Drogi - budowa, sprzęt, usługi

 • www.www.specdrog.pl

  www.www.specdrog.pl

  Z wielką radością prezentujemy Państwu Zakład Usługowo-Remontowy Marian Grotkiewicz, Maciej Krakowiak zlokalizowaną w Krakowie. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia prowadzi aktywność związaną z całościową obsługą inwestycji związanej z budową dróg oraz usługami asfaltowymi. Do obszaru naszych usług należy m.in.: budowa placów manewrowych, ścieżek rowerowych, budowa dróg kołowych a dodatkowo frezowanie nawierzchni. Zapraszamy Państwa do współpracy i do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji o zakresie naszej oferty. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 18 09 2020 szczegóły wpisu
 • bet-pol.com

  bet-pol.com

  Kładzenie nawierzchni asfaltowej lub brukowej, jej odtworzenie oraz remonty to oferta firmy BET-POL w Rybniku. W ofercie posiadamy też wymianę oraz regulację żeliwa drogowego, zalewanie szczelin w nawierzchniach bitumicznych masami zalewowymi na gorąco oraz wynajem rozściełacza do asfaltu. Świadczymy też wynajem sprzętu budowlanego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zlecenia realizujemy na terenie południowej Polski.

  Data dodania: 28 08 2020 szczegóły wpisu
 • linie.pl

  linie.pl

  We Wrocławiu mieści się siedziba firmy Linie.pl, która zajmuje się profesjonalnym maszynowym malowaniem pasów. Przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi w obiektach takich jak hale przemysłowe lub magazynowe a także zakłady produkcyjne, parkingi i garaże, obiekty sportowe, drogi i inne. Wykonujemy projekt pasów a także odświeżamy istniejące oznaczenia lub usuwamy stare linie. Zapewniamy indywidualne podejście i profesjonalizm, najwyższą jakość usługi i stosowanych metod oraz korzystne warunki współpracy. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 24 03 2020 szczegóły wpisu
 • www.immerbau.pl

  www.immerbau.pl

  Firma ImmerBau Sp. z o. o. to producent materiałów do naprawy i ochrony powierzchni betonowych i żelbetowych. Zakresy naszej działalności obejmują m.in. chemikalia i produkty petrochemiczne, obszary ruchu samolotów, parkingi, konstrukcje budowlane i linie kolejowe. Prowadzimy również działalność związaną z energią wiatrową i rolnictwem, obszarami przemysłowymi i handlowymi. Nasze produkty są wykorzystywane w podlewaniu / kotwieniu, w naprawie i ochronie betonu, posadzek oraz innych zapraw specjalnych. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 01 2020 szczegóły wpisu
 • www.brukoland.pl

  www.brukoland.pl

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BRUKOLAND, która swoją siedzibę ma w Zakrzówku w województwie lubelskim. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej a działalność w branży prowadzimy już od 1994 roku. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy fachowców, co pozwala nam zaoferować terminowe usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy budowę dróg i parkingów, placów manewrowych, posesji prywatnych jak również projektowanie placów i posesji. Mamy liczne referencje i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Szczegóły na naszej witrynie.

  Data dodania: 02 01 2019 szczegóły wpisu
 • Wynajem koparki Śląsk - Togaj

  Wynajem koparki Śląsk - Togaj

  Jesteśmy firmą, która od bardzo dawna oferuje profesjonalne wypożyczanie maszyn budowlanych. Zapewniamy sporą ofertę oraz wiele innych usług. Jesteśmy w stanie podjąć się także zadań koparko-ładowarką, budowy domów czy też sporej ilości innych usług. Dysponujemy świetną ekipą pracowników, nowoczesnym sprzętem a także wysokiej jakości wsparciem każdego z naszych klientów. W czasie realizacji zleconych nam usług używamy sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają nam na zrealizowanie zaawansowanych usług. Dzięki naszej firmie każda usługa będzie wykonana na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 01 08 2017 szczegóły wpisu
 • www.znakbig.pl

  www.znakbig.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy BIG ZNAK ze Śremu w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji znaków, azyli dla pieszych, barier, blokad, luster drogowych, nakładek antyporostowych na słupki drogowe, ograniczników, podstaw, progów, sygnalizatorów i wielu innych elementów najwyższej jakości. Do współpracy zachęcamy organy administracji drogowej, urzędy, firmy oraz przedsiębiorstwa drogowe. Zapewniamy profesjonalizm, korzystne ceny oraz terminowość. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 08 06 2017 szczegóły wpisu
 • ANDROS pionowe znaki drogowe

  ANDROS pionowe znaki drogowe

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Andros z Redy! Dostarcza on swoim Klientom profesjonalne usługi drogowo-budowlane. Jest to bowiem wytwórca solidnych, odpornych na czynniki atmosferyczne oznakowań drogowych poziomych i wertykalnych. Należą do nich znaki drogowe, systemy bezpieczeństwa drogowegojak również system informacji miejskiej. Powstają one z najlepszych materiałów, które zapewnią ich solidność na lata. By Zleceniodawcy otrzymywali artykuły najwyższej jakości, producent inwestuje nieustannie w rozwój swojego parku maszynowego. Przedsiębiorstwo zapewnia również instalację swoich produktów. Na stronie internetowej umieszczony jest dokładny zakres wykonywanych przez przedsiębiorstwo usług.

  Data dodania: 11 06 2016 szczegóły wpisu
 • Płyty drogowe betonowe - Fatra

  Płyty drogowe betonowe - Fatra

  Firma Fatra specjalizuje się w produkcji, sprzedaży, transporcie oraz skupie płyt drogowych betonowych. Nasze prefabrykaty betonowe to wysokiej klasy płyty wykonane z najlepszej jakości betonu. Dzięki naszym płytom stworzysz dobrą drogę tymczasową, dojazd na plac budowy czy drogę dojazdową w miejsca trudno dostępne. Cechują się znaczną odpornością na działania atmosferyczne oraz przyjmą pojazdy ciężkie. Prowadzimy transport płyt do klienta oraz sprzedaż nowych i używanych płyt drogowych. Warto do nas zajrzeć i zapytać o ceny i opcje współpracy.

  Data dodania: 30 12 2015 szczegóły wpisu
 • Bellator - części do maszyn drogowych

  Bellator - części do maszyn drogowych

  Firma Bellator Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Proponujemy klientom różnorodne urządzenia budowlane. W naszej propozycji są zarówno nowe, jak i używane maszyny. Niezwykle precyzyjnie dobieramy towary do asortymentu, dlatego możemy zapewnić ich świetną klasę. Trudnimy się również sprzedażą elementów zamiennych. Proponujemy kontrahentom profesjonalne świadczenia serwisowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo pracujących u nas ludzi. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo specyfikacje poszczególnych maszyn.

  Data dodania: 24 11 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Drogi - budowa, sprzęt, usługi - nowa strona:

Adres: