Budowlane usługi - hydrotechniczne

 • Izolacja tarasu

  Izolacja tarasu

  Systemy hydroizolacyjne - WATER BLOCK® to produkty hydroizolacyjne, które w 100% sprawdzają się w naszym trudnym klimacie, gdzie liczba tak zwanych ”przejść przez zero” jest największa w Europie. Tak ekstremalne warunki jak i do tego zanieczyszczone wody opadowe, które z roku na rok są coraz bardziej agresywne chemicznie i szkodliwe dla infrastruktury budowlanej wymuszają od inwestorów stosowanie coraz to nowocześniejszych jak i wytrzymalszych rozwiązań technicznych. Nasze materiały doskonale pozwolą zabezpieczyć wasz dom przed wodą i wilgocią i mają wiele zastosowań

  Data dodania: 24 11 2020 szczegóły wpisu
 • IZOTEX Wałek bentonitowy

  IZOTEX Wałek bentonitowy

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę IZOTEX, która ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie hydroizolacji. Oferujemy szeroką gamę produktów stosowanych w budownictwie ziemnym czy też przy uszczelnianiu konstrukcji budowlanych. Zapewniamy również fachowe wykonawstwo robót i odpowiedni nadzór nad prowadzonymi pracami. Priorytetem firmy jest najwyższa jakość produktów i usług jak i profesjonalna współpraca z Klientami. Gwarantujemy fachową i terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Aby się z nami skontaktować lub dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 03 07 2017 szczegóły wpisu
 • ZUH Odwodnienie wykopów budowlanych Gdańsk

  ZUH Odwodnienie wykopów budowlanych Gdańsk

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu ciekawą propozycję Zakładu Usług Hydrogeologicznych Jarosław Florczuk, jaki znajduje się w Straszynie. Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu prac geologicznych oraz hydrogeologicznych. Proponujemy między innymi projektowanie i dokumentowanie ujęć wód podziemnych, wiercenie otworów studziennych, likwidację studni głębinowych, serwis pomp głębinowych oraz rekonstrukcji wód podziemnych. Ponadto sporządzamy operaty wodnoprawne, badania inżynierskie i modelowe, a także ekspertyzy, opinie środowiskowe oraz przeglądy ekologiczne. Szczegółowe wiadomości o nas odkryją Państwo na witrynie internetowej. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 05 2016 szczegóły wpisu
 • HYDROBUDOWA-1 laboratorium betonu

  HYDROBUDOWA-1 laboratorium betonu

  Hydrobudowa-1 jest jedną z czołowych spółek w Polsce, realizujących usługi hydrotechniczne. Składa się ona z dwóch sekcji. W laboratorium prowadzone są badania nad wytrzymałością oraz jakością surowców, używanych później do konstrukcji. Betoniarnia Hydrobudowy odpowiada za wytwórstwo najwyższej jakości mieszanek betonowych oraz innych surowców. Firma posiada długoletnie doświadczenie w branży i zrealizowała bez liku strategicznych projektów, między innymi schodki wodne na rzekach, oczyszczalnie ścieków bądź inne obiekty powiązane z gospodarką wodną. Pełen zakres usług przedsiębiorstwa znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2016 szczegóły wpisu
 • Saturn PHU badania hydrogeologiczne Śląsk

  Saturn PHU badania hydrogeologiczne Śląsk

  P.H.U. Saturn to firma, która powstała ponad piętnaście lat temu i od tego czasu stale dba o najważniejszą postać oferowanych usług. Radzimy i wykonujemy naszą robotę z największą precyzją i zaangażowaniem, dzięki temu jesteśmy już doskonałymi profesjonalistami w specjalności badań geologicznych i hydrogeologicznych. Nasza bogata oferta wycelowana jest do wszystkich, jacy potrzebują pomocy, jaka korzystna jest przy określeniu jakości tworzywa pod budowę domu czy budynku mieszkalnego. Jesteśmy jednostką godną zaufania, jakiej można polecić wykonanie niezbędnych prac, licząc na fachowe i niedrogie ukończenie.

  Data dodania: 27 08 2013 szczegóły wpisu
 • Odwierty geotermalne

  Odwierty geotermalne

  Na stronie internetowej firmy Insteko mogą znaleźć państwo ofertę tudzież cennik wykonywanych usług. W ofercie produktów odnajdą państwo przykładowo: wiercenie studni, odwierty geotermalne, pompy ciepła. Firma Insteko odznacza się dobrze wykonaną pracą oraz terminowym jej wykonaniem przez fachowych pracowników. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia witryny internetowej i zaznajomienia się z produktami firmy.

  Data dodania: 30 05 2013 szczegóły wpisu
 • Novante.pl - hydroizolacje

  Novante.pl - hydroizolacje

  Firma Novante oferuje całościowe usługi osuszania budynków oraz hydroizolacji. Novante posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, oraz wykwalifikowany personel, umiejący osuszyć i zabezpieczyć przed działaniem wody prawie każdy obiekt. Firma Novante w szczególności realizuje następujące usługi: hydroizolacje fundamentów i ścian, uszczelnienia budynków, m.in. wpusty, połączenia, szyby windowe, oraz przejścia techniczne, a ponadto porady techniczne. Działalność przedsiębiorstwa Novante zawiera także łączenie rys i pęknięć, iniekcje, a także zabezpieczanie i czyszczenie powierzchni mineralnych, oraz konstrukcji żelbetowych i betonowych.

  Data dodania: 08 02 2013 szczegóły wpisu
 • Studnie głębinowe Piła

  Studnie głębinowe Piła

  Aquaziem oferuje usługi odwiertów studni, także głębinowych i wszelkich innych odwiertów. Oferujemy wiercenia studni głębinowych i wierceń pod pompy ciepła. Mamy wieloletnie doświadczenie poparte przez referencje wielu klientów i niemałe portfolio wykonanych odwiertów. Z naszych usług korzystają klienci wiedzący o tym, że własna studnia to oprócz gwarancji czystej wody, lecz obniżenie kosztów zużycia wody. Dlatego zainwestować na własną studnię.

  Data dodania: 11 04 2012 szczegóły wpisu
 • Hydroizolacja

  Hydroizolacja

  Domeną firmy jest osuszanie murów oraz wykrywanie nieszczelności izolacji. Aqua-Tech jest pośrednikiem w dystrybucji towarów Grace Construction. Dzięki monitoringowi osuszanie ścian jest kontrolowanym i bardzo bezpiecznym procesem. Głównym punktem usług jest zakładanie takich artykułów jak hydroizolacja. Pracownicy firmy proponują naprawę konstrukcji betonowych i wzmacnianie budynków. Więcej przydatnych wiadomości znajdą Państwo na witrynie przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 24 05 2011 szczegóły wpisu
 • Uzdatnianie wody

  Uzdatnianie wody

  B&P Serchem działa na rynku w zakresie dystrybucji produktów chemii specjalistycznej.

  Firma B&P Serchem powstała dzięki inicjatywie trzech osób, które postawiły sobie za zadanie stworzenia firmy, która będzie oparta na stalowych zasadach wszystkie decyzje dotyczące rozwoju podejmujemy wspólnie, omawiamy i wybieramy najlepszych partnerów handlowych. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług. Mamy nadzieje, że jakość i dokładność zachęca państwa do współpracy z nami.

  W skład naszych usług wchodzi:

  CZYSZCZENIE URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH

  * Czyszczenie rozdzielni wysokiego i niskiego napięcia
  * Czyszczenie szaf sterowniczych i paneli
  * Czyszczenie i konserwacja transformatorów
  * Mycie uzwojeń silników elektrycznych

  ANALIZY WODY

  CZYSZCZENIE INSTALACJI KOTŁOWYCH I WODNYCH
  * Usuwanie kamienia kotłowego
  * Płukanie wymienników
  * Usuwanie kamienia z chłodnic Miedzianych cynowanych

  Zobacz: usługi, oferta, kontakt

  Data dodania: 22 10 2010 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budowlane usługi - hydrotechniczne - nowa strona:

Adres: