budoinstal.com.pl

budoinstal.com.pl

Ocena: 2.5/10 (25 głosów)Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z propozycją firmy BUDOINSTAL, której siedziba mieści się w Węgrowie w województwie mazowieckim. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i serwisem i modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych, sanitarnych, grzewczych oraz odwodnienia lub przydomowych oczyszczalni ścieków. Prowadzimy oprócz tego sprzedaż i serwis kotłów grzewczych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, profesjonalizm i profesjonalne doradztwo. Proponujemy również atrakcyjne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.Podobne strony
  • Analizy wytrzymałościowe

    STAHLBAU S.C – Oferujemy wykonanie analiz wytrzymałościowych i testów na wytrzymałość. W prowadzeniu takich specjalistycznych analiz mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki temu możecie być Państwo pewni solidnie wykonanej analizy z pełnym opisem, specyfikacją i zaleceniami na przyszłość. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Praszce 42-320 przy ul. Mickiewicz 28A/6 lub do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących naszej współpracy. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!

  • METROTEST pomiary siły

    Firma Metrotest powstała w 2002 na podstawie dawnych laboratoriów Alstom. Prowadzi laboratorium metalograficzne zajmujące się badaniami makroskopowymi, mikroskopowymi i pomiarami twardości złączy spawanych, a także stopów metali. W jej pracowni testowania olejów sprawdza się właściwości tych cieczy i ich zanieczyszczenia w trakcie eksploatacji. Wskazany zostaje również poziom degradacji i wyczerpywania się dodatków olejów. Dzięki nowoczesnym przyrządom pomiarowym oraz zapewnieniu stałych warunków w czasie realizowania testów osiągnięte rezultaty są miarodajne. Kompetencje przedsiębiorstwa Metrotest weryfikują uzyskane akredytacje. Dokładne informacje odszukasz na witrynie.

  • Przeglądy Budowlane Warszawa

    Jeśli chcesz zlecić kompleksowo kontrolę techniczno budowlaną budynku. Warto sprawdzić w tym miejscu, że dzięki skorzystaniu z naszych usług masz pełną gwarancję co do jakościowo najlepszych rozwiązań. Informujemy także, że każdym zleconym działaniem będziemy się zajmować w sposób rzetelny i pełny. Sprawdź – wpisz w Google przeglądy budowlane warszawa i przekonaj się co możesz zyskać współpracując z nami.