Budowlane materiały - geosyntetyki

 • Geowłóknina

  Geowłóknina

  Nasza firma – FRAM GEO ma w swojej sprzedaży profesjonalną i bardzo obszerną ofertę geosyntetyków, jak też profesjonalnych mat drenażowych. Zajmujemy się głównie dostarczaniem rozwiązań do kompleksowej stabilizacji podłoża. Gwarantujemy, że dzięki naszym działaniom masz gwarancję stuprocentowo dobrze wykonanego zadania. Wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się, dlaczego warto postawić właśnie na nas. To będzie bez dwóch zdań świetna decyzja.

  Data dodania: 16 04 2018 szczegóły wpisu
 • Geowłóknina

  Geowłóknina

  Jesteśmy niewielkim zespołem osób od wielu lat związanych z problematyką stosowania geosyntetyków w inżynierii lądowej i wodnej. W zakresie naszej działalności świadczyny doradztwo, dobór, oraz zaopatrzenie w zakresie szeroko pojętych geosyntetyków: geowłókniny, geotkaniny, geosiatki, geokraty, maty i siatki przeciwerozyjne, folie i geomembrany, geokompozyty, gabiony, i inne. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną oraz kontaktu.

  Data dodania: 17 03 2016 szczegóły wpisu
 • Geowłóknina

  Geowłóknina

  Firma RCR jest znamienitym producentem i dystrybutorem towarów gwarantujących zabezpieczanie i oznakowanie poziome dróg. Kluczowym towarem jest trwała farba drogowa marki Labrador, która bardzo dobrze nadaje się do znakowania dróg. W lokalizacjach uznanych za niebezpieczne sprawdza się dwuskładnikowa masa chemoutwardzalna do skutecznego znakowania m.in. peronów. Oferowane towary zapewniają efektywne oznakowanie dla niewidomych. Firma ma do zaproponowania również geosyntetyki do wzmacniania dróg, nasypów, koryt rzek. Geosiatki, geowłóknina, geokompozyt i geotkanina zapewniają wytrzymałość rozmaitym konstrukcjom ziemnym.

  Data dodania: 24 04 2013 szczegóły wpisu
 • Geosyntetyki

  Geosyntetyki

  W naszej ofercie znajduje się szeroka gama geosyntetyków: Geowłókniny filtracyjne, separacyjne, dwuwarstwowe, do nawierzchni bitumicznych, Geotkaniny wzmacniające, separacyjno-wzmacniające, Geosiatki jednokierunkowe, dwukierunkowe, do wzmocnienie nawierzchni bitumicznych, Geokompozyty, maty bentonitowe,Geokraty, Biowłókniny, Biowłókniny z nasionami,Materace, kosze i walce gabionowe, Geomembrany EPDM, folie PEHD, folie PCV Maty przeciwerozyjne, przestrzenne z włókien syntetycznych, maty kokosowe, maty jutowe, maty z rozwiniętą roślinnością

  Data dodania: 27 01 2011 szczegóły wpisu

Budowlane materiały - geosyntetyki - nowa strona:

Adres: