Budowlane usługi - termoizolacja

 • proximo-izolacje.pl

  proximo-izolacje.pl

  PROXIMO to profesjonalna firma zajmująca się izolacją natryskową. Jej siedziba mieści się w Pecnie w województwie wielkopolskim, a termoizolacją przy użyciu wysokociśnieniowych urządzeń natryskowych zajmuje się od wielu lat. Firma proponuje ocieplenie obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz rolniczych, a zastosowane metody pozwalają skutecznie i trwale zabezpieczyć przed czynnikami atmosferycznymi, chemicznymi, korozją oraz hałasem. Przedsiębiorstwo gwarantuje konkurencyjne ceny usług, miłą i fachową współpracę oraz terminową realizację zleceń. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 18 11 2020 szczegóły wpisu
 • ekopian.pl

  ekopian.pl

  Ocieplanie dachu, izloacja podłoża pod ogrzewanie podłogowe, izolacja fundamentów, czy termoizolacja obiektów gospodarczych to oferta firmy EKOPIAN Izolacje Natryskowe Pianką w Środzie Wielkopolskiej. Zajmujemy się profesjonalnym docieplaniem dowolnych nieregularnych powierzchni z wykorzystaniem najnowocześniejszej formuły - pianki do natrysku hydrodynamicznego SEALECTION 500. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz efekt energetyczny i akustyczny w budownictwie jednorodzinnym. Wszystkie szczegóły nt. metody prezentujemy na stronie - zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 13 11 2020 szczegóły wpisu
 • Izolacje pianką - ocieplenia-piana.pl

  Izolacje pianką - ocieplenia-piana.pl

  F.H.U. Skan Eksport Import Sebastian Wąs – właściciel strony internetowej Ocieplenia-piana.pl prowadzi ocieplenia pianką poliuretanową PUR na terenie Śląska. Firma posiada przeszło 10-letnie doświadczenie w swojej dziedzinie i wykorzystuje najwyższej jakości materiały, między innymi od. Prowadzi izolacje pianką poliuretanową poddaszy, dachów, fundamentów, hal, magazynów i innych przestrzeni. Firma gwarantuje szybkie i solidne wykonanie usługi. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 05 01 2019 szczegóły wpisu
 • sin-pur.pl

  sin-pur.pl

  System izolacji natryskowej pianą poliuretanową, otwarto i zamknięto komórkową oferuje firma SIN-PUR Sp. z o.o w Tychowie. Nasze usługi obejmują izolacje budynków mieszkalnych i gospodarczych, całościową adaptacje poddaszy i innych pomieszczeń - od ocieplenia do malowania. Wykonujemy m. in. suchą zabudowę (płyty GK), montaż sufitów podwieszanych, szpachlowanie, malowanie oraz układanie ceramiki, paneli itp. Oferta uwzględnia też wykonanie instalacji elektrycznych i odgromowych. Gwarantujemy wysoką jakość, a nasze produkty posiadają karty katalogowe i atesty. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 11 2018 szczegóły wpisu
 • NOWA CHATA izolacje natryskowe

  NOWA CHATA izolacje natryskowe

  We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy NOWA CHATA. Zajmujemy się wykonywaniem najwyższej jakości termoizolacji i hydroizolacji dachowej w nowych i starych budynkach jak również na poddaszach i w mieszkaniach. W branży działamy od 1997 roku, mamy więc ogromne doświadczenie i możemy się pochwalić rzeszą zadowolonych Klientów. Stosujemy uszczelnianie natryskowe pianką poliuretanową, co gwarantuje szybką i niedrogą izolację termiczną, akustyczną i wodoszczelną. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo oraz konkurencyjne ceny naszych usług. Po więcej szczegółów na temat oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 06 2017 szczegóły wpisu
 • Izolacje natryskowe - Novopur.pl

  Izolacje natryskowe - Novopur.pl

  Firma Novopur.pl świadczy usługi budowlane związane z izolacją. Swoje usługi wykonuje głownie na poddaszach oraz fundamentach. Izolacja wykonywana jest metodą natryskową, która polega na naniesieniu pianki poliuretanowej na daną powierzchnię. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstaje warstwa izolacyjna, która zapobiega uwalnianiu ciepła na zewnątrz budynku. Firma działa głownie na terenie miast Katowice, Kraków oraz Rzeszów.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • THERMAL-TECH izolacja

  THERMAL-TECH izolacja

  W Zawadzie znajduje się firma Therma-Tech. Jest to specjalista w zakresie systemów izolacji cieplnych dla budownictwa oraz przemysłu. W jej ofercie znajduje się wykonawstwo oraz zakładanie izolacji zimnochronnych i przeciwogniowych. Kadra doświadczonych fachowców zapewni profesjonalną obsługę inwestycji. Każdy projekt wykonywany jest przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów oraz z pomocą specjalistycznego sprzętu. Firma gwarantuje pełną obsługę inwestycji, serwis pogwarancyjny i dokumentację techniczną. Jej punkt handlowy znajduje się w Częstochowie. Na stronie internetowej dostępny jest pełen zakres usług przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 03 03 2016 szczegóły wpisu
 • Folia paroizolacyjna

  Folia paroizolacyjna

  Jeśli jesteś właścicielem domu i chcesz się przygotować przed zimą, aby zaoszczędzić koszty ogrzewania mieszkania to warto zadbać o ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza oraz zabezpieczenie wszystkich okien i ścian, aby tracić jak najmniej ciepła w mroźne dni. Docieplenia budynków są wykonywane z zastosowaniem wszystkich innowacyjnych metod oraz markowych materiałów dostępnych na rynku typu folia paroizolacyjna sprowadzana z Niemiec Isofloc. Izolacja termiczna z celulozy klimatyzuje wnętrza oraz pochłania wilgoć. Robotnicy, wykonujący ocieplenie poddasza, polecają wełnę celulozową z firmy Dammstatt. Czasami przy wykorzystaniu innowacyjnych materiałów do dociepleń nie trzeba wykorzystywać folii paroizolacyjnej co zmniejsza koszty docieplenia budynków. Prawidłowo wykonany dach powinien zostać ocieplony materiałami dobrej jakości a izolacja termiczna zgodna z ISO 9001 posiada certyfikaty Unii Europejskiej. Na stronie Derowerk dostępne są dane adresowe, cennik usług oraz oferta i przykładowe realizacje wraz ze zdjęciami z budów. Pracownicy przeprowadzają także kursy jak szczelność powietrzna budynku czy także ocieplenie domu. Firma handlowo – usługowa posiada biuro w Łodzi.

  Data dodania: 30 08 2013 szczegóły wpisu
 • Suprabit Hydroizolacje dachów Śląsk

  Suprabit Hydroizolacje dachów Śląsk

  Bezspoinowe warstwy hydroizolacyjne i uszczelnienia z membrany EPDM lub folii PCV to niektóre z usług i artykułów efektywnie wykorzystywanych poprzez profesjonalne przedsiębiorstwo SUPRABIT do wodnych czy cieplnych uszczelnień wszelkiego typu budynków. Kompleksowe poradnictwo oraz dozór prac osiąganych przez inne firmy także wchodzą w obszar działania profesjonalnej katowickiej firmy. Prace izolacyjne i inne prace budowlane przedkładane za pośrednictwem SUPRABIT obejmują też montaż oraz przegląd instalacji odgromowej czy antyoblodzeniowej. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej obejmującej całą propozycję jednostek SUPRABIT.

  Data dodania: 19 07 2013 szczegóły wpisu

Budowlane usługi - termoizolacja - nowa strona:

Adres: