Instalacje odgromowe

 • Izosky - Ochrona odgromowa

  Izosky - Ochrona odgromowa

  Przedsiębiorstwo Izosky specjalizuje się w instalacjach odgromowych. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam na współpracę zarówno z prywatnymi inwestorami, jak i firmami oczekującymi obsługi w zakresie szkoleń, projektowania instalacji, dostaw oraz montażu.

  W zakres naszych usług wchodzi doradztwo techniczne w zakresie ochrony odgromowej, montaż instalacji piorunochronnych, systemów uziemiających, przeglądy pogwarancyjne i dystrybucja drutu aluminiowego.

  Wejdź na naszą stronę izosky.pl i poznaj szczegóły oferty.

  Data dodania: 01 12 2020 szczegóły wpisu
 • GROMEL - piorunochrony, instalacje odgromowe - montaż, produkcja

  GROMEL - piorunochrony, instalacje odgromowe - montaż, produkcja

  Jesteśmy firmą zajmującą się montażem instalacji odgromowych a także produkcją osprzętu instalacyjnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze instalacje są zawsze wykonywane estetycznie i dokładnie. Posiadamy rozbudowane zaplecze maszynowo-narzędziowe - nie boimy się żadnego nawet nietypowego zlecenia. Jesteśmy w stanie wykonać każdą instalację odgromową. Wykonujemy instalację z materiałów takich jak: miedź, ocynk, tytan-cynk, aluminium. Do wyboru przewody o przekrojach: fi6, fi8, fi10. Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT, protokoły pomiarów oraz gwarancję. Przykładowa cena za metr bieżący odgromówki - wykonanie z materiałem (uchwyt i drut ocynkowany fi 8) - 16-19zł.Nasze instalacje są wykonane zgodnie z normami: PN86/E05003/01 oraz najnowszą PN-IEC61024-1:2001. Przedstawiamy do wglądu uprawnienia. Zainteresowanych klientów proszę o kontakt pod nr tel.605352189. Porady techniczne oraz wycena gratis. Zapraszam na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 08 04 2011 szczegóły wpisu

Instalacje odgromowe - nowa strona:

Adres: