Budowlane usługi - malowanie, tapetowanie

 • Usługi malarskie Poznań - EkipaMalarska.pl

  Usługi malarskie Poznań - EkipaMalarska.pl

  Malarz z Poznania zaprasza do skorzystania dobrych usług malarskich. Ekipa Malarska świadczy tanie usługi malowania ścian w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta malowania skierowana jest do firm, osób prywatnych które chcą pomalować swój dom oraz mieszkanie. Wykonamy usługę malowania w Poznaniu po uprzednim umówieniu wizyty. Chętnie spotkamy się i omówimy szczegóły wykonania usługi malowania. Sprawdź nasze ceny i wolne terminy wykonania usługi malowania. Chętnie zaproponujemy nasze możliwości.

  Data dodania: 08 08 2018 szczegóły wpisu
 • Usługi malarskie, malowanie ścian i sufitów

  Usługi malarskie, malowanie ścian i sufitów

  Jesteśmy profesjonalną firmą malarsko - remontową. Jesteśmy zawodowcami. Wykonujemy prace wykończeniowe na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się głównie w usługach malarskich. Malujemy pokoje, mieszkania, domy, biura, apartamenty. Malowanie wykonujemy czysto, starannie, fachowo i solidnie, mamy wysoki standard obsługi klienta. Na wykonane przez nas usługi malarskie udzielamy pięcio letniej gwarancji.

  Dbamy o dobry kontakt z klientem i staramy się każdemu dać pewność fachowo wykonanych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się dotrzymać terminów zawartych w umowie z klientem. Doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów oraz zapewniamy ich transport.

  Zapewniamy bezpłatną wycenę.

  Rozliczamy się po zakończeniu całej pracy oraz poszczególnych etapów zlecania. Nie pobieramy zaliczek. Posiadamy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do współpracy z nami.

  Nasze atuty:

  Wiedza i doświadczenie;
  Gotowość do szybkiego podjęcia zlecenia;
  Krótki czas realizacji zlecenia;
  Posiadanie profesjonalnego narzędzie;
  Jesteśmy energiczni i pracujemy na jakość;
  Nie używamy alkoholu i nie palimy;

  Gwarancja na wykonane prace.

  Data dodania: 13 02 2017 szczegóły wpisu
 • Tapetowanie Wrocław

  Tapetowanie Wrocław

  Dobrze położona tapeta może upiększać pokój nawet przez ponad 10 lat. Mało kto zdaje sobie sprawę jak ważne jest przygotowanie podłoża, a później staranne położenie tapety. Tapetowaniem i malowaniem mieszkań zajmujemy się od 4 lat. W tym czasie odnowiliśmy około 200 mieszkań. Zawsze chcemy, aby nasza praca realizowała pomysł klienta. Jesteśmy pracowicie, podchodzimy do zadania poważnie. Sprawdź nas!

  Data dodania: 30 11 2014 szczegóły wpisu
 • Natryskowe malowanie dachów

  Natryskowe malowanie dachów

  Pokrycia dachów z blachy, potrzebują raz na parę lat renowacji polegającej na zmyciu, odtłuszczeniu i zabezpieczaniu nową warstwą powłoki malarskiej, która posiada cechy antykorozyjne. Chciałbym zaprezentować Państwu moje usługi w zakresie malowania dachów, a także malowania ogrodzeń, płotów, elewacji, oraz wnętrz mieszkalnych. Prace wykonuję poprzez natrysk hydrodynamiczny oraz metodą tradycyjną – przy użyciu wałka czy pędzla. Posiadam wieloletnie doświadczenie zakresie robót wykończeniowych, udzielam pisemnej gwarancji na wykonane prace, więcej na stronie.

  Data dodania: 02 06 2014 szczegóły wpisu
 • Malowanie kraków

  Malowanie kraków

  Nazywamy się House Decorating i oferujemy Państwu następujące usługi: flizowanie, prace instalacyjne, malowanie, gładziowanie, tapetowanie, sufity podwieszane, ściany kartonowo-gipsowe, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, tynkowanie, wykonywanie wylewek, montaż paneli, ocieplanie i izolacja fundamentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą się Państwo zapoznać ze szczegółami wszystkich usług.

  Data dodania: 27 08 2013 szczegóły wpisu
 • Malowanie elewacji agregatem Jastrzębie-Zdrój

  Malowanie elewacji agregatem Jastrzębie-Zdrój

  Firma JKB z Jastrzębia-Zdroju to ceniony wykonawca prac remontowo-budowlanych. W ramach prac na zewnątrz budynku wykonujemy: malowanie elewacji budynków agregatem, docieplenia budynków, wykonywanie tynków (akrylowe, silikatowe, mineralne) oraz podbitki dachowe. W ramach prac wewnątrz budynków prowadzimy prace: malowanie pomieszczeń agregatem, kafelkowanie, gładzie szpachlowe, zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, sufity podwieszane, montaż drzwi i okien, montaż mebli kuchennych, montaż wyposażenia łazienek i WC, układanie paneli podłogowych, kompleksowe remonty mieszkań i lokali użytkowych. Usługi wykonujemy na terenie województwa śląskiego.

  Data dodania: 05 06 2013 szczegóły wpisu
 • Tapetujemy-lublin.pl

  Tapetujemy-lublin.pl

  Perfekcyjnie wykończone mieszkanie, to wielka radość dla ludzi, którzy tam mieszkają. Z tego powodu należy w tej kwestii skorzystać z usług prawdziwych znawców, czyli firmy Michała Pawlika. Siedziba firmy zlokalizowana jest na ulicy Ignacego Domeyki 10/11 w mieście Lublin. Nie da się ukryć, że odpowiednie wyklejenie tapet nie należy do spraw łatwych, więc powinno się zlecać to ludziom kompetentnym.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Usługi malarskie

  Usługi malarskie

  Malowanie wnętrz to nie tylko nasz zawód i zajęcie zarobkowe ale także pasja. Dlatego też nasze realizacje zawsze podobają się naszym klientom i mogą oni z pełną odpowiedzialnością nas polecać innym. Każdego dnia staramy się by nasi klienci byli z nas jak najbardziej zadowoleni. Pełne zadowolenie klienta jest naszym azymutem do którego zmierzamy każdego dnia. Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę.

  Data dodania: 25 02 2013 szczegóły wpisu
 • Malowanie natryskowe

  Malowanie natryskowe

  Kolor jest innowacyjną, sukcesywnie rozwijającą się firmą z zakresu wykonań remontowych. Specjalność firmy Kolor to w dużej mierze kładzenie tapet natryskowych, malowanie agregatem natryskowym, tynki dekoracyjne wewnętrzne, kładzenie podłóg czy dekoracja wnętrz techniką znaną jako gotele, która jest warta polecenia z uwagi na najwyższą trwałość. Przedsiębiorstwo Kolor oferuje działalność remontową lub zajmuje się dystrybucją światowej klasy materiałów budowlanych.

  Data dodania: 05 06 2012 szczegóły wpisu
 • Malowanie natryskowe

  Malowanie natryskowe

  Malowanie natryskowe doskonale nadaje się zarówno dla mniejszych jaki i dużych powierzchni. Dzięki swej wydajności zyskuje coraz większą popularność. Zalety malowania natryskowego to szybkość, idealne wykończenie, oszczędność preparatów. Jest to bardzo wydajne malowanie, pozwala na doskonałe krycie powierzchni. Malowanie natryskowe doskonale nadaje się do pokrycia farbą ścian mieszkalnych, karoserii, dachów, płyt kartonowo gipsowych, glazury. Malowanie natryskowe daje cienką i równomierną warstwę emulsji nie pozostawiając zacieków. Urządzenia niezbędne do malowania natryskowego to kompresor (sprężarka), aparat natryskowy ssący, aparat natryskowy grawitacyjny, przewód ciśnieniowy łączący pistolet z kompresorem. Dla zastosowań domowych można użyć pistoletu elektrycznego. Należy pamiętać, że o ile to jest możliwe farbę należy rozpylać w przewietrzonym pomieszczeniu, jeżeli malowanie odbywa się na zewnątrz najlepsza jest słoneczna pogoda. Elementy których pomalować nie chcemy należy okryć folią ochronną drzwi, okna, podłoga. Zrywamy ją gdy farba jest jeszcze mokra, unikniemy wtedy odprysków. Przed samym wlaniem farby do pistoletu należy dobrze ją wymieszać i dostosować lepkość farby do wskazówek producenta. Kolor możemy uzyskać praktycznie dowolny, dobór kolorów jest właściwie nieograniczony. Jeżeli chcemy uzyskać kolor jaki jest na opakowaniu bardzo ważne jest należyte przygotowanie powierzchni pod malowanie. Podczas malowania natryskowego należy wykonywać ruchy po linii prostej (ruchy okrężne czy po łuku są błędne). Na zakończeni czyścimy sprzęt, czynimy to rozpuszczalnikiem. Od odpowiedniego wyczyszczenia sprzętu zależy jego żywotność. Powodzenia w malowaniu!

  Data dodania: 17 02 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Budowlane usługi - malowanie, tapetowanie - nowa strona:

Adres: