Budowlane usługi - wyburzenia, rozbiórki

 • silvva.pl

  silvva.pl

  Rozbiórkę drewnianych budynków, jak również wymianę poszycia ścian z desek np. na blachę oferuje firma SILVVA w Godziszowie. Zapraszamy do współpracy tych z Państwa, którzy chcą się pozbyć azbestu z poszycia dachu - w tym zakresie, jak i w innych kwestiach mamy stosowne kwalifikacje i uprawnienia. Dodatkowo prowadzimy skup desek obiciowych iglastych i liściastych, desek podłogowych, bali płaskich oraz kotwi i płatwi. W zależności od potrzeb gwarantujemy wyceny oraz rzetelną i uczciwą obsługę. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 12 2020 szczegóły wpisu
 • transprzet.com.pl

  transprzet.com.pl

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Usługowego TRANSPRZĘT, który mieści się w Starej Birczy w województwie podkarpackim. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą od 1989 roku. Zajmujemy się robotami ziemnymi, wyburzeniowymi i ogólnobudowlanymi. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz dużych i małych firm w Polsce i za granicą. Posiadamy wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 20 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.niwelkop.pl

  www.niwelkop.pl

  Jeśli prowadzisz firmę budowlaną bądź realizujesz inwestycje i szukasz firmy, która przygotuje teren pod budowę, usunie niechcianą skarpę, wywiezie gruz czy ustabilizuje teren, zapraszamy do kontaktu z firmą NIWEL-KOP w Brójcach. Wykonujemy m.in.: wyburzenia, wykopy pod sieci i pod szamba, roboty fundamentowe. Oferujemy usługi koparką i inne usługi przy zastosowaniu sprzętu ciężkiego. Zarządzamy własnym zapleczem sprzętowym. Więcej szczegółów oferty przedstawiamy na stronie - zapraszamy!

  Data dodania: 25 06 2020 szczegóły wpisu
 • www.wlodekdrozdz.com firma wyburzeniowa

  www.wlodekdrozdz.com firma wyburzeniowa

  P.H.U. DRÓŻDŻ w Końskich to firma wyburzeniowa, która realizuje prace rozbiórkowe, przygotowania terenów pod inwestycje, robót ziemnych, wycinki drzew, malowania elewacji, transportu gruzu, kruszyw i innych towarów wielkogabarytowych. Dostarczamy też usługi żurawiem. Nasz sprzęt ma wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, a zespół tworzą wykwalifikowani operatorzy, którzy zapewniają przeprowadzenie prac solidnie i bezpiecznie dla otoczenia. Na rynku działamy od 10 lat. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

  Data dodania: 02 06 2020 szczegóły wpisu
 • www.zon24.pl

  www.zon24.pl

  Rozbiórki, prace ziemne, obsługa nieruchomości przemysłowych na terenie całego kraju to zakres działalności firmy ZON Sp. z o.o. w Kielcach. Jako firma wyburzeniowa, specjalizujemy się w rozbiórkach i wyburzeniach różnego rodzaju obiektów. Wykonujemy także przeróżne prace ziemne i oferujemy wynajem maszyn budowlanych,tj. koparki gąsienicowe, wyburzeniowe, szczękowe samobieżne i przeładunkowe. Doskonałe zaplecze techniczne oraz fachowa organizacja pracy pozwalają nam na realizację zleceń na obszarze całej Polski. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą i do współpracy!

  Data dodania: 02 07 2018 szczegóły wpisu
 • Rozbiórka budynków - mega-pol.com

  Rozbiórka budynków - mega-pol.com

  Firma Mega-Pol zajmuje się wyburzeniami obiektów kubaturowych, przemysłowych, a także inżynieryjnych. Firma wyburza budynki użyteczności publicznej, fabryki, hale, magazyny, kominy, mosty, wiadukty oraz tunele. Firma prowadzi również hurtowy i detaliczny skup złomu, a także zajmuje się sprzedażą kruszywa betonowego i ceglanego.Firma wykonuje szeroki wachlarz robót ziemnych, w których posiada duże doświadczenie.

  Data dodania: 05 12 2017 szczegóły wpisu
 • Www.koparka-otwock.com.pl

  Www.koparka-otwock.com.pl

  W Otwocku niedaleko Warszawy znajduje się siedziba firmy START Andrzej Gołębiewski. Specjalizujemy się w usługach koparko-ładowarką, które świadczymy na terenie Otwocka oraz okolic. Wykonujemy prace ziemne, wyburzenia, wykopy i rozbiórki. Przedsiębiorstwu można także zlecić wynajem sprzętu jak i projektowanie czy przebudowę ogrodów. Dysponujemy nowoczesnymi, sprawnymi techniczne maszynami i zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług. Zapewniamy także atrakcyjne ceny, szybką realizację zlecenia i sympatyczną współpracę. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  Data dodania: 24 06 2017 szczegóły wpisu
 • Rozbiorki wyburzenia Tarnow

  Rozbiorki wyburzenia Tarnow

  Naszą główną specjalnością są rozbiórki i wyburzenia budynków realizujemy takie zadania jak: wykopów pod budynki mieszkalne,domy,hale,magazyny.Nasza firma świadczy usługi w zakresie sprzedaży oraz transportu materiałów sypkich. takich jak piasek, żwir, ziemia,gruz,gryz,wszelkiego rodzaju klińce,pospółki oraz pozostałe kruszywa używane podczas budowy i prac ziemnych.Dodatkowo oferujemy wywóz zalegającej ziemi z terenu budowy,domu,działki a także wywóz gruzu,piasku i innych materiałow budowlanych
  Firma dziala na terenia Tarnowa i okolic

  Data dodania: 05 05 2017 szczegóły wpisu
 • HONEST Rozbiórki Gdańsk

  HONEST Rozbiórki Gdańsk

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Honest, której siedziba mieści się w Gdańsku. Od 2007 roku działamy w branży gospodarki odpadami. Proponujemy transport, zbieranie i przetwarzanie surowców a działamy w sposób przyjazny dla środowiska. Oferujemy wynajem pojemników kontenerowych o różnej pojemności, wynajem maszyn budowlanych wraz z operatorem, proponujemy wykonanie rozmaitych prac ziemnych jak również przesiewania czy roboty wyburzeniowe. Zaufało nam już wiele znanych przedsiębiorstw. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 02 2017 szczegóły wpisu
 • Usługi ogólnobudowlane - ruszynski.pl

  Usługi ogólnobudowlane - ruszynski.pl

  Przedsiębiorstwo TOMBUD wyspecjalizowało się w kruszeniu gruzu oraz betonu. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które pozwala na zagwarantowanie wysokiej klasy oferowanych usług. Terminowo wykonujemy każde ustalone z klientami czynności. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, dostosowując zakres usług oraz cenę do określonych wymagań. Mamy nowoczesne urządzenia. Teren naszej działalności to cała Polska. Wykonujemy również prace poza granicami Polski. Szczegóły oferty zostały udostępnione na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Budowlane usługi - wyburzenia, rozbiórki - nowa strona:

Adres: