Budowlane usługi - ogólnobudowlane

 • tynkpol.pl

  tynkpol.pl

  Całościowe wsparcie ogólnobudowlane oferuje firma TYNKPOL w miejscowości Tążewy. Termomodernizacja budynków i dachów, wykonawstwo tynków i posadzek, wykończenie wnętrz to profil naszej działalności, jaką realizujemy, zapewniając europejskie standardy. Zespół profesjonalistów, inwestycje pod klucz dzięki zaawansowanym technologiom i wysokiej klasy materiałom to nasze atuty. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

  Data dodania: 04 11 2020 szczegóły wpisu
 • uslugibudowlane-cichosz.pl

  uslugibudowlane-cichosz.pl

  Firma budowlana Jarosława Cichosza swoją siedzibę ma w Dzierzgoniu w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży a także szerokim zakresem świadczonych usług. Zajmuje się dekarstwem, dociepleniem, remontami, wykończeniami i budową domów do stanu surowego bądź pod klucz. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i stosuje jedynie sprawdzony sprzęt i najlepsze materiały. Gwarantuje też fachowe doradztwo, terminowość i atrakcyjne ceny. Po więcej szczegółów lub w celu skontaktowania się, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 03 11 2020 szczegóły wpisu
 • esinvest.pl

  esinvest.pl

  Firma ESINVEST Sp. z o.o. Sp.k. w Opocznie świadczy usługi w zakresie inwestycji budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy lub podwykonawcy. Projektujemy, budujemy, remontujemy i zarządzamy procesami, gwarantując precyzje działania, profesjonalną realizację oraz indywidualne podejście do każdego zadania. Wspieramy kompleksowo cały proces, gwarantując doradztwo techniczne w zakresie nowoczesnych rozwiązań i materiałów w procesie inwestorskim. Więcej informacji prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 09 2020 szczegóły wpisu
 • gastobud.pl

  gastobud.pl

  Budową rozległej gamy obiektów budowlanych oraz pracami remontowo-wykończeniowymi w Trójmieście zajmuje się firma GASTOBUD sp. z o.o. z Gdyni. Budujemy domy jednorodzinne, wykonujemy remonty, adaptacje i modernizacje. Stawiamy obiekty usługowe, budynki biurowe, lokale gastronomiczne. wykonujemy też fundamenty żelbetowe i płyty fundamentowe. Zapraszamy także firmy oraz klientów indywidualnych, którzy szukają firmy do wykończenia wnętrz inwestycji. Więcej informacji przedstawiamy na stronie.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • german-shop.pl

  german-shop.pl

  Ogrodowe wanny SPA oferuje German Shop Krzysztof Schuster w miejscowości Biała. Polecamy wysokiej jakości niemieckie wanny SPA, które zapewnią Państwu wyjątkowy relaks. Rzadki wygląd, przepiękne oświetlenie LED-RGB w 16 kolorach, zintegrowane nagłośnienie oraz aromaterapia będą pierwszorzędnym sposobem, aby odprężyć się po męczącym dniu. Nasza propozycja wanien z hydromasażem jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla hoteli, salonów SPA, jaki i prywatnych właścicieli domów czy ogrodów. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.olbark.pl

  www.olbark.pl

  Duże praktyka w budownictwie na terenach górniczych ma firma OLBARK z miejscowości Czerwionka-Leszczyny. Dysponujemy wieloletnie przygotowanie merytoryczne i praktyczne, co jest gwarancją skuteczności w realizacji każdego procesu budowlanego. Pełnimy nadzory inwestorskie, gwarantujemy kierownika budowy oraz kierownika robót przy realizacji wszelkich obiektów budowlanych. Przeprowadzamy inwentaryzacje architektoniczno-budowlane wszelkich obiektów budowlanych. Pełną ofertę prezentujemy na naszej stronie - zapraszamy!

  Data dodania: 09 09 2020 szczegóły wpisu
 • rob-bud.info.pl

  rob-bud.info.pl

  Wykonaniem wysokiej jakości posadzki szlichty cementowo-piaskowej zajmuje się firma ROB-BUD Usługi Ogólnobudowlane-Handel Majewski Robert w Pszowie. Zarządzamy wysokowydajną, najnowszej generacji pompą zwanej Mixokret, która gwarantuje wysoką gładkość i równość posadzki. Dzięki zastosowaniu niwelatorów jej powierzchnia jest idealnie pozioma, co daje duże oszczędności pieniędzy ponieważ nie wydajemy ich na kleje i masy wyrównujące. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu.

  Data dodania: 07 09 2020 szczegóły wpisu
 • artex-uslugibudowlane.pl

  artex-uslugibudowlane.pl

  ARTEX to firma budowlano-remontowa z Białegostoku, którą wyróżnia zespół wykwalifikowanych pracowników, posiadających wieloletnią wiedzę i doświadczenie. Naszą główną specjalnością są prace wykończeniowe i remontowo-budowlane. Jako firma remontowa zapewniamy nowoczesne zaplecze sprzętowe oraz techniczne, a w codziennej praktyce pracujemy ze sprawdzonymi materiałami budowlanymi. Dbamy o wysoką jakość efektów, gwarantując rzetelną i terminową realizację zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 08 2020 szczegóły wpisu
 • kbi.biz.pl

  kbi.biz.pl

  Szeroki wachlarz usług oraz możliwości współpracy w różnych dziedzinach budownictwa dostarcza firma KBI Słojkowscy w Stargardzie. Jesteśmy firmą rodzinną, która funkcjonuje na rynku od 1988 r. Obszary w jakich działamy obejmują budownictwo, rusztowania, wynajem sprzętu oraz nieruchomości. W ramach naszej oferty skorzystają Państwo m.in. z usług wynajmu sprzętu i rusztowań oraz prac instalacyjnych m.in. elektrycznych, C.O. i wod-kan. Zajmujemy się obsługą dużych i małych inwestycji. Posiadamy doświadczenie konserwatorskie i wykonawcze. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 08 2020 szczegóły wpisu
 • strukt.pl

  strukt.pl

  Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy w Krakowie, która świadczy usługi projektowo-budowlane na najwyższym poziomie, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Struktura. Przeprowadzamy wszelkie prace budowlane, od położenia fundamentów po wykończenie budynku oraz oddanie go do użytku. Zlecenia realizujemy jako generalny wykonawca albo jako inwestor zastępczy. Zapewniamy wszechstronny nadzór nad realizacją prac oraz tworzenie całkowitej dokumentacji budowlanej. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 06 07 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Budowlane usługi - ogólnobudowlane - nowa strona:

Adres: