Budowlane materiały

 • Materiały na budowę - Artbud.pl

  Materiały na budowę - Artbud.pl

  Hurtownia materiałów budowlanych i sklep budowlany online Artbud.pl prowadzi od kilku lat (z dużymi sukcesami) sprzedaż materiałów budowlanych przez sieć Internet. Docieramy do każdego miejsca w Polsce a nawet poza jej granice. Jesteśmy w stanie zaproponować dobre ceny oraz poradę udzieloną przez fachowca w zakresie doboru odpowiednich materiałów budowlanych. Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą za pośrednictwem kilku kliknięć łatwo i przyjemnie, zamówić materiały na budowę.

  Data dodania: 04 10 2012 szczegóły wpisu
 • Ściany szczelinowe

  Ściany szczelinowe

  Przedsiębiorstwo Inkom Bełchatów trudni się usługami z szeroko pojmowanego rynku budowlanego. Główny trzon działalności stanowią fundamenty palowe. Roboty palowe i ściany szczelinowe są zrobione z najlepszej klasy materiałów. Zakład może się pochwalić licznymi ukończonymi projektami dla wielu prestiżowych inwestorów. Ponad 20 letnie doświadczenie sprawia, że Inkom jest zaufanym współpracownikiem. Stara się wdrażać nowe rozwiązania w przeprowadzane realizacje. Korzysta z najbardziej niezawodnych maszyn swojego kontrahenta.

  Data dodania: 22 07 2012 szczegóły wpisu
 • Materiały budowlane

  Materiały budowlane

  Portal materiały budowlane to przewodnik traktujący o szeroko pojętych materiałach budowlanych. Dużo ciekawych informacji, aktualności, wiadomości budowlanych. Polecamy zaznajomić się z działem z aktualnymi cennikami. Cenniki firm budowlanych są aktualne wprost od producentów. Portal posiada bazę producentów materiałów budowlanychz możliwością dodawania z poziomu panelu użytkownika. Z trudnymi, technicznymi terminami można zaznajomić się w dziale alfabet, leksykon.

  Data dodania: 09 07 2012 szczegóły wpisu
 • Materiały budowlane

  Materiały budowlane

  Materiały budowlane są szczególnym przedmiotem zainteresowania jednego z największych polskich budowlanych sklepów internetowych. Ten wzorowany na najlepszych amerykańskich wzorach sklep oferuje aktualne ceny materiałów budowlanych - informator cenowy, przewodniki dotyczące wełny mineralnej i styropianu, chemii budowlanej, materiałów budowlanych, termoizolacji oraz bazy danych poświęcone projektom domów, ogrodów i wnętrz. Icmarket - materiały budowlane - to wielki sklep..

  Data dodania: 09 07 2012 szczegóły wpisu
 • Budodom - producent prefabrykatów betonowych takich jak ogrodzenia betonowe

  Budodom - producent prefabrykatów betonowych takich jak ogrodzenia betonowe

  Jesteśmy producentem kompleksowych systemów ogrodzeń betonowych. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów ogrodzeń wykonanych z najwyższej jakości betonu w skład którego wchodzi cement renomowanego producenta La farge. Ogrodzenia betonowe produkowane przez naszą firmę występują w wielu wzorach oraz kolorach dodatkowo produkujemy słupki betonowe oraz podwaliny jako kompleksowy system ogrodzeń betonowych. W swojej ofercie posiadamy również systemy kominowe firmy konnekt jest to uniwersalny rodzaj systemu kominowego na rynku. Przeznaczony jest do nowoczesnych pieców. System kominowy składa się z wysokiej jakości wkładów ceramicznych odpornych na pożar sadzy, pustak keramzytobetonowy wchodzący w skład systemu kominowego jest produktem najwyższej jakości cechuję się lekkością w montażu co świadczy o użyciu przez producenta komina dużą zawartością samego keramzytu w produkcie.

  Data dodania: 08 07 2012 szczegóły wpisu
 • Ryszard Szczepański Wyroby Betonowe - producent materiałów budowlanych

  Ryszard Szczepański Wyroby Betonowe - producent materiałów budowlanych

  Jesteśmy renomowanym producentem stropów betonowych typu teriva. Pustaki teriva są coraz bardziej wykorzystywanym materiałem budowlanym do zakończenia kondygnacji budynku. Charakteryzują się tym że stropy betonowe teriva osiągają optymalną wytrzymałość krótko po zakończeniu prac związanych z wylaniem betonu towarowego. Pustak teriva jak i cały system stropowy jest bardzo szybki w montażu nie wymagający zbyt wielu podpór jak w przypadku stropów klasycznych. Betonowe Strop Teriva mają swoje główne zastosowanie w obiektach budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego oraz wielorodzinnego. W skład stropu teriva wchodzi pustakbetonowy lub keramzytobetonowy gęsto żebrowy oraz belka stropowa na której opera się pustak teriva. Jesteśmy również producentem betonu towarowego wykorzystywany do wylewki stropów, posadzek, dróg betonowych. W swojej ofercie też mamy szeroka gamę studzienek betonowych oraz gotowych stropów betonowych składających się z płyty kanałowej typu żerań.

  Data dodania: 08 07 2012 szczegóły wpisu
 • Kręgi kanalizacyjne

  Kręgi kanalizacyjne

  Zachęcamy do oglądnięcia naszej strony www: pustaki fundamentowe. Firma Z.P.H.U. "JAR" s. c. w Kielnarowej wyrabia produkty cementowe od 1989 roku. Na początku rozpoczął wyrób pustaków żużlowych i betonowych, później poszerzał swoją ofertę o cementową instalacje drogową jak również ogrodzeniową dodatkowo zapoczątkował przecieranie drewna, została zainaugurowana stolarnia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny: kręgi kanalizacyjne. Wyroby betoniarskie uległy systematycznej uaktualnieniu lub mechanizacji dzięki założenia węzła betoniarskiego dodatkowo nabycie wibro-pras. Znacznie rozszerzyła się asortyment tych produktów. Wyroby nasze są produkowane w oparciu o obowiązkowe PN a na część dysponujemy Aprobaty Techniczne. Asortyment: Pustaki fundamentowe także Płytki chodnikowe także z obrzeża trawnikowe, płyty IOMB jak również zakończenia przepustów oraz kanalizacyjne. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 06 2012 szczegóły wpisu
 • Styropian

  Styropian

  Najlepszy styropian, to nie koniecznie ten, który posiada najlepsze właściwości izolacyjne, dziś brane pod uwagę przy ocenie jakości są współczynniki lambda, bada się również gęstość użytych materiałów, a także budowę. Nie jest proste jednoznacznie wybrać styropian odpowiedni do danego miejsca zastosowania, z pomocą przychodzi nasza encyklopedia styropianu, która gromadzi wszystko niezbędne informacje w jednym miejscu.

  Data dodania: 26 05 2012 szczegóły wpisu
 • Materiały budowlane

  Materiały budowlane

  Sklep Budowlany MATBUD Materiały Budowlane Gliwice jest bardzo szybko rozwijającą się firmą na rynku artykułów budowlanych. MATBUD został wielokrotnie uhonorowany ważnymi nagrodami np. Gazelą Biznesu.Wspomniany rozwój spowodował otwarcie wyśmienicie zatowarowanego sklepu internetowego. Dzięki użyciu internetu do sprzedaży, każdy kupuący posiada dostęp do szerokiej gamy towarów.
  Specjalizujemy się w sprzedaży produktów takich jak:

  - chemia budowlana,
  - płytki ceramiczne,
  - drzwi i okna,
  - izolacje,
  - instalacje,

  i wiele innych materiałów wykończenia wnętrz.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym znajdą Państwo profesjonalną obsługę, która zawsze doradzi oraz nada przesyłkę w najodleglejsze miejsca w kraju oraz zagranicą.

  Data dodania: 19 04 2012 szczegóły wpisu
 • Wełna szklana

  Wełna szklana

  Zachęcamy do przejrzenia naszej strony online: siatka z włókna szklanego. Niekosztowne tworzenie domku to koncepcja, która pojawia się wielu osobom będących w chwili bądź planującym wznoszeniu swojego mieszkania. Oszczędności w chwili takowej inwestycji to poważna kwestia, w głównej mierze jest ona długofalowa, a koszty materiałów budowlanych jak i wykonawstwa zwiększają się wraz z gospodarką. Przy wyborze elementów na jakich można nie wydać dużych pieniędzy należałoby nade wszystko uważać. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny online: wełna szklana. w wielu przypadkach zakłada się, że należałoby oszczędzać na produktach, których nie można zauważyć gołym okiem. To jednakże jeden z głównych niedociągnięć. Folie budowlane to produkty, których nie można lekceważyć. Pokrycie dachu papą, odchodzi coraz szybciej do graciarni. Zachęcamy do zobaczenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 04 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Budowlane materiały - nowa strona:

Adres: