Budowlane usługi - docieplenia

 • termodocieplenia.pl

  termodocieplenia.pl

  Termodocieplenia.pl to profesjonalna firma działająca na terenie województwa śląskiego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu okładzin żywicznych wewnątrz jak też na zewnątrz budynków, a także wykonywaniu elewacji tradycyjnej albo natryskowej. Proponowane rozwiązania charakteryzują się wyjątkową trwałością, odpornością na zmienne czynniki zewnętrzne a oprócz tego są antypoślizgowe. Firma korzysta wyłącznie z nowoczesnych i atestowanych materiałów oraz zatrudnia wykwalifikowanych fachowców. Zapewnia korzystne ceny, profesjonalną współpracę i terminowość. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2020 szczegóły wpisu
 • spray-pur.com

  spray-pur.com

  Izolacja poddaszy, izolacja dachów płaskich, izolacje posadzek i fundamentów to oferta firmy Spray w Elblągu, która wykonuje izolacje natryskowe i ocieplanie pianką poliuretanową. Oferujemy prace na najwyższym poziomie przy zastosowaniu materiałów od wiodących dostawców. Gwarantujemy całkowitą eliminację utraty ciepła, lepszą izolację hałasu, zdrowsze, czystsze otoczenie bez alergenów, grzybów i kurzu. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie - zapraszamy.

  Data dodania: 02 10 2020 szczegóły wpisu
 • budmix.biz

  budmix.biz

  Firma BUDMIX w miejscowości Firlej k/Lublina świadczy usługi związane z ocieplaniem budynków metodą natrysku i nadmuchu materiałów izolacyjnych. Wykonujemy ocieplenia stropodachów, docieplenia stropów piwnic, ocieplanie poddaszy oraz podłóg i ścian. Oferujemy też usługi osuszania budynków, mycie i czyszczenie elewacji z zabezpieczeniem przed algami i grzybami. Zakres usług obejmuje ponadto demontaż i utylizację wyrobów budowlanych zawierających azbest. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 09 2020 szczegóły wpisu
 • fudal.eu docieplenia Myślenice

  fudal.eu docieplenia Myślenice

  Jeżeli szukasz odpowiedzialnej firmy wykonującej elewacje budynków, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Fudal. W swojej ofercie posiadamy mnogie prace budowlane takie jak m.in. termoizolacje, sporządzanie imitacji innych materiałów np. deski czy betonu, hydroizolacje balkonów bądź
  stolarka okienna. Nasi doświadczeni pracownicy nie tylko sumiennie wykonają powierzone przez Państwa prace, ale również wspomagają w wyborze najlepszego rozwiązania. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej propozycji bądź zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 03 09 2020 szczegóły wpisu
 • Ocieplanie pianką Pińczów

  Ocieplanie pianką Pińczów

  Skuteczne i szybkie ocieplanie budynków Pianką PUR w Pinczowie oraz Krakowie. Ocieplamy poddasza, fundamenty Stropy Piwnice. Nasza firma istnieje na rynku od 2008 roku. Działalność firmy koncentrujemy głównie na usługach dla budownictwa – jako wykonawca izolacji natryskowych pianką świadczymy nasze usługi zarówno dla Klientów prywatnych, jak również współpracujemy z firmami, realizując dla nich ocieplenie pianką poddaszy, ścian, dachów oraz budynków przemysłowych

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.purekspert.pl

  www.purekspert.pl

  Firma Purekspert W. Chmielewski K. Potocki Sp. j. w Kaczkach oferuje ocieplanie pianką poliuretanową, jaką stosuje do ocieplania poddaszy, budynków przemysłowych i rolniczych. Taka termoizolacja może zostać naniesiona bezpośrednio na blachę, beton, deskowanie, płytę i membrany wiatroszczelne. Dzięki temu rozwiązaniu i jego szczelności gwarantujemy oszczędność i znaczny spadek kosztów energii w stosunku do izolacji tradycyjną metodą. Lekka, trwała, ekologiczna i bezpieczna, izolacja pianką jest poza tym paraprzepuszczalna. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 27 05 2019 szczegóły wpisu
 • Termoizolacja dachu - golombiewski.com.pl

  Termoizolacja dachu - golombiewski.com.pl

  Firma świadcząca usługi budowlane, a w szczególności zajmująca się ocieplaniem dachów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zaoferować swoim klientom optymalne, nowoczesne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Flagowym rozwiązaniem stosowanym przez golombiewski.com.pl jest piana poliuretanowa.Siedziba firmy mieści się w Bartoszycach. W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 19 03 2019 szczegóły wpisu
 • www.ocieplaniepiankapur.com

  www.ocieplaniepiankapur.com

  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy DIM-PUR. Nasza siedziba mieści się w Łochowie w województwie mazowieckim a specjalizujemy się w ocieplaniu budynków z użyciem pianki poliuretanowej. Wykonujemy też zabezpieczanie obiektów przed wodą i wilgocią. Oferujemy kompleksowe usługi od sporządzenia pomiarów, przez wysłanie próbek aplikowanych preparatów aż po gwarancję na wykonaną pracę. Współpracujemy z klientami z województwa mazowieckiego oraz podlaskiego. Gwarantujemy profesjonalizm, skuteczność używanych materiałów i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.

  Data dodania: 03 12 2018 szczegóły wpisu
 • www.goodizo.pl Izolacja dachu

  www.goodizo.pl Izolacja dachu

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy goodIZO, kóra od 2007 roku świadczy usługi w Poznaniu. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu ociepleń poddaszy, izolacji fundamentów i obiektów przemysłowych a także wyciszaniu ścian. Firma stosuje natryski pianką otwartokomórkową, co pozwala uniknąć obciążenia konstrukcji a także doskonale wycisza, chroni przed rozwojem grzybów i pleśni oraz nie wymaga dodatkowego przytwierdzania do powierzchni. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług a na stałość parametrów cieplnych udzielamy 25-letniej gwarancji. Zapraszamy na naszą witynę.

  Data dodania: 17 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.pianomax.pl

  www.pianomax.pl

  Myślisz, że poliuretan musi być droższy od wełny i mniej praktyczny? Nie, tym bardziej, że z upływem lat nie ulega zmianie, jest zdrowszy, ponieważ nie wywołuje uczulenia u ludzi i nie pyli, a ponadto po wyschnięciu odzyskuje właściwości izolacyjne i dokładnie wypełnia wszystkie szczeliny. To zaledwie niektóre jego zalety, jakie na swojej stronie opisuje firma budowlana PIANOMAX z Gowarzewa. Specjalizujemy się w ocieplaniu natryskowym pianką poliuretanową, która ma użytek zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym oraz gospodarczym. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

  Data dodania: 12 07 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Budowlane usługi - docieplenia - nowa strona:

Adres: