Gazowe urządzenia

 • Podgrzewacz gazowy Ariston

  Podgrzewacz gazowy Ariston

  W sklepie, który można znaleźć pod adresem www.grzejmy.pl zamieszczono takie produkty jak na przykład: armatura grzewcza, podgrzewacz gazowy marki Ariston, kotły, systemy kominowe, kabiny natryskowe, ale również bojlery czy pompy ciepła. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, na każdy przysługuje gwarancja. W sklepie regularnie pojawiają się nowości, a do tego bardzo często są organizowane różnego rodzaju wyprzedaże, na których Klient może kupić między innymi stelaże podtynkowe po niższych cenach.

  Data dodania: 05 12 2012 szczegóły wpisu
 • Junkers Poznań

  Junkers Poznań

  Szeroka oferta kotłów gazowych i urządzeń grzewczych typu Junkers. W ofercie naszego sklepu gazowniczego wytwory firm Termet i Ariston. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta kotły innych marek (BROTJE, BERETTA, JUNKERS GRUPA BOSCH) sprowadzane są na zamówienie. Długotrwała gwarancja, kompetentna i profesjonalna obsługa, darmowy parking.

  Data dodania: 23 11 2011 szczegóły wpisu
 • Sklep internetowy ze skrzynkami gazowymi i gazomierzami

  Sklep internetowy ze skrzynkami gazowymi i gazomierzami

  Jesteśmy firmą wykonującą m.in. przyłącza gazowe go budynków. Prowadzimy sklep internetowy zawierający szafki gazowe na gazomierz (jeden lub więcej) oraz mniejsze szafki pod zawór ogniowy na budynek. Posiadamy w swojej ofercie również kształtki elektrooporowe (mufy, kolana, trójniki, nawiertki, odgałęzienia siodłowe itp.) do zgrzewania gazowych rur PE. Bardzo konkurencyjne ceny pozwalają nam prężnie rozwijać się w tej dziedzinie i zdobywać setki nowych zadowolonych klientów. Zapraszamy do zakupów!

  Data dodania: 08 11 2011 szczegóły wpisu
 • Detektory gazu, wykrywacze gazu

  Detektory gazu, wykrywacze gazu

  Właściwie każdy właściciel przedsiębiorstwa produkcyjnego zdaje sobie sprawę jak istotne jest bezpieczeństwo w zakładzie pracy. Niektórzy na tym oszczędzją, część nie pamięta o takich sprawach. Nasza firma posiada w swojej ofercie urządzenia, które zwiększą bezpieczeństwo w miejscu pracy. Wykrywacze gazu powinny znajdować się w każdym zakładzie produkcyjnym gdzie istnieje ryzyko wycieku gazu - zajmujemy się także naprawa detektorów gazu. W ofercie; latarki ex, narzędzia atex, detektory gazowe i inne narzędzia. Bardzo duży wybór asortymentu, a ponadto długoletnie doświadczenie w biznesie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 08 01 2011 szczegóły wpisu

Gazowe urządzenia - nowa strona:

Adres: