Budowlane materiały - ociepleniowe

 • Ocieplanie poddasza

  Ocieplanie poddasza

  Ocieplanie poddasza pianką PUR - poznaj ofertę firmy Eko Dom Termoizolacje. W ofercie profesjonalne i bezpieczne izolację fundamentów, izolacje dachów, izolacje budynków gospodarczych, izolacje poddaszy czy ścian - zajrzyj na stronę www firmy Eko Dom. Poznaj pełną ofertę na ocieplanie poddasza, teren świadczenia działalności firmy oraz dostępne materiały izolacyjne, stosowane do wykonywania usługi!

  Data dodania: 17 06 2020 szczegóły wpisu
 • Blog o dociepleniach wnętrz

  Blog o dociepleniach wnętrz

  Metod docieplenia budynków stosunkowo nie jest dużo, jednak każda z nich posiada różne parametry cieplne, różne są techniki wykonania jak i mają szereg różniących się innych parametrów. Jeśli planujesz docieplić swoje wnętrze warto zapoznać się z wszystkim technikami i wybrać tą najoptymalniejszą patrzeć na jakość, czas wykonania, cenę a także miejsce, które zajmie docieplenie w naszym wnętrzu. To wszystko znajdziesz na naszym blogu. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 06 2017 szczegóły wpisu
 • CENTRUM OCIEPLEŃ

  CENTRUM OCIEPLEŃ

  Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę Centrum Ociepleń z Mińska Mazowieckiego. Mamy długoletnie, sięgające 2012 roku doświadczenie w branży i oferujemy szeroki zakres usług oraz produktów pochodzących od renomowanych producentów. Dysponujemy szerokim wyborem farb oraz tynków zewnętrznych i wewnętrznych, zapraw, nadproży, uszlachetniaczy do zapraw, gruntów, klejów oraz wielu innych akcesoriów. Gwarantujemy fachową obsługę i doradztwo a także atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 12 2016 szczegóły wpisu
 • ISOVER produkty do izolacji domu

  ISOVER produkty do izolacji domu

  Firma ISOVER jest liderem wśród producentów wełny mineralnej. Nasza oferta otacza wełny do izolacji poddaszy, ścian działowych, stropów i kominków. Oprócz izolacji budowlanych sprzedajemy także izolacje techniczne dla rurociągów ciepłowniczych, wentylacji, klimatyzacji i wiele innych. Bezustannie unowocześniamy nasze technologie produkcji, aby proponować klientom produkty jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb. W naszym sklepie internetowym posiadamy rozległy wybór produktów. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

  Data dodania: 05 11 2015 szczegóły wpisu
 • IZOMEDIA - izolacja, ocieplenie, natrysk pianki poliuretanowej

  IZOMEDIA - izolacja, ocieplenie, natrysk pianki poliuretanowej

  Izomedia- ocieplanie,natrysk,izolacja pianką poliuretanową. Pełen zakres usług: izolacja termiczna pianą kurników, przechowalni warzyw i owoców, chłodni, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i rolniczych: chlewni, obór, wiat. Oferujemy profesjonalne doradztwo, surowce najwyższej jakości gwarantujące utrzymanie parametrów izolacji przez lata. Działamy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 14 02 2015 szczegóły wpisu
 • Pianka poliuretanowa

  Pianka poliuretanowa

  Jednym z doskonałych materiałów izolacyjnych jest pianka poliuretanowa. Pianka poliuretanowa jest bardzo dobrym materiałem który służy do ocieplenia poddasza. Taka izolacja z pianki poliuretanowej jest obecnie jedna z najlepszych propozycji jeśli chodzi o izolacje cieplną poddasza.
  Pianka poliuretanowa jest stosowana poprzez natrysk pianki na poddasze który jest wykonywany przez firmy takie jak Dokonała Izolacja.
  Zachęcam Cie do sprawdzenia oferty firmy Doskonała Izolacja która wykonuje izolacje z pianki poliuretanowej. Polecam Ci usługi tej firmy jak też wykorzystanie pianki poliuretanowej do izolacji Twojego poddasza. Pianka poliuretanowa to świetny materiał posiadający bardzo małą przenikalność cieplną co czyni ją liderem pośród izolacji.

  Data dodania: 07 01 2015 szczegóły wpisu
 • Pianka poliuretanowa Euron do ocieplenia Twojego domu

  Pianka poliuretanowa Euron do ocieplenia Twojego domu

  Pianka poliuretanowa, inaczej zwana pianką otwartokomórkową, pianą izolacyjną lub pianką PUR, to najlepsze rozwiązanie do ocieplenia Twojego domu! Dlaczego? Ponieważ zapewnia skuteczną izolację i szczelność, umożliwia obniżenie kosztów ogrzewania, nie zatrzymuje wilgoci, zapewnia izolację również od hałasów, dzięki czemu możesz cieszyć się ciepłym, cichym i dobrze zabezpieczonym domem. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

  Data dodania: 24 09 2014 szczegóły wpisu
 • Styropian producent - neotherm.pl

  Styropian producent - neotherm.pl

  Grupa Neotherm to sieć 4-ch fabryk- w Biskupcu, Chmielowie, Myszkowie i
  Wrocławiu. Firma zajmuje się produkcją materiałów termoizolacyjnych i jest wiodącym liderem w Polsce. Tworzy m.in. płyty styropianowe, ognioodporne, wodoodporne, płyty o obniżonym współczynniku. Firma ta wprowadza na rynek paroprzepuszczalne płyty fasadowe Neodyfuzja Super 040 i Neodyfuzja Graphite 031. Płyty te dzięki specjalnemu ukształtowaniu krawędzi charakteryzują się prawie dziesięciokrotnie wyższą paroprzepuszczalmością w porównaniu do płyt standardowych
  przewodzenia ciepła.

  Data dodania: 18 09 2014 szczegóły wpisu
 • www.ocieplenie.pl

  www.ocieplenie.pl

  Jest to jeden z kilku pasaży należących do firmy inetServis. W pasażu tym możemy kupić produkty związane z ocieplaniem budynków, na przykład takie jak styropian, wełnę mineralną czy zaprawy klejące. Kupując u nas wiesz, że każdy produkt pochodzi bezpośrednio od dobrego producenta i będzie zgodny z opisem na stronie internetowej. Sklep obsługują fachowcy, którzy w razie jakichkolwiek problemów służą bezpłatną pomocą.

  Data dodania: 12 06 2014 szczegóły wpisu
 • Aris PW. Demków P. płyty poliuretanowe

  Aris PW. Demków P. płyty poliuretanowe

  Jeśli planują Państwo ocieplanie budynku dowolnego rodzaju, zachęcamy do zapoznania się z katalogiem wyrobów osiągalnych w Centrum Dociepleń ARIS. Nasza hurtownia sprofilowana jest w dostarczaniu odpornych oraz wydajnych materiałów, pośród których odszukają Państwo m.in. styropian pod nagrzewanie podłogowe czy płyty gipsowo-kartonowe, płyty warstwowe lub polistyren ekstradowany. Z użyciem osobistych środków przewozu zapewniamy też wełnę mineralną i szklaną do izolacji termicznej poddasza i pełne układy dociepleń. Z różną ofertą surowców kolportowanych przez Centrum Dociepleń ARIS można się zaznajomić na stronie www.

  Data dodania: 01 11 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budowlane materiały - ociepleniowe - nowa strona:

Adres: