Budowlany nadzór

 • www.bakskatowice.pl nadzór budowlany

  www.bakskatowice.pl nadzór budowlany

  W naszej firmie Baks pracują ludzie, którzy mają różne specjalności i uprawnienia, dzięki czemu firma może zaoferować wszechstronne usługi w sferze budownictwa. Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach. Nasi niezastąpieni pracownicy przeprowadzą Państwa, przez żmudny proces zaczynający się od doradztwa, wyceny oraz projektowania poprzez nadzór aż po odbiór inwestycji. Nasza firma została założona w październiku 2014 roku, twórcami jej są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, co przekłada się na jakość świadczonych usług. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 26 06 2018 szczegóły wpisu
 • Atlas Budownictwo

  Atlas Budownictwo

  Jesteśmy firmą, która oferuje dużo różnych usług związanych z budownictwem. Pośród tego czym zajmuje się nasza firma jest realizacja usług dotyczących nadzoru budowlanego, kierownictwa budowlanego, kierownika robót budowlanych czy też wiele więcej. W głównej mierze usługi wykonujemy na terenie stolicy jak i województwa mazowieckiego. W naszej firmie pracuje mająca bardzo duże doświadczenie ekipa pracowników, która potrafi sobie poradzić nawet z bardzo trudnymi zadaniami. Do tej pory z oferowanych przez nas usług skorzystało wiele firm. Zachęcamy serdecznie.

  Data dodania: 24 08 2017 szczegóły wpisu
 • Przegladbudowlany.waw.pl

  Przegladbudowlany.waw.pl

  Firma Akad Wojciech Mamaj od blisko dziesięciu lat realizuje przeglądy budowlane w obrębie Warszawy i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy terminowość, doświadczenie i profesjonalizm. Nasi pracownicy posiadają wszystkie konieczne do wykonania przeglądu uprawnienia. Jesteśmy także bardzo konkurencyjni cenowo i cieszymy się wzorową opinią w branży. Do każdego Klienta podchodzimy z największą starannością i zapewniamy, że efekt końcowy naszej pracy spełni w 100% Państwa oczekiwania. Gorąco zapraszamy do kontaktu w sprawie przeglądów budowlanych w obrębie Warszawy.

  Data dodania: 30 06 2017 szczegóły wpisu
 • BUDSERWIS kontrola budynku Gdańsk

  BUDSERWIS kontrola budynku Gdańsk

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Budserwis z siedzibą w Gdańsku. Od 2003 roku funkcjonujemy w branży budowlanej. Proponujemy współpracę obejmującą okresową, półroczną, roczną oraz pięcioletnią kontrolę obiektów budowlanych, elementów budynków, instalacji urządzeń i gazowych, przewodów kominowych, instalacji elektrycznych oraz określenie przydatności do użytkowania. Prowadzimy nadzór inwestorski, inwentaryzację budowlaną a także prowadzimy książki obiektów budowlanych. Do tej pory wykonaliśmy mnóstwo realizacji i posiadamy liczne referencje. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.

  Data dodania: 24 12 2016 szczegóły wpisu
 • JKJ PROJEKT inwentaryzacje budynków Bydgoszcz

  JKJ PROJEKT inwentaryzacje budynków Bydgoszcz

  Firma JKJ Projekt z Bydgoszczy zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Zajmujemy się nadzorem budowlanym, wykonywaniem kosztorysów inwestorskich, podwykonawczych bądź ofertowych, inwentaryzacją budynków, odbiorami deweloperskimi, okresowymi przeglądami budynków i sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Decydując się na nasze usługi mają Państwo gwarancję najwyższej jakości, profesjonalnej współpracy, konkurencyjnych cen oraz terminowej realizacji zleceń. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 12 2016 szczegóły wpisu
 • MB PROJEKT Inspektor budowlany Wrocław

  MB PROJEKT Inspektor budowlany Wrocław

  Na terenie Wrocławia oraz okolic działa firma MB Projekt. Specjalizujemy się w usługach inżynierskich w branży budowlanej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży a nasi wykwalifikowani pracownicy mają odpowiednie uprawnienia do pełnienia funkcji Kierownika Budowy lub Inspektora Nadzoru. Oprócz tego przeprowadzamy okresowe kontrole stanu technicznego budynków, sporządzamy Certyfikaty Energetyczne i dokonujemy odbioru mieszkań od deweloperów. Prowadzimy też fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i technologii. Więcej informacji o działalności firmy znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 16 11 2016 szczegóły wpisu
 • Kierownik budowy Szczecin

  Kierownik budowy Szczecin

  Przedsiębiorstwo ARENS, którego siedziba usytuowana jest w okolicach Szczecina, proponuje kontrahentom dużą różnorodność czynności budowlanych. Doradzamy w zakresie wykonania czynności projektowych, nadzoru, końcowych odbiorów a także dużej liczby innych. Zapewniamy atrakcyjne ceny proponowanych usług. Wszyscy nasi pracownicy mają wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie uprawnienia. Działamy na rynku od wielu lat, co sprawia, że możemy zapewnić klientom doskonałą klasę proponowanych czynności. Zapraszamy Państwa do współpracy.

  Data dodania: 28 07 2016 szczegóły wpisu
 • BUDOM nadzory budowlane Jelenia Góra

  BUDOM nadzory budowlane Jelenia Góra

  Firma BUDOM z Jeleniej Góry serdecznie zachęca do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Funkcjonujemy na rynku polskim od 2006 roku proponując kompleksowe prace budowlane. Przeprowadzamy roboty ziemne oraz rozbiórkowe, ocieplenia budynków, remonty, przebudowy istniejących budynków, usługi projektowe, a także prace związane ze stolarką aluminiową i PCV. Poza tym wykonujemy również wszelkie stany surowe i roboty wykończeniowe. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy. Gwarantujemy nadzór kierownika budowy, solidność i terminową realizację zleceń. Pełną ofertę naszej firmy i dane teleadresowe znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 06 02 2016 szczegóły wpisu
 • Bico Group. Obsługa inwestycji, kierownik budowy, nadzór budowlany

  Bico Group. Obsługa inwestycji, kierownik budowy, nadzór budowlany

  Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

  Dbamy o to, aby inwestycje osiągały założone cele –zarówno techniczno-funkcjonalne jak i biznesowe.
  Chcemy również, aby każda inwestycja była dla naszych klientów źródłem osobistej satysfakcji.

  Oprócz sfery technicznej wiele uwagi poświęcamy na stałe monitorowanie budżetu oraz kontrolę zgodności postępu prac z harmonogramem.
  Pamiętając, że powodzenie inwestycji zależy od jej przygotowania, opracowujemy również studia wykonalności zawierające m.in. analizę możliwości pozyskania źródeł finansowania, ocenę finansową projektów inwestycyjnych, biznesplany.

  Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie:
  Project Management
  Nadzór inwestorski
  Kierownik Budowy
  Obsługa techniczna inwestycji
  Doradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzy
  Przeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektów
  Monitoring procesu inwestycyjnego.

  Pomagamy w przygotowaniu inwestycji w zakresie:
  Studium wykonalności
  Pozyskania finansowania
  Projekty doradcze, biznesplany inwestycyjnych.

  Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

  Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych.

  Data dodania: 14 01 2014 szczegóły wpisu
 • Rzeczoznawca budowlany i majątkowy J.P. Praxis. odbiór mieszkania Warszawa

  Rzeczoznawca budowlany i majątkowy J.P. Praxis. odbiór mieszkania Warszawa

  Rzeczoznawca majątkowy i budowlany prowadzący firmę J.P. Praxis z sadybą w Warszawie zaprasza do współpracy klientów indywidualnych i organy sądowe, instytucje, urzędy, banki i firmy. Zakresem jego działalności jest pełne województwo mazowieckie. Przejmuje zadania m.in. na oceny techniczne oraz analizy techniczno-ekonomiczne budynków, wyceny mieszkań, działek oraz domów, połączone z analizą rynku, wykonywanie operatów szacunkowych, a także specjalistyczne konsultacje opiniodawcy. Wszystkie usługi realizowane są precyzyjnie z bieżącymi regułami, z największą dokładnością i z określonym z klientem terminem. Więcej danych odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 01 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Budowlany nadzór - nowa strona:

Adres: