Budowlane usługi - wywóz gruzu, odpadów pobudowlanych

 • pajdak.com.pl kontenery na gruz Bochnia

  pajdak.com.pl kontenery na gruz Bochnia

  Odbiór gruzu, odpadów nietypowych, w tym śmieci o dużych gabarytach takich jak stare meble, wykładziny, drzwi oferuje P.H. Pajdak w Wojniczu. Zajmujemy się odbiorem gruzu i odpadów w Małopolsce, zapewniając doradztwo w zakresie recyklingu. Odbieramy również odpady zielone, zmieszane i skupujemy surowce wtórne. Dysponujemy własnym transportem oraz kontenerami na w różnych rozmiarach, które także wynajmujemy. Skupujemy ponadto złom, w tym metale kolorowe i stopy metali. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 10 2020 szczegóły wpisu
 • gruz-pak.pl

  gruz-pak.pl

  Wywóz gruzu i odpadów remontowo-budowlanych poleca firma GRUZ-PAK w Szczecinie. Zajmujemy się wywozem gruzu i ziemi z placów budowy, a także odpadów remontowych z domów lub mieszkań (cegieł, betonu, materiałów ceramicznych itp.). Dostarczamy porządne kontenery lub należycie przygotowane worki. Polecamy również sprzedaż świetnej jakości kruszyw (np. żwiru, piasku czy czarnoziemu). Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a szczegóły oferty przedstawiamy na stronie - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • korona-odpady.pl

  korona-odpady.pl

  W Kamieńcu Wrocławskim mieści się siedziba firmy KORONA S.C.. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się odbiorem, transportem jak i utylizacją odpadów. Zagospodarowujemy także surowce wtórne jak makulatura, folia, drewno czy metal. Dysponujemy specjalistycznymi, odpowiednio przystosowanymi pojazdami a także pojemnikami oraz kontenerami na odpadki. Możemy też wykonać czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych, tłuszczu oraz skrobi. Posiadamy niezbędne uprawnienia do odbioru odpadków. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 14 09 2020 szczegóły wpisu
 • INVESTPATTERNS - wywóz gruzu

  INVESTPATTERNS - wywóz gruzu

  InvestPatterns to firma w jakiej ofercie znajduje się sporo usług, jednak od niedawna zaczęliśmy się specjalizować w wywozie śmieci. Wywozimy odpady zarówno z spółdzielni mieszkaniowych lecz także z kręgów budowy, piwnic czy z lokali użytkowych gdzie znalazła się konieczność wywozu przedmiotów o większych rozmiarach. Pracujemy na obszarze Wrocławia i okolic, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 512 360 183 bądź drogą e-mail: biuro@konteneryekspres24.pl. Dysponujemy kontenerami szerokiej gamy wymiarów.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • selectbud.pl

  selectbud.pl

  W Wojniczu w województwie małopolskim mieści się siedziba firmy SELECTBUD. Funkcjonujemy w branży gospodarki odpadami, posiadamy długoletnie doświadczenie oraz niezbędne zezwolenia. Oferujemy wynajem kontenerów a oprócz tego odbiór, transport i utylizację odpadów zmieszanych, budowlanych, zielonych, trawy, trocin, ziemi jak też gabarytów. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i zapewniamy miłą i fachową współpracę oraz atrakcyjne ceny usług. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o ofercie jak również niezbędne dane kontaktowe. Zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 22 02 2020 szczegóły wpisu
 • Gruzbob - wywóz gruzu i śmieci

  Gruzbob - wywóz gruzu i śmieci

  Nie trać oraz nie marnuj swojego czasu, niech wywóz gruzu Warszawa będzie czymś co zlecisz firmie GruzBob a tym samym zadbasz o to aby w określonym do tego miejscu pojawił się sam kontener, o odpowiedniej ładowności. Wywóz gruzu Warszawa z jego udziałem będzie dużo prostszy oraz łatwiejszy, a tym samym korzystniejsze jest napełnianie go odpadami budowlanymi niż rozrzucanie po całym co do tego placu czy adekwatnym miejscu. Oczywiście firma GruzBob posiada wszystkie niezbędne oraz konieczne kompetencję, predyspozycje i umiejętności aby podjąć się takiego zadania, tym samym zaoferować kompleksowe wsparcie swoim potencjalnym klientom.

  Data dodania: 15 10 2019 szczegóły wpisu
 • Wywóz śmieci i gruzu Warszawa - Alfa Partner

  Wywóz śmieci i gruzu Warszawa - Alfa Partner

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się Polską firmą, której głównym celem jest świadczenie w szerokim zakresie usług skierowanych dla obsługi budów, organizatorów imprez masowych i osób prywatnych.
  Posiadamy specjalistyczne samochody, pozwalające na wywóz każdej ilości śmieci.
  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 730 108 108

  Szczegóły oferty Alfa Partner na stronie internetowej: http://alfapartner.pl/

  Data dodania: 25 08 2019 szczegóły wpisu
 • www.wotra.pl

  www.wotra.pl

  Wywóz odpadów w kontenerach, wszelkiego rodzaju prace rozbiórkowe, tak ręczne, jak i mechaniczne, demontaż konstrukcji stalowych palnikiem, usługi koparko-ładowarką i prace ziemne, a ponadto wynajem sprzętu budowlanego to oferta firmy Wotra Recykling z Poznania. Dysponujemy flotą sprzętów budowlanych. Oferujemy poza tym długoterminowy wynajem koparko-ładowarki, koparko kołowej (20 t) itp. Mamy wykwalifikowaną kadrę kierowców i operatorów. Obsługujemy firmy, budowy oraz osoby prywatne. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 04 08 2019 szczegóły wpisu
 • Gratojad.pl

  Gratojad.pl

  Założeniem firmy Gratojad jest systematyczny rozwój działalności którą prowadzi, tym samym uświadomienie każdemu iż wywóz śmieci z wyniesieniem i załadunkiem Kraków to opcja nie tylko korzystna lecz jak najbardziej odpowiednia pod względem przeznaczenia. Można powiedzieć więcej, iż to właśnie wraz z taką firmą wywiezienie jakichkolwiek odpadów budowlanych, zielonych, ziemi lub śmieci będzie zadaniem dużo prostszym i łatwiejszym. Dlatego warto nawiązać do atrakcyjnych warunków samej współpracy, oraz tego co w tej sytuacji nasza firma jest w stanie zagwarantować czy też zaoferować swoim potencjalnym klientom.

  Data dodania: 27 07 2019 szczegóły wpisu
 • www.wywozgruzukielce.pl

  www.wywozgruzukielce.pl

  Firma Jarek. Wywóz odpadów z Jaworzni Gniewce na rynku usług administracyjnych działa od 1996 r., obsługując zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jeśli na Państwa budowie pozostał żwir lub piasek, po remoncie mieszkanie nie macie co zrobić z gruzem, zapraszamy do kontaktu! Profesjonalnie zajmujemy się transportem i wywozem odpady stałych, usuwamy odpady komunalne i przewozimy materiały budowlane. Cały czas podnosimy jakość swoich usług i otwarci jesteśmy na rozmaite wymagania, a także na zlecenia, nie znajdujące się w ofercie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 03 12 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Budowlane usługi - wywóz gruzu, odpadów pobudowlanych - nowa strona:

Adres: