Budowlane usługi - górnicze

 • Badania archeologiczne

  Badania archeologiczne

  Firma Artefakt Archeo od wielu lat działa na rynku usług archeologicznych. Wykonujemy szeroko pojęte usługi archeologiczne, jak na przykład prace badawcze, rozpoznawcze oraz badania naukowe. Wszelakie badania i prace archeologiczne wykonywane są zarówno na dużych inwestycjach drogowych jak i staromiejskich układach urbanistycznych. Biuro architektoniczne Artefakt Archeo wykonuje również fachowe nadzory archeologiczne, a także kompletną pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu
 • Budowa grot solnych

  Budowa grot solnych

  Nasza firma istnieje od 2002 roku. Jesteśmy obecni na polskim rynku jako producent grot solnych, oraz firma która posiada sieć gotowych jaskiń solnych, ale także posiadamy nasze inne produkty takie jak - sauna solna, sauna parowa, sauna sucha lub hamamem. Zdjęcia już wykonanych przez nas obiektów obejrzeć można w "Fotogalerii" na stronie głównej www.solana.pl Nasze groty solne oraz inne elementy wellness, powstające w systemie SOLANA są coraz popularniejsze, a marka SOLANA gwarantuje wysoki standard tak w Polsce, jak również w innych krajach min. Czechach, Niemczech, Holandii czy Belgii. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej strony www, oraz kontaktu z nami.

  Data dodania: 24 01 2011 szczegóły wpisu
 • Kruszywa budowlane, wapno i nawozy - GZD

  Kruszywa budowlane, wapno i nawozy - GZD

  Górnicze Zakłady Dolomitowe położone są w Siewierzu w województwie śląskim. Zajmujemy się eksploatacją i handlem produktów powstałych z obróbki i przetwórstwa materiału skalnego którym jest dolomit. Nasze towary znajdują zastosowanie w takich branżach: budownictwo, rolnictwo i hutnictwo. W ofercie posiadamy kruszywa budowlane, wapno nawozowe z dużą zawartością magnezu oraz kamienie i tłuczeń różnorodnej frakcji. W celu zapewnienia kontrahentom produktów o oczekiwanych parametrach, w zakładzie został opracowany i wprowadzony system zapewnienia jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2001 oraz system zakładowej kontroli produkcji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 08 12 2010 szczegóły wpisu

Budowlane usługi - górnicze - nowa strona:

Adres: