Instalacje przeciwpożarowe

 • www.iko.net.pl

  www.iko.net.pl

  Przedstawiamy Państwu firmę „IKO - przyjazne systemy” z Tarnowa. Trudnimy się wykonywaniem szeregu różnych instalacji, m.in. elektrycznych, przeciwpożarowych, oświetlenia boisk, systemów alarmowych, telewizji przemysłowej CCTV. Nasze rozwiązania pozwalają na stworzenie systemu inteligentnego budynku. Oprócz tego, prowadzimy także wynajem posiadanego przez nas sprzętu, m.in. podnośnika koszowego i minikoparki. Możemy pochwalić się zrealizowanymi projektami dla wielu ważnych instytucji, m.in. teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, zabytkowego kościoła w Sobolowie. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 02 2018 szczegóły wpisu
 • Zabezpieczenia przeciwpożarowe Stawoz

  Zabezpieczenia przeciwpożarowe Stawoz

  Firma STAWOZ, której siedziba znajduje się w Łodzi, proponuje kontrahentom czynności powiązane z bierną ochroną przeciwpożarową w budownictwie. Każde nasze realizacje cechuje duża skuteczność, która wpływa na ich doskonałą jakość. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Pracują u nas tylko osoby o odpowiednim przygotowaniu zawodowym. Używamy nowoczesnego sprzętu. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami. Ludzi zainteresowanych przedstawioną ofertą zachęcamy do rozmowy.

  Data dodania: 19 04 2017 szczegóły wpisu
 • Instalacje tryskaczowe

  Instalacje tryskaczowe

  Na reklamowanym, polecanym serwisie umieszczona została propozycja przedsiębiorstwa MULTIMON, który w przeciągu ponad dwudziestoletniego istnienia zainstalował więcej niż dwa miliony tryskaczy w 500 obiektach. Głównym zadaniem przedsiębiorstwa jest projektowanie, instalacja oraz serwis w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Wspiera w realizacji niezawodnych koncepcji, które znacznie zmniejszą ryzyko wystąpienia pożaru. Zajrzyj na witrynę www, żeby zaznajomić się z informacjami dotyczącymi specjalnego sprzętu gaśniczego czy systemów sygnalizacji pożaru.

  Data dodania: 27 05 2012 szczegóły wpisu
 • Projektowanie instalacji przeciwpożarowych

  Projektowanie instalacji przeciwpożarowych

  Biuro projektowe Reskal posiada 7 lat doświadczenia w planowaniu i wykonywaniu instalacji przeciwpożarowych. Ukończyliśmy aż sto realizacji instalacji przeciwpożarowych. Każdy projekt przeciwpożarowy, który wykonujemy, realizowany jest przez nas indywidualnie. Wiemy, że w przypadku takich instalacji przeciwpożarowych liczy się skuteczność jak również jakość realizacji. Biuro projektowe Reskal mieści się w Krakowie. Kontakt telefoniczny z naszą przedsiębiorstwemfirmą pod numerem 603 266 942. Reksal to przedsiębiorstwo projektująca instalacje tryskaczowe dostępna jest do Państwa usług w każdy dzień tygodnia od godziny 8:00 aż do 22:00. Wszystko to, dla Państwa bezpieczeństwa!

  Data dodania: 07 05 2011 szczegóły wpisu

Instalacje przeciwpożarowe - nowa strona:

Adres: