Budowlane usługi - ekspertyzy, kosztorysowanie

 • www.akint.pl

  www.akint.pl

  Całościowe usługi dla nieruchomości dostarcza firma Akint z Warszawy, oferując wsparcie w zakresie technicznym. Wykonujemy techniczne przeglądy, audyty i ekspertyzy, a także przeglądy gazowe i kominiarskie. Zajmujemy się również oceną efektywności energetycznej i termowizją. Wystawiamy świadectwa energetyczne, przeprowadzamy audyty efektywności energetycznej, świadczymy usługi projektowe oraz tworzymy inwentaryzacje budynków. Każda wykonana przez nas usługa jest na koniec opatrzona dokumentacją. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 13 06 2018 szczegóły wpisu
 • Przeglądy Budowlane Kraków

  Przeglądy Budowlane Kraków

  W zakresie przeglądów budowlanych oferujemy pełen zakres działań, co przełoży się na pewno na fakt, że znajdziesz u nas bardzo dobre rozwiązania. Sprawdź co sprawia konkretnie, że warto przyjrzeć się nam z bliska i podjąć konkretną decyzję o współpracy z naszymi specjalistami. Będzie to bardzo bardzo konkretna decyzja, w Google znajdziesz nas bez trudności. Wystarczy po prostu umieścić w Google hasło Książki obiektów budowlanych i to pozwoli załatwić cały temat w sposób kompleksowy.

  Data dodania: 07 05 2018 szczegóły wpisu
 • Przeglądy Budowlane Wrocław

  Przeglądy Budowlane Wrocław

  Nasza marka prowadząc profesjonalne działania w kilku miastach na terenie Polski, oferuje konkretne i realizowane w sposób kompletny usługi w zakresie realizacji budowlanych przeglądów. Zapewniamy ze swojej strony, że dzięki dostępnym rozwiązaniom zarządcy czy właściciele nieruchomości nie muszą w ogóle się zamartwiać, że jakiekolwiek przeglądy nie będą zrealizowane dokładnie jak być powinny. Warto nas sprawdzić, wystarczy w Google wpisać frazę: oceny stanu technicznego budynków.

  Data dodania: 07 05 2018 szczegóły wpisu
 • Przeglądy Budowlane Łódź

  Przeglądy Budowlane Łódź

  Dostępne u nas usługi patrząc na przeglądy obiektów budowlanych to kompleksowe zaplecze, wieloletnie doświadczenie i pod każdym względem całkowicie profesjonalna jakość realizowanego działania. Warto także podkreślić, że jesteśmy tutaj w stanie zająć się praktycznie każdą realizacją, która będzie wymagała takich profesjonalnych wglądów. Zapraszamy na stronę, najłatwiej odszukacie nas poprzez wpisanie w Google frazy Oceny technicznego stanu budynków. Bardzo serdecznie zachęcamy.

  Data dodania: 07 05 2018 szczegóły wpisu
 • KM-CONSTRUCTION projekty budowlane Warszawa

  KM-CONSTRUCTION projekty budowlane Warszawa

  Mająca siedzibę w Warszawie firma KM-Construction gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Proponujemy kompleksową obsługę od projektu do wykonania. Proponujemy wykonywanie ekspertyz budowlanych, wydawanie opinii technicznej, wykonywanie projektów rozbudowy, przebudowy bądź wzmocnienia konstrukcji, nadzór nad realizacją inwestycji jak i okresowe przeglądy stanu technicznego budynków. Zapewniamy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji dotyczących oferty i działalności firmy.

  Data dodania: 15 02 2017 szczegóły wpisu
 • Odbiory domów Warszawa - Synpiria

  Odbiory domów Warszawa - Synpiria

  Obszar usług budowlanych bez ustanku poszerza zainteresowania i sfery inwestycji, chcąc sprostać potrzebom rynku i rosnącym oczekiwaniom klientów. Tak pracuje spółka Synpiria, starająca się zaplanować dla klienta wysoką efektywność.
  Wśród proponowanych możliwości usług i projektów, jakimi zajmuje się Synpiria, znajdą Państwo bardzo dużo miejsc działalności oraz realizacji, jakich wykonanie jest połączone z solidnością świadczonych usług, doświadczeniem pracujących a także nowoczesnością stosowanych rozwiązań. Grupa Synpiria zapewnia projekty w zakresie przygotowania schematu realizacji, harmonogramu robót czy kosztów. Nadto przeprowadza nadzór budowlany czy negocjacje z inwestorami i podwykonawcami w imieniu klienta.
  Synpiria to możliwość satysfakcjonujących inwestycji.

  Data dodania: 17 11 2015 szczegóły wpisu
 • Alpina Trade

  Alpina Trade

  Firma Alpina Trade w imieniu klienta występuje o pozwolenia na budowę a Kraków może korzystać z jej wsparcia zarówno na etapie uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, jak i na etapie finansowania inwestycji czy jej prowadzenia.


  W wielu przypadkach gotowy projekt domu nie jest wystarczający, dlatego adaptacja projektów domów staje się niezwykle ważna. Inżynierowie z Alpina Trade pomagają klientom także na etapie prowadzenia inwestycji, a ich wsparcie kończy się wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie wybudowanego domu.


  Atuty:

  Szybkość działania
  Wieloletnie doświadczenie
  Skuteczność

  Zachęcamy do podjęcia współpracy z Alpina Trade.

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • Program do kosztorysów budowlanych

  Program do kosztorysów budowlanych

  Oprogramowanie Winbud zostało stworzone z myślą o przyspieszeniu i ułatwieniu procesu kosztorysowania w budownictwie oraz przy innych inwestycjach: drogowych, elektrycznych, instalacyjnych czy ziemnych. Oprogramowanie funkcjonuje w kilkunastu wersjach, odpowiadając tym samym zapotrzebowaniu na różny poziom funkcjonalności. Program pozwala między innymi na integrację z cennikami do kosztorysów. Po więcej szczegółów serdecznie zapraszamy na stronę internetową, gdzie także można nabyć program Winbud.

  Data dodania: 31 08 2014 szczegóły wpisu
 • Buduj z głową!

  Buduj z głową!

  Buduj z głową! Zachęcamy do kupna aktualizacji programów kosztorysowych Norma PRO i Norma STANDARD. Tylko teraz w atrakcyjnej, niższej cenie! Bądź zawsze na bieżąco! Najnowsze przepisy, aktualna baza katalogowa, opis nowych rozwiązań – to wszystko na 4 płytach CD, co kwartał jedna płyta! Kup wygodnie w naszym sklepie internetowym. Nasi handlowcy czekają na Państwa po numerem infolinii 800 109 509. Polecamy także bazy cenowe INTERCEBUD I SEKOCENBUD.

  Data dodania: 16 03 2013 szczegóły wpisu
 • Programy niezbędne dla budownictwa

  Programy niezbędne dla budownictwa

  Zachęcamy do zakupu profesjonalnego zestawu do kosztorysowania – systemu ATHENA, na który składa się Norma PRO; program do szacowania inwestycji; CAD rysunek; program do obliczania kubatury wykopów; aplikacja do wyliczania roboczogodziny i inne. Niezbędny w branży budowlanej! Nie zwlekaj – kup już dziś. Oszczędzasz 1000 zł netto, a także otrzymujesz 10% zniżki na kurs z obsługi programu Norma PRO. Polecamy także inne produkty firmy Athenasoft!

  Data dodania: 16 03 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budowlane usługi - ekspertyzy, kosztorysowanie - nowa strona:

Adres: