przy zwiększonym ruchu, oraz na czynniki szkodliwe, a to musi być ciekawym elementem wnętrza. Wszystko to oferują w sobie posadzki oferowane przez Elite Crete Systems. Szeroka oferta pozwala wybrać posadzkę o parametrach technicznych, a także idealną pod względem kolorów i wzorów.

  Data dodania: 31 10 2017 szczegóły wpisu
 • SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego - Nadruki na Betonie

  SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego - Nadruki na Betonie

  SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego z siedzibą w Stanisławicach pod Krakowem posiada w katalogu usług nadruki na betonie, kolorowe lub czarno-białe. To ciekawa propozycja dla osób, które chcą, nadać charakter wnętrzu domu lub firmy, uczynić wnętrze jedyne w swoim rodzaju, właśnie to można uzyskać zamawiając nadruki na betonie. Przykładowy beton architektoniczny z nadrukiem można obejrzeć na stronie Sbadesign.pl. SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego realizuje również zamówienia na płyty z betonu architektonicznego, panele ścienne z betonu architektonicznego, blaty kuchenne i stołowe oraz gadżety z betonu, np. doniczki i poduszki.

  Data dodania: 04 08 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Beton - nowa strona:

Adres: