Budowlane usługi - geotechniczne

 • www.kadlubowski-geolog.pl

  www.kadlubowski-geolog.pl

  Planujecie inwestycje budowalne na terenie Warszawy i okolic, prywatne, jak i publiczne? Zapraszamy do współpracy z Zakładem Usług Geologiczno-Geotechnicznych Andrzej Kadłubowski w Warszawie, który świadczy wszechstronne badania geotechniczne gruntu wykonywane pod budowę mieszkań, obiektów przemysłowych oraz budowlanych. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań gruntów pod budowę, odbiorze robót fundamentowych, a również w szeroko rozumianej geologii inżynierskiej. Gwarantujemy stosowne i fachowe usługi. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą.

  Data dodania: 04 08 2019 szczegóły wpisu
 • GGS-PROJEKT Pra­cow­nia geo­lo­gii i ochrony śro­do­wi­ska

  GGS-PROJEKT Pra­cow­nia geo­lo­gii i ochrony śro­do­wi­ska

  Firma GGS-Projekt to punkt, w którym zespół ekspertów dostarcza usługi związane z ochroną środowiska i dodatkowo pracami dotyczącymi geologii. Usługi geologiczne świadczone są przez profesjonalny zespół ludzi, którzy posiadają kluczowe w tej pracy pozwolenia oraz uprawnienia. Oferta to w głównej mierze usługi hydrogeologiczne, geofizyczne, związane z pompami ciepła albo też związane z pozwoleniami wodnoprawnymi. Oferta GGS-Projekt to wszechstronne usługi geologiczne, które oferowane są w niesamowicie korzystnych cenach.

  Data dodania: 19 03 2019 szczegóły wpisu
 • GEOGIS geodeta Niepołomice

  GEOGIS geodeta Niepołomice

  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy świadczącej kompleksowe usługi geodezyjne, zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy GeoGis Grzegorz Mikuła. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gdowie w województwie małopolskim. Świadczymy usługi z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, sporządzania map, tyczenia budynków i uzbrojenia terenu, inwentaryzacji podwykonawczych czy pomiarów geodezyjno-prawnych do podziału jak również rozgraniczenia nieruchomości, ustalenia granic lubdo celów prawnych. Aby dowiedzieć się szczegółów bądź skontaktować z biurem, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • GRUPA BARG wskaźnik zagęszczenia

  GRUPA BARG wskaźnik zagęszczenia

  Grupa Barg to sieć laboratoriów badawczych, których zadaniem jest kontrola jakości materiałów używanych w budownictwie. Firma pomaga zarówno wykonawcom jak również przedsiębiorstwom produkcyjnym. Zakres usług laboratoriów zawiera badania infrastruktury drogowej, diagnostykę konstrukcji budowlanych, wzmacnianie bądź naprawę budowli jak również kontrolę produkcji. Pracownicy grupy zajmą się dodatkowo badaniem jakości betonu, kruszyw, cementu czy też drugich materiałów budowlanych. Przeprowadzą także wachlarz badań geologicznych i geotechnicznych. Więcej informacji o działalności grupy zamieszczonych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • A.KADŁUBOWSKI

  A.KADŁUBOWSKI

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Zakładu Usług Geologiczno - Geotechnicznych Andrzej Kadłubowski. Nasza firma powstała w 1998 roku w Warszawie. Specjalizujemy się w badaniach geotechnicznych gruntu pod obiekty mieszkaniowe, przemysłowe i inne. Proponujemy: projekty prac geologicznych, dokumentacje geotechniczne i geologiczne, badania gruntu, badania stanu zagęszczenia gruntu, odbiory geotechniczne wykopów fundamentowych, sprawozdania z badań. Zapewniamy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny i wysoką postać usług. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 02 03 2016 szczegóły wpisu
 • BUGEO sondowania geotechniczne mazowieckie

  BUGEO sondowania geotechniczne mazowieckie

  Biuro Geologiczne BUGEO specjalizuje się w fachowych usługach z zakresu geotechniki, geologii inżynierskiej oraz hydrogeologii. Firma ma na swoim koncie wiele zrealizowanych badań i dokumentacji m.in. dla osiedli mieszkaniowych w Warszawie i Zielonce, obiektów magazynowych i handlowych, szkół, urzędów i uczelni wyższych. Firma odpowiedzialna była także za ujęcia wody podziemnej, modernizacje stacji paliw i innych obiektów oraz obsługę geotechniczną takich budów jak autostrada A2. Ceny usług ustalane są poszczególnie w zależności od zakresu prowadzonych prac. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 08 2015 szczegóły wpisu
 • Menard Polska Sp. z o.o. wzmocnienie gruntu

  Menard Polska Sp. z o.o. wzmocnienie gruntu

  Menard Polska Sp. z o.o. dzięki dużej wiedzy geotechnicznej zdobytej na tysiącach spełnionych kontraktów jest poręczycielem wiarygodnych cen, wiarygodnych terminów, przewidywalnych warunków pracy budowli oraz całej obsługi i gwarancji jakości dokonania. Najnowocześniejszy park maszyn, a też zespół ekspertów z dziedziny geotechnologii, to elementy, jakie nie tylko zapewniają solidną i pewną inwestycję, ale także udoskonalają koszty prac. Nasze doświadczenie doskonale sprawdza się w przypadku piaszczystego podłoża, którego utwardzeniu nie podejmie się większa część firm. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i poznania oferty na witrynie WWW.

  Data dodania: 25 11 2013 szczegóły wpisu
 • Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o.

  Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o.

  Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo powstało w 1957 roku. Oferujemy Państwu badania polowe (wiercenia, sondowania, badania specjalistyczne), badania laboratoryjne (cech fizycznych gruntu, cech mechanicznych i inne), oprogramowanie, opracowania, roboty ziemne oraz budowlane. Dysponujemy rozległą gamą własnego sprzętu badawczego, bogatym archiwum. Nasi fachowcy dokładają wszystkich starań, aby każde zamówienie było realizowane szybko, terminowo oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta. Posiadają wszelkie upoważnienia i uprawnienia do pracy. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej informacji oraz pełna propozycja firmy opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 05 2013 szczegóły wpisu
 • Geotest ekspertyzy geologiczne

  Geotest ekspertyzy geologiczne

  Zakład Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest zaprasza do skorzystania ze swoich kompleksowych usług w zakresie: wiercenia studni głębinowych, odwodnienia, wzmacniania podłoża, palowania, posadowienia na palach. Największe koncerny działające na terenie Polski doceniły naszą znajomość rzeczy w wykonywaniu powierzonych projektów, udzielając naszej firmie jak najlepszych referencji. Doświadczeni, kompetentni specjaliści oraz specjalistyczny sprzęt, umożliwiający wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów, to atuty naszej firmy. Uzupełnieniem kompleksowej propozycji naszej firmy jest możność wykonania dokumentacji geologicznej oraz hydrologicznej. Szczegółowa oferta na stronie:

  Data dodania: 27 03 2013 szczegóły wpisu
 • BBV Systems - geotechnika, sprężanie betonu i projekty inżynieryjne.

  BBV Systems - geotechnika, sprężanie betonu i projekty inżynieryjne.

  BBV Systems to prężnie działająca spółka zajmująca się produkcją systemów geotechnicznych wykorzystywanych między innymi przy budowie mostów, autostrad, wiaduktów czy tuneli. Produkty te z powodzeniem mogą być stosowane w różnych warunkach gruntowych dla tymczasowego jak i trwałego użytku. Oferowane przez firmę systemy sprężania betonu również znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie lądowym i infrastrukturalnym. BBV Systems posiada wyszkoloną kadrę projektantów, którzy dzięki doświadczeniu zapewniają specjalistyczną pomoc na etapie projektu budowlanego czy tez wykonawczego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 22 12 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budowlane usługi - geotechniczne - nowa strona:

Adres: