Budowlane usługi - dekarstwo

 • Olpud - Usługi dekarskie Elbląg

  Olpud - Usługi dekarskie Elbląg

  Olpud to firma z Elbląga oferująca usługi dekarskie zarówno dla klientów indywidualnych (domki jednorodzinne, altanki, garaże), jak i firm. Jako firma dekarska mamy wieloletnie doświadczenie, zdobyliśmy zaufanie naszych stałych klientów. Jesteśmy gotowi udzielić wszelkich rad z dziedziny dekarstwa, mamy dostęp do najnowszych technologii. Doradzamy przy wyborze i zakupie materiałów. Wyrażamy nadzieję na to, że po zapoznaniu się z ofertą i dotychczas wykonanymi pracami naszej firmy dołączysz Drogi Gościu do grona zadowolonych z naszych usług Klientów.

  Data dodania: 06 03 2021 szczegóły wpisu
 • adamczyk-dekarstwozdunstwo.pl

  adamczyk-dekarstwozdunstwo.pl

  Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Zakładu Dekarski-Zduństwo Marek Adamczyk, który znajduje się w Bytomiu. Świadczymy usługi dekarskie i zduńskie w wysokim standardzie na terenie województwa śląskiego oraz województw sąsiednich. Wykonujemy piece piekarskie, przemysłowe i kaflowe, a także kominki. Budujemy dachyi świadczymy usługi w obrębie renowacji, konserwacji oraz modernizacji. Do naszych projektów stosujemy jedynie najlepszej klasy materiały. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i terminowość przeprowadzanych usług. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 11 2020 szczegóły wpisu
 • www.cstr.com.pl

  www.cstr.com.pl

  Montaż i naprawa pokryć dachowych na dachach płaskich oraz sprzedaż materiałów budowlanych to profile działalności firmy Constructions Patryk Obara w Suchedniowie. Usługi dekarskie świadczymy od 2015 r., korzystając wyłącznie ze sprawdzonych produktów i narzędzi znanych producentów, by wymienić: DeWalt, Makita czy Bosch. Zajmujemy się także obróbką i uszczelnianiem central klimatyzacji, rozkładamy paroizolacje, ocieplenia w postaci wełny, styropianu bądź PIR oraz wykonujemy krycie właściwe. Oferujemy oprócz tego serwis dachowy. Osoby zainteresowane zapraszamy na naszą stronę i do kontaktu.

  Data dodania: 13 09 2018 szczegóły wpisu
 • Opierzenia - www.CentrumBlacharskie.pl

  Opierzenia - www.CentrumBlacharskie.pl

  Centrum Blacharskie to miejsce, gdzie możecie zamówić rożnego rodzaju elementy wykonane z blachy. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, przygotowujemy blachę w rożnych formach, dlatego klienci mogą liczyć na dopracowane produkty na wysokim poziomie. Nowoczesny park maszyn sprawia, że możemy kształtować blachę w dowolny sposób tworząc również rozwiązania na indywidualne zamówienia klientów.

  Data dodania: 09 07 2018 szczegóły wpisu
 • Dekarz Warszawa

  Dekarz Warszawa

  Papadach jest firmą z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem w naprawie, konserwacji, budowy nowych dachów jak i przebudowy starych. Firma Papadach swoją działalność rozpoczęła na początku 1998 roku i od tamtego czasu, stale się rozwija, kolejno o następne województwa. Obecnie Papadach prowadzi działania na rynku Mazowieckim oraz Lubelskim.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe usługi dekarskie, szukacie Państwo firmy która pomaluje dach? wymieni papę? czy wyremontuje dach od 0? chętnie się tego podejmiemy!

  Data dodania: 08 06 2017 szczegóły wpisu
 • DACHPOL2

  DACHPOL2

  Na terenie województwa świętokrzyskiego oraz mazowieckiego swoje usługi wykonuje profesjonalna firma DACHPOL2. Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem oferującym szeroki wybór pokryć dachowych pochodzących od renomowanych producentów. Posiadamy wielki wybór pokryć i akcesoriów dachowych, stolarki okiennej, bram garażowych i kotłów C.O.. U nas mogą Państwo zamówić blachodachówki i blachy trapezowe, dachówki ceramiczne, gonty bitumiczne, łupek naturalny, płyty faliste oraz inne. Nasza firma posiada Certyfikat Rzetelności, co świadczy o najwyższym poziomie oferowanych przez nas usług. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 13 12 2016 szczegóły wpisu
 • ŁOMIANKI Dachy Warszawa

  ŁOMIANKI Dachy Warszawa

  Grupa Dekarska Dąbrowski zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i montażem pokryć dachowych. Firma przynależy do sieci hurtowni pokryć dachowych Grupa Dekarska Sp. z o. o., a nasza siedziba mieści się w Łomiankach. Wykonujemy konstrukcje więźb dachowych, zajmujemy się montażem dachów płaskich i skośnych i docieplaniem dachów. Posiadamy materiały budowlane do wykonania różnego typu pokryć dachowych. Uzupełnieniem oferty sprzedażowej są przeciwsłoneczne żagle, wodoodporne żagle, rolety rzymskie pionowe oraz poziome lub pergole ogrodowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą umieszczoną na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2016 szczegóły wpisu
 • DOBOSZ MARIUSZ remont dachu Śląsk

  DOBOSZ MARIUSZ remont dachu Śląsk

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z prac proponowanych przez Wielobranżowy Zakład Usługowy Mariusz Dobosz z Chorzowa. Od 1989 roku specjalizujemy się w pracach dekarskich, ciesielskich oraz wysokościowych, jakie realizujemy na obszarze województwa śląskiego i nie tylko. Budujemy, naprawiamy i przerabiamy dachy, układamy pokrycia dachowe, montujemy okna dachowe oraz rynny, a także wykonujemy wszelkie obróbki blacharskie. Poza tym wykonujemy prace projektowe z zakresu instalacji odgromowych. Nasze dotychczasowe realizacje mogą Państwo obejrzeć w galerii, która mieści się na stronie internetowej. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 14 05 2016 szczegóły wpisu
 • SERWIS DACH

  SERWIS DACH

  Firma Serwis Dach rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku, a jej siedziba znajduje się w Szczecinie. Od początku naszego istnienia dbamy o jakość oferty produktów oraz obsługi klienta. Proponujemy przeróżnego typu dachówki, gonty dachowe, rynny i papy. W naszym asortymencie dostępne są też okna dachowe, systemy kominowe, elewacje oraz wiele innych artykułów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam fachowo doradzać każdemu z klientów i pomagać w wyborze produktów spełniających jego oczekiwania. Aby dowiedzieć się więcej na temat działalności naszej firmy, warto zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 13 02 2016 szczegóły wpisu
 • Super Dach

  Super Dach

  Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony i propozycji usługowo-handlowej firmy SUPER DACH świadczącej kompleksowe usługi dekarskie. Każdy prezentowany u nas produkt ma krótki opis, aby pomóc Państwu w podjęciu decyzji o zakupie odpowiednich materiałów budowlanych. Służymy również pomocą oraz doradztwem. Informacje o zakresie wykonywanych usług oraz materiałach są na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy! Znajdziecie tam także informacje o naszym przedsiębiorstwie i dane kontaktowe. Zachęcamy do współpracy z firmą Super Dach z Białegostoku!

  Data dodania: 13 02 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Budowlane usługi - dekarstwo - nowa strona:

Adres: