Budowlane materiały - materiały izolacyjne

 • Termoizolacja, ocieplanie pianką PUR

  Termoizolacja, ocieplanie pianką PUR

  Najpopularniejszym i najlepszym materiałem, przy pomocy którego wykonuje się termoizolacje i ocieplanie poddasza i ocieplenia budynku jest pianka poliuretanowa otwartokomórkowa, czyli pianka PUR. Pianka ta świetnie spaja się z newralgicznymi elementami budynku dzięki czemu termoizolacja, ocieplanie pianką PUR jest bardzo trwałe, skuteczne i pomaga zaoszczędzić w okresach grzewczych. Zapoznaj się z ofertą firmy Ekodom i sprawdź ile kosztuje termoizolacja, ocieplanie pianką PUR.

  Data dodania: 28 10 2019 szczegóły wpisu
 • teais.pl

  teais.pl

  TEAIS Specjalistyczny Producent Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu oferuje certyfikowane rozwiązania, jakie obejmują systemy hydroizolacyjne. Nasza oferta obejmuje kleje, materiały izolacyjne, posadzki, chodniki, środki antyadhezyjne, tynki, zaprawy specjalne oraz materiały gruntujące. Nasz system zewnętrznej izolacji termicznej elewacji (SATE) zwany TEAIS TERM pozwala odnawiać elewacje z najwyższymi walorami estetycznymi i właściwościami użytkowymi. Jesteśmy firmą certyfikowaną zgodnie z normami ISO, a oferowane rozwiązania spełniają wszelkie niezbędne wymogi i normy. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 24 03 2019 szczegóły wpisu
 • styrmann.com.pl

  styrmann.com.pl

  Zamierzają Państwo budowę i ocieplenie domu oraz garażu lub wyciszenie kondygnacji? STYRMANN Sp. z o. o. dostarcza płyty styropianowe oraz styropian akustyczny, które zagwarantują jakość ocieplenia oraz izolację akustyczną przy atrakcyjnej cenie. Jesteśmy producentem styropianu i chemii budowlanej, a nasze produkty posiadają certyfikowaną jakość. Chcąc sprawdzić, ile paczek styropianu będzie potrzebne, zapraszamy na naszą stronę, gdzie można skorzystać z praktycznego kalkulatora budowlanego oraz do kontaktu - nasi eksperci są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

  Data dodania: 10 03 2019 szczegóły wpisu
 • Hydroizolacja - izonil.com.pl

  Hydroizolacja - izonil.com.pl

  Branża budowlana nieprzerwanie przeżywa nowe rewolucje, przede wszystkim, kiedy na rynku pojawia się naprawdę nadzwyczajny produkt. Obecnie do takich produktów na pewno powinno się zaliczyć Izonil. Czym jest Izonil? A więc jest to tynk sanitarny, który gwarantuje perfekcyjne zabezpieczenie przed wodą. Rozwiązuje wszelkie znane problemy, jakimi są oddziaływania wody z różnego rodzaju nawierzchniami. Działa na powierzchniach, na którym na próżno można próbować nakładać inne typy tynku.
  Izonil to nowoczesna hydroizolacja, która potrzebuje zaskakująco niewiele do tego, żeby właściwie zadziałać. Nie wymaga żadnego typu dodatkowych warstw takich jak warstwy izolujące. Izonil to zatem z całą pewnością towar na skalę światową. Polska hydroizolacja jaką zapewnia Izonil jest dostępna dla każdego, kto skontaktuje się z jednym z dystrybutorów polskich. Nikt kto zdecyduje się skorzystać z tego rewolucyjnego środka na pewno nie będzie tego żałował.

  Data dodania: 05 12 2018 szczegóły wpisu
 • Resitrix.com.pl

  Resitrix.com.pl

  Nasza firma oferuje wysokiej jakości, profesjonalną membranę wodoszczelną. To kombinacja dwóch elementów – EPDM oraz poddanego procesowi modyfikacji polimeru bitumu. W tym wypadku przede wszystkim warto sprawdzić trwałość tego rozwiązania, która swobodnie będzie sięgała przeszło 50 lat. Zachowuje elastyczność nawet w niższych temperaturach, nawet do -40 stopni, zachęcamy już teraz do bliższego przyjrzenia się naszej firmowej stronie. Nasze rozwiązanie cechuje się też doskonała odpornością na zmienność warunków atmosferycznych, co praktycznie pozostawia membranę nienaruszoną. Dodatkowo, należy wspomnieć tu też o wodoodpornych łączeniach membran uszczelniających. Dachy zielone? Teraz to proste!

  Data dodania: 23 07 2018 szczegóły wpisu
 • www.fornaxpolska.pl

  www.fornaxpolska.pl

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę FORNAX POLSKA z Siewierza. Nasza działalność polega na sprzedaży materiałów ogniotrwałych. Zakupić u nas można m.in.: betony izolacyjne oraz ogniotrwałe, wyroby boksytowe i korundowe, maty ceramiczne, papiery ceramiczne glino-krzemianowe, rury do pieców rolkowych. Dla naszych klientów możemy także zrealizować usługi, przykładowo wykonać obliczenia dla nowych wyłożeń ogniotrwałych, przeprowadzić kompleksowy remont pieca przemysłowego, jak też ceramicznego. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

  Data dodania: 22 03 2018 szczegóły wpisu
 • AGNIESZKA DĘBIŃSKA Izolacja natryskowa

  AGNIESZKA DĘBIŃSKA Izolacja natryskowa

  Szukają Państwo materiałów do termoizolacji fundamentów oraz sufitów lub materiałów do ocieplenia poddasza? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Izolacje Natryskowe Agnieszka Dębińska z Oławy, która zajmuje się sprzedażą innowacyjnej pianki poliuretanowej. Jest ona wykorzystywana do izolacji cieplnej fundamentów, sufitów, podłóg, ścian działowych bądź dachów. Warto nadmienić, że jest nakładana przy zastosowaniu technologii natryskowej, dzięki czemu nie ma potrzeby używać elementów mocujących i zabezpieczających warstwę izolacyjną. Informacje o możliwościach zastosowania pianki poliuretanowej zamieszczamy na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 10 2016 szczegóły wpisu
 • ISOVER izolacje akustyczne stropów

  ISOVER izolacje akustyczne stropów

  Firma ISOVER jest liderem wśród producentów wełny mineralnej. Posiadamy swoje biuro w Warszawie, ale dzięki wielu partnerom handlowym w różnych regionach nasze artykuły można kupić w całym kraju. Nasza propozycja obejmuje wełny do izolacji poddaszy, ścian działowych, stropów i kominków. Oprócz izolacji budowlanych sprzedajemy również izolacje techniczne dla rurociągów ciepłowniczych, wentylacji, klimatyzacji oraz wiele innych. Nieustannie unowocześniamy nasze technologie produkcji, aby proponować klientom produkty jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 10 2015 szczegóły wpisu
 • TwojaSuchaPiwnica.pl

  TwojaSuchaPiwnica.pl

  Specjalnością naszej firmy jest izolacja przeciwwilgociowa fundamentów. Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych materiałów. Do izolowania wykorzystujemy specjalny cement z domieszką piasku kwarcowego oraz opatentowanych domieszek czynnych chemicznie. Służy on do zabezpieczania powierzchni betonowych oraz żelbetowych. Sprawnie odcina drogę wilgoci.

  W zakres naszych usług wchodzi także hydroizolacja piwnicy od wewnątrz. Nasza wykwalifikowana ekipa szybko i skutecznie wykona usługę. Już nigdy nie będą Państwo mieli problemów z wilgocią i pleśnią w piwnicy. Izolacja pozytywnie wpłynie też na całość budynku. Dostająca się do kapilar woda może wędrować i przedostawać się na wyższe kondygnacje.


  Atuty:

  Doświadczona kadra pracowników
  Szybkie oraz skuteczne działania
  Gwarancja długotrwałych efektów

  Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • Płyty uszczelkarskie Dorbud

  Płyty uszczelkarskie Dorbud

  Firma Dorbud działa na rynku uszczelnień i materiałów termoizolacyjnych od ponad 20 lat. Głównym naszym odbiorcą są zakłady przemysłowe, które zaopatrujemy w materiały służące do termoizolacji. W ofercie znajdują się również tworzywa konstrukcyjne, szczeliwa, płyty uszczelkarskie, wyroby gumowe i przędze techniczne. Kompleksowa obsługa firm w zakresie termoizolacji pozwoliła na wypracowanie solidnej marki i pozyskiwanie wielu kontrahentów. Zapraszamy na nasza stronę Zpuh-dorbud.com.pl

  Data dodania: 26 03 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Budowlane materiały - materiały izolacyjne - nowa strona:

Adres: