Budowlane usługi - brukarstwo

 • phumabud.pl

  phumabud.pl

  Tym, co wyróżnia PHU Mabud z Warszawy, jest solidność, terminowość i najlepsza jakość usług. Firma od prawie 20 lat oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi połączone z robotami brukarskimi i ziemnymi. Przedsiębiorstwo specjalizuje się między innymi w remontach dróg, budowie kanalizacji deszczowej, wykopach pod fundamenty, niwelacji terenu czy też układaniu kostki brukowej. Doświadczenie oraz umiejętności ekspertów przedsiębiorstwa pozwalają na realizację nawet najbardziej złożonych projektów, dostarczonych przez Klientów. Mabud prowadzi ponadto wynajem sprzętu budowlanego. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 10 2020 szczegóły wpisu
 • brukarstwo-wachowski.pl

  brukarstwo-wachowski.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy BRUKARSTWO Piotr Wachowski z siedzibą w Jarzębcu. Oferujemy wysokiej jakości usługi ogólnobudowlane na obszarze całego województwa warmińsko-mazurskiego. Wykonujemy różnorodne prace wykończeniowe mieszkań oraz domów. Świadczymy usługi w zakresie renowacji i układania kostki brukowej oraz brukowania chodników, parkingów i ulic z wykorzystaniem kostki granitowej, kostki ceramicznej, kostki betonowej, kostki bazaltowej bądź też kamienia polnego. Wykonujemy elewacje z różnorodnych materiałów. Gwarantujemy terminowość oraz solidność w realizacji usług. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 10 2020 szczegóły wpisu
 • www.jawor-bloch.com.pl

  www.jawor-bloch.com.pl

  Brukarstwo, drogownictwo oraz roboty ziemne to obszar działalności, jaką realizuje firma Jawor w miejscowości Długosiodło. Mamy wieloletnie praktyka przy budowie dróg i budowie chodników oraz prace brukarskie, takie jak budowa podjazdów z kostki brukowej i parkingów brukowych. Zapewniamy stosowny dobór kostki brukowej, faktury kamienia i kolorystyki, tworząc aranżacje nawierzchni ścieżek, chodników i podjazdów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 02 10 2020 szczegóły wpisu
 • kostkabrukowapiaseczno.pl

  kostkabrukowapiaseczno.pl

  Układaniem kostki brukowej, a także płyt chodnikowych zajmuje się firma Jagra z Lesznowoli. Realizujemy kompleksowe prace w przestrzeni publicznej oraz na prywatnych posesjach, jakie obejmują m. in. układanie chodników, podjazdów czy parkingów, projekty ogrodzeń, fasad budynków czy eleganckich tarasów. Wykonujemy też prace ziemne minikoparką, przeprowadzamy wyburzanie budynków, profilowanie terenu, utwardzanie gruntu oraz wysuszenie i izolację fundamentów. Więcej informacji nt. naszej oferty przedstawiamy na stronie.

  Data dodania: 02 10 2020 szczegóły wpisu
 • smjbruk.pl

  smjbruk.pl

  Zlokalizowana w Garkach koło Odolanowa w województwie wielkopolskim firma SMJ BRUK oferuje wszechstronne usługi brukarskie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Po uprzednim kontakcie proponujemy darmowe pomiary powierzchni i wycenę projektu, a dodatkowo fachowe konsultacje. Układamy kostkę wedle określonego wzoru i wykonujemy wszystkie prace przygotowawcze. Zapewniamy indywidualne oraz rzetelne podejście do każdego zlecenia. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i przedstawionej oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  Data dodania: 02 10 2020 szczegóły wpisu
 • darbud.eu

  darbud.eu

  W Rykach w województwie lubelskim swoją siedzibę ma firma DARBUD. Od 2009 roku świadczymy szeroki wachlarz usług w branży budowlanej. Można nam powierzyć układanie kostki brukowej i granitowej, budowę elementów małej architektury, montaż odwodnień, prace ziemne, odśnieżanie posesji, dachów oraz dróg. Prowadzimy także sprzedaż kostki brukowej i granitowej, galanterii betonowej, płyt tarasowych a także nowoczesnych systemów ogrodzeniowych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i obsługi, konkurencyjne ceny i terminowość. Detale oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.darbruk.com

  www.darbruk.com

  Wykończenie ścieżek i podjazdów kostką brukową, granitową czy granitem w różnorodnym zakresie kompozycji kolorystycznej i wzorów oferuje firma DAR-BRUK w Wieruszowie. Od lat tworzymy stabilne i estetyczne nawierzchnie ciągów komunikacyjnych oraz ozdobne elementy w aranżacji tarasów, schodów, podjazdów garażowych, czy alejek ogrodowych. Świadczymy też usługi ogrodnicze, tj.: układanie trawników z rolki oraz sianych, nasadzanie roślin i krzewów. Zakładamy ponadto systemy nawadniające, a wszystkie szczegóły oraz ich typy prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 11 2018 szczegóły wpisu
 • alwil.com.pl

  alwil.com.pl

  Interesuje Was elegancki, kamienny podjazd do garażu? A może chcecie płyty kamienne, bruk na schody w ogrodzie lub stworzyć wyjątkowe i trwałe patio? W układaniu kostki brukowej oraz granitowej od lat specjalizuje się firma ALWIL - Centrum Brukarskie w Dębem Wielkim. Jesteśmy partnerem firmy Libet, która to gwarantuje szkolenia produktowe oraz techniczne naszym pracownikom, dlatego możemy zaoferować profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Wykonujemy także ogrodzenia oraz prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną ogrodzeń systemowych, bram oraz przęseł we współpracy z firmą Wiśniowski. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 10 2018 szczegóły wpisu
 • Robex

  Robex

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej. W zależności od rodzaju kostki jesteśmy w stanie wykonać wzory z kostki ozdobnej występującej w wielu kolorach i formach oraz z kostki granitowej. Układamy alejki i podjazdy na posesjach. Z kostki przemysłowej wykonujemy parkingi. Natomiast w miarę potrzeby stawiamy ogrodzenia, robimy remonty i prace wykończeniowe.

  Data dodania: 11 05 2018 szczegóły wpisu
 • www.dom-bruk.pl

  www.dom-bruk.pl

  Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się układaniem kostki brukowej, zachęcamy do zapoznania się z propozycją Dom Bruk z Grębowa (woj. podkarpackie). Od przeszło 10 lat zajmujemy się brukarstwem a swoje usługi świadczymy na prywatnych posesjach, w ciągach pieszych, na placach, parkingach oraz podjazdach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i oferujemy ogromny wybór kostki brukowej i granitowej dostępnej w wielu kolorach, kształtach i w różnej grubości. Szczegóły oferty, dane kontaktowe firmy i inne ważne infirmacje znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 04 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Budowlane usługi - brukarstwo - nowa strona:

Adres: