Budowlane usługi - przewierty, odwierty

 • Wiertnice i maszyny do odwiertów - ROTADRIL.pl

  Wiertnice i maszyny do odwiertów - ROTADRIL.pl

  Firma Rotadril z Łodzi zapewnia szeroką i zróżnicowaną ofertę na profesjonalne wiertnice i sprzęt do odwiertów studniarskich oraz pod pompy ciepła. W ofercie Rotadril znajdują się m.in. wielozadaniowe wiertnice Beretta, sondy dynamiczne i statyczne do oceny gruntu, a także wiele innych przydatnych urządzeń i maszyn. Oprócz sprzedaży wiertnic firma Rotadril świadczy również usługi doradcze w zakresie doboru sprzętu, jego użytkowania i wykorzystania. Dzięki współpracy z wieloma współpracownikami na terenie całego kraju osoby, które zakupiły wiertnicę w Rotadril mają możliwość jej serwisowania w bliższych miastach (szczegółowa mapa na stronie rotadril.pl). Każda firma zajmująca się profesjonalnymi odwiertami, której zależy na najwyższej jakości sprzętu wiertniczego z pewnością znajdzie na Rotadril urządzenia i maszyny, które spełnią ich oczekiwania.

  Data dodania: 21 04 2016 szczegóły wpisu
 • BEDNAREK PRZEWIERTY przewiert sterowany łódzkie

  BEDNAREK PRZEWIERTY przewiert sterowany łódzkie

  Prezentujemy Państwu Firmę Arkadiusz Bednarek z siedzibą w Sieradzu. Specjalizujemy się w przewiertach sterowanych i przeciskach. Współpracujemy z firmami budującymi sieci gazowe, wodno-kanalizacyjne, telekomunikacyjne i klientami prywatnymi. Przewierty sterowane polegają na umieszczeniu bezwykopowo rury w ziemi. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego nawet najmniejsze zlecenie wykonujemy z należytą starannością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie odnajdziecie Państwo większą liczbę wiadomości.

  Data dodania: 06 10 2015 szczegóły wpisu
 • PHU WITAR WIESŁAW TARKOWSKI przewierty sterowane Kraków

  PHU WITAR WIESŁAW TARKOWSKI przewierty sterowane Kraków

  Firma robót ziemnych oraz drogowych „Witar” skutecznie dopełnia wszelakie zlecenia prac dotyczących sporządzania wykopów, przewiertów i przecisków ziemnych lub horyzontalnych a i przebić kretem. Przedsiębiorstwo przeprowadza wykopy też pod drogi i chodniki, precyzyjnie kooperując z renomowanymi przedsiębiorstwami budowy dróg i mostów. Na terenach dużych miast lub ośrodków przemysłowych czy obszarów leśnych, „Witar” zaleca wykorzystanie odkrywczych technik bezwykopowych technologiami hdd - działania te na czas i bezbłędnie wykonuje jednostka. Strona www firmy wymienia wszelkie szczegółowe informacje o wyrobach i usługach.

  Data dodania: 28 10 2013 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Chcesz zapoznać się z naszą ofertą? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej witryny internetowej instdom.pl, na której można dowiedzieć się jak wykonujemy przewierty czy przeciwni, jakie budujemy infrastruktury oraz jakie kwalifikacje posiadamy. Na rynku można nas spotkać od dwudziestu lat. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy inne firmy oraz osoby prywatne. Swoją ofertę poszerzamy stale od 1996 roku. Polecamy!

  Data dodania: 05 05 2013 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się pracami żelbetowymi i przewiertami oraz przeciskami. W tych dziedzinach posiadamy duże doświadczenie i możemy zapewnić solidne, terminowe i niedrogie usługi. Braliśmy już udział w wielu inwestycjach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Nasi inżynierowie opracują odpowiedni projekt, a pracownicy budowlani zadbają o jego konstrukcję. Zapraszamy już teraz do odwiedzenia nas na stronie internetowej, gdzie można sprawdzić wszystkie szczegóły!

  Data dodania: 26 01 2013 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Z.P.H.U. Techbud jest firmą, której działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie wykonywania wszelkich prac, takich jak: budowa kanalizacji teletechnicznych, sieci światłowodowych, budowa magistrali sieci telewizji kablowych, budowa linii energetycznych nn i sn, wykonywanie przecisków pod drogami i przeszkodami, wykonywanie przewiertów sterowanych, usługi koparko-ładowarką oraz HDS. Firma istnieje od 1998 roku.

  Data dodania: 09 10 2012 szczegóły wpisu
 • Przepychy, przeciski, przewierty F.B. MAJERCZAK SP.J

  Przepychy, przeciski, przewierty F.B. MAJERCZAK SP.J

  F.B."MAJERCZAK" Sp.J Od początku swojej działalności oprócz budowy sieci wodociągowych,kanalizacyjnych, gazowych i teletechnicznych specjalizuje się w wykonywaniu przewiertów pod przeszkodami terenowymi dla wszelkiego rodzaju uzbrojenia podziemnego.Nowy sprzęt oraz doświadczenie zdobyte przez 20 lat działalności pozwala F.B. "Majerczak" świadczyć usługi w zakresie transportu ponadnormatywnego( przewozy niskopodwoziowe).

  Data dodania: 26 03 2012 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Firma Megalit oferuje nowoczesną technologię odwiertów horyzontalnych. Przewierty horyzontalne to bezwykopowa technologia umożliwiająca wykonanie odwiertów ziemnych bez prowadzenia prac odkrywkowych. Przewierty horyzontalne to nowa technologia umożliwiająca przeprowadzanie prac budowlanych w bardziej profesjonalny sposób. W większości przypadków przewierty sterowane w Polsce wykonuje się do przejść pod przeszkodami terenowymi takimi jak: drogi, autostrady, linie kolejowe, rzeki, kanały. Technologia przewiertów sterowanych pozwala na układanie w otworze wiertniczym kabli energetycznych, telekomunikacyjnych, światłowodów, rur wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych.

  Data dodania: 14 03 2012 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Pomiarów proponuje szeroką ofertę przewiertów. Specjalnością omawianej firmy stały się fachowe przewierty sterowane. Niniejsza firma dysponuje wiertnicami od wiodących dostawców. Długość wykonywanych wykopów może sięgać aż do dwustu metrów. Celem firmy jest skuteczność przy wykorzystaniu technik bezwykopowych. Zakład ten świadczy swoje usługi na obszarze całego kraju. Stosowane przez ZIEiP metody zostały dokładnie opisane w serwisie.

  Data dodania: 29 11 2011 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane, to jedna spośród usług budowlanych jakie wykonujemy. Przy użyciu tej technologii możemy szybciej i dodatkowo mniej inwazyjnie położyć rury czy instalacje (kable) pod drogami, rzekami bądź torami kolejowymi. Stosując taką metodę nie musimy wstrzymywać ruchu drogowego dlatego że wykonujemy przecisk pod przeszkodą nie powodując utrudnień jak w sytuacji wykopów naziemnych. Nasza firma wykonuje przewierty na terenie całej Polski. Jeśli zależy Ci na czasie oraz jakości usług to zapraszamy do przejrzenia naszej witryny i skontaktowania się z nami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na www.elsystem.pl.

  Data dodania: 11 08 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budowlane usługi - przewierty, odwierty - nowa strona:

Adres: