Izolacja wodochronna

 • izol dach drenaż odwodnienia małopolska

  izol dach drenaż odwodnienia małopolska

  O nas:
  Izol-Dach, nasza firma to zespół specjalistów który na rynku jest obecnie od ponad 20-stu lat! Przez lata praktyk nabraliśmy ogromnego doświadczenia w tym co robimy, a zajmujemy się między innymi:

  1. Drenaże, odwadnianie budynków
  2. Hydroizolacje fundamentów
  3. Osuszanie budynków metodą iniekcji ciśnieniowej
  4. Osuszanie gruntu
  Oraz:
  1. Krycie dachów papą termozgrzewalną
  2. Docieplanie styropapą
  3. Izolacje tarasów, balkonów
  4. Krycie gontem papowym
  5. Obróbki blacharskie
  6. Wymiana rynien

  Wszystkie zlecenia realizujemy na terenie województwa małopolskiego. Głównie Kraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Nowy Sącz.
  Usługi wykonujemy z najwyższej jakości materiałów takich firm jak:

  1. Koester
  2. Synthos
  3. Weber

  Oraz z materiałów powierzonych przez zleceniodawcę.
  Oferujemy darmową wycenę Państwa zamówienia.
  Kontakt:

  Izol-dach
  Daniel Bober
  Profesjonalne odwodnienia-drenaże
  Tel. + 48 605-824-703

  Data dodania: 21 05 2020 szczegóły wpisu
 • www.enosta.pl

  www.enosta.pl

  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Enosta, która swoją siedzibę ma w Rzeszowie. Jesteśmy profesjonalnym, funkcjonującym od 1989 roku przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowo-handlowym specjalizującym się w pracach osuszeniowych. Stosujemy innowacyjne metody elektroiniekcji lub termoiniekcji i proponujemy wiele rozwiązań izolacyjnych - izolacje poziomie, pionowe, drenaże, izolacje posadzek a oprócz tego uszczelnianie rys i szczelin. Możemy się pochwalić dużą ilością wykonanych realizacji oraz najwyższą jakością obsługi. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 28 06 2017 szczegóły wpisu
 • PRO IZOLACJE - Hydroizolacje dla domu

  PRO IZOLACJE - Hydroizolacje dla domu

  Pro-izolacje to założona w 2013 firma świadcząca wysokiej jakości usługi termoizolacji i hydroizolacji natryskowych. Tworzy ją zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, który każde zlecenie traktuje priorytetowo i indywidualnie, poświęcając mu maksimum uwagi i zaangażowania. Firma Pro-izolacje to certyfikowany wykonawca firmy Purinova Sp. z o.o., co dodatkowo pozwala oferować usługi termoizolacyjne przy wykorzystaniu sprawdzonych i markowych produktów.

  Data dodania: 06 06 2017 szczegóły wpisu
 • Folie, mata, geowłóknina, membrana i agrotkanina hurt

  Folie, mata, geowłóknina, membrana i agrotkanina hurt

  Hurtownia Folia24 COM PL oferuje produkty izolacji przeciwwilgociowej, geowłokniny i inne geosyntetyki dla budownictwa oraz agrotkaniny, agrowłókniny, maty podsiąkowe w wiele innych produktów dla ogrodnictwa.
  Zaopatrujemy firmy i składy budowlane, a także hurtownie w folie pod wylewki betonowe oraz membrany dachowe w wiele innych produktów mających zastosowanie w budownictwie i ogrodnictwie.

  Oferta: agrotkanina, agrowłóknina, akcesoria dachowe, akcesoria klejące - łączące, akcesoria pakowe, dylatacje polietylenowe,
  folie bąbelkowe, folia budowlana, folia dachowa, folia membrana kubełkowa, folia paroizolacyjna,
  folia paroizolacyjna polietylenowa, folia pod Oczko wodne, folia tunelowa,
  folia ogrodnicza, geokrata, geomembrana, geosiatka, geotkanina, geowłóknina poliestrowa, geowłóknina polipropylenowa,
  izolacja pozioma muru, mata antyerozyjna, mata podsiąkowa, membrana dachowa,
  membrana PCV, wiatroizolacja ścienna, siatka przeciw kretom, siatka cieniująca, geoborder, obrzeże trawnikowe, kostka brukowa

  Data dodania: 01 06 2015 szczegóły wpisu
 • FIRMA SPECJALISTYCZNA INIEKT SYSTEM S.C. BIAŁYSTOK izolacja przeciwwilgociowa

  FIRMA SPECJALISTYCZNA INIEKT SYSTEM S.C. BIAŁYSTOK izolacja przeciwwilgociowa

  W Białymstoku umiejscowiona jest ceniona firma INIEKT SYSTEM, wielozadaniowo wspierająca przedsiębiorstwa realizujące prace budowlane i renowacyjne czy Klientów indywidualnych. Obszar naszych fachowych i solidnych usług zawiera m.in. iniekcję budowlaną - funkcjonującą wzmacniająco i uszczelniająco w wypadku różnorodnego rodzaju konstrukcji. Posiadamy pokaźne doświadczenie również w adaptowaniu prac izolacyjnych oraz hydroizolacyjnych w dowolnych obiektach. W razie potrzeby służymy Państwu również wielozadaniowym doradztwem. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową i dokładnym zakresem usług dokonywanych za sprawą INIEKT SYSTEM.

  Data dodania: 30 11 2013 szczegóły wpisu
 • Izoserwis Sp. z o.o. izolacje zimnochronne

  Izoserwis Sp. z o.o. izolacje zimnochronne

  Inwitujemy do zaznajomienia się z ofertą przygotowaną przez kompetentne przedsiębiorstwo IzoSerwis. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Tuliszków. Jesteśmy początkującą jednostką działającą na rynku od 2007 roku, specjalizującą się w realizowaniu izolacji przemysłowych. Naszym walorem są wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem. Świadczymy usługi na obszarze Polski i za granicą dla przemysłu chemicznego lub budownictwa. Wybierając naszą jednostkę dostają Państwo najwyższą jakość usług przy względnie najniższych cenach. Szczegółowe informacje odnośnie naszej działalności zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2013 szczegóły wpisu
 • Hydroizolacje budynków

  Hydroizolacje budynków

  Higrotec to firma oferująca usługi budowlane z zakresu hydroizolacji, uszczelnień oraz osuszania budynków. Firma wykonuje usługi na nowopowstających obiektach oraz zajmuje się odtwarzaniem izolacji poziomych i pionowych. Higrotec realizuje następujące zlecenia:
  - osuszanie budynków
  - odtwarzanie izolacji poziomych i pionowych w starym budownictwie metodą iniekcji
  - izolacje fundamentów, tarasów, balkonów, zbiorników oraz innych konstrukcji budowlanych
  - badania wilgotności oraz wytrzymałości betonu
  - impregnację oraz hydrofobizację powierzchni mineralnych
  - posadzki przemysłowe na bazie żywic.

  Data dodania: 03 07 2013 szczegóły wpisu
 • IzoForum. Hydroizolacje

  IzoForum. Hydroizolacje

  Specjalistyczny portal dedykowany tematyce izolacji w budownictwie. Izolacje budowlane. Hydroizolacje, izolacja fundamentów, balkonów, tarasów, dachów, basenów, łazienek, osuszanie budynków. Forum hydroizolacje. Specjalistyczna platforma wymiany informacji i doświadczeń dedykowana wykonawcom, architektom, inwestorom indywidualnym. Fachowa wiedza techniczna. Przegląd prasy, nowinki z branży budowlanej, aktualne informacje o wydarzeniach, trendach, technologiach.

  Data dodania: 02 11 2011 szczegóły wpisu
 • Osuszanie piwnicy

  Osuszanie piwnicy

  Strona internetowa przedstawiająca problematykę wilgoci w piwnicach, jak również mówiąca jak z nią walczyć. Opowiada o różnych metodach osuszania takich jak: iniekcja grawitacyjna, niskociśnieniowa, parafinowa, mikrofalowa i termoiniekcja. Można tam przeczytać o metodach zapobiegania zawilgoceniu pomieszczeń np. izolacji poziomej i pionowej. Dodatkowo omówione są tam urządzenia utrzymujące odpowiedni poziom wilgotności w piwnicy takie jak: osuszarki konwekcyjne, kondensacyjne i elektroosmotyczne, jak też tańsze osuszacze domowe. Podany jest też orientacyjny koszt każdej z metod i przybliżony czas pracy na 1 m2 powierzchni. Przedstawia także metody izolowania od zimna i ogrzewania piwnicy w zależności od faktu czy jest ocieplona, czy też nie. Omawia sposoby jak uniknąć nadmiernych strat ciepła jak również ograniczenie kosztów tego niepożądanego zjawiska.

  Data dodania: 05 11 2010 szczegóły wpisu

Izolacja wodochronna - nowa strona:

Adres: