Instalatorstwo elektryczne

 • klinikaelektrotechnika.pl

  klinikaelektrotechnika.pl

  Projektowaniem, montażem i serwisem instalacji elektrycznych, uziemiających oraz systemów zabezpieczeń zajmuje się Klinika Elektrotechnika z Bytomia. Jesteśmy firmą, która swoje usługi poleca klientom biznesowym. Duże doświadczenie pozwala nam przygotować odpowiednio dobraną ofertę usług oraz rozwiązań dla każdego klienta, niezależnie od prowadzonej przez niego działalności. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 25 11 2020 szczegóły wpisu
 • dgp-instalacje.pl

  dgp-instalacje.pl

  Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy DGP, która mieści się w Wieleniu w województwie wielkopolskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży instalatorskiej. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem instalacji kablowych, elektrycznych, internetowych, telewizyjno-satelitarnych, sygnalizacyjno-informacyjnych oraz ppoż. Gwarantujemy elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasi specjaliści służą profesjonalnym doradztwem na każdym etapie zlecenia. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 16 11 2020 szczegóły wpisu
 • elektroseminstal.pl

  elektroseminstal.pl

  Pomiary, wykonawstwo i montaż instalacji elektrycznych oraz remonty i naprawy dotychczasowych realizuje firma ELEKTROSEMINSTAL w Goleniowie. Wykonujemy instalacje odgromowe, instalacje alarmowe, instalacje domofonowe i wideodomofonów. Przygotowujemy też dokumentację odbiorczą czy modernizacje instalacji elektrycznych. Zapewniamy fachową obsługę elektroinstalacyjną w pełnym zakresie, oferując naszym klientom wiedzę i najnowsze rozwiązania. Więcej informacji prezentujemy na stronie. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 10 2020 szczegóły wpisu
 • elektrykslaskie.eu

  elektrykslaskie.eu

  Firma WI-KO-MA w Rybniku działa na rynku od grudnia 1997 roku, posiadając duże doświadczenie techniczne w instalacjach SSWiN, SAP oraz CCTV. Zajmujemy się również fachowym montażem w obiektach mieszkalnym, jak i przemysłowym. To właśnie one gwarantują obecnym osobom nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również pozwalają wystarczająco wcześnie zidentyfikować ryzyko i odpowiednio je zlikwidować. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 17 08 2020 szczegóły wpisu
 • www.plc-system.pl

  www.plc-system.pl

  Posiadająca siedzibę w Tarnowie firma PLC SYSTEM zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się montażem, programowaniem oraz serwisem różnego typu instalacji w domach prywatnych oraz przedsiębiorstwach. Zajmujemy się systemami alarmowymi, zarządzania budynkiem, nadzoru wizyjnego, kontroli dostępu a oprócz tego sygnalizacji pożaru, włamania czy napadu. Proponujemy także wykonanie fachowych pomiarów. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników i gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie. Szczegóły oferty i dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 06 2019 szczegóły wpisu
 • instalacje elektryczne usługi elektryczne pomiary

  instalacje elektryczne usługi elektryczne pomiary

  Wykonujemy, wymieniamy remontujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach i budynkach wielorodzinnych, naprawami elektrycznymi, podłączaniem płyt indukcyjnych i piekarników, montażem osprzętu elektrycznego : oprawy oświetleniowe, żyrandole, włączniki, gniazda. Montujemy i wymieniamy skrzynki i rozdzielcze tablic .Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych wraz protokołami, schematy elektryczne -jednokreskowe, wykonujemy dokumentacje do innogy stoen operator oraz dla wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Posiadamy uprawnienie elektryczne w zakresie dozoru i eksploatacji. Współpracujemy z profesjonalną firmą projektową - projekty dla wspólnot spółdzielni mieszkaniowych

  Data dodania: 18 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.el-wer.com.pl

  www.el-wer.com.pl

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę El-wer z Samborzca. Firma ta oferuje Państwu swoje usługi instalatorskie w zakresie instalacji elektrycznych, domofonowych, teletechnicznych, oświetleniowych i odgromowych. Pracujemy na najlepszym sprzęcie oraz zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów by jak najlepiej świadczyć Państwu nasze usługi z zachowaniem najwyższych standardów. Potwierdzają to również opinie od zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu i do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.elgat.pl

  www.elgat.pl

  Firma Elgat ma swoją siedzibę w Tanowie. Trudni się sprzedażą systemu rozdzielnic elektrycznych. System ten, to autorskie rozwiązanie spółki Elgat. Umożliwia on stworzenie przenośnej instalacji elektrycznej, która sprawdza się na terenie budowy czy też podczas imprezy masowej. Sprzedawane produkty pozwalają na połączenie w jeden spójny system, także osobom nie posiadającym żadnych kwalifikacji. Istnieje także możliwość wynajęcia sprzętu. Firma istnieje już od 2009 roku, posiada zatem niezbędne doświadczenie. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty oraz zapoznać się z referencjami firmy, warto zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 18 09 2017 szczegóły wpisu
 • Elektryk Warszawa - Ekinstal

  Elektryk Warszawa - Ekinstal

  Firma EK INSTAL oferuje klientom szeroki zakres czynności elektrycznych. Pomagamy przy budowach, remontach i modernizacjach instalacji. Proponujemy także całodobowy serwis elektryczny, który świadczony jest na terenie Warszawy i w odległości do 50 km od Warszawy. Pracują u nas tylko świetnie przygotowani specjaliści, co sprawia, że możemy zapewnić odpowiednią klasę oferowanych czynności. Zajmujemy się również instalowaniem alarmów oraz sieci. Gwarantujemy wykonanie w określonym czasie każdej zleconej przez kontrahenta pracy.

  Data dodania: 06 02 2016 szczegóły wpisu
 • Instalacje elektryczne Kościerzyna

  Instalacje elektryczne Kościerzyna

  Dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu: Instalacje elektryczne, prefabrykacja szaf sterowniczych, systemy automatyki przemysłowej - firma Cim-el. Także instalacje przeciwpożarowe, panele słoneczne oraz kolektory słoneczne, alarmy i monitoring. Zapraszamy serdecznie - sortownia drewna, sortownia kłód, elektryk Sierakowice, Bytów, Kościerzyna. Zainteresowanych zapraszamy - instalacje antenowe (zakładanie anten), mikser farb proszkowych, instalacje przeciw pożarowe i piorunochrony (instalacje odgromowe).

  Data dodania: 30 11 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Instalatorstwo elektryczne - nowa strona:

Adres: