NOVATIO - badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła

NOVATIO - badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła

Ocena: 1.8/10 (46 głosów)Wykonujemy badania termowizyjne dla branży budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, energetyki, ciepłownictwa, przemysłu i innych branż w których termowizja może mieć zastosowanie. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie o najwyższej jakości, który jest ceniony na rynkach europejskich co sprawia że pomiary i wyniki badania są miarodajne i rzetelne. Oferujemy badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła. Zapraszamy do współpracy.Podobne strony
 • Termowizja, świadectwa energetyczne Poznań, Leszno TERMOEKSPERT

  termoekspert wykonuje certyfikaty energetyczne poznań (świadectwa charakterystyki energetycznej) dla budynków wszystkich typów zgodne z ustawą termomodernizacyjną i rozporządzeniami Ministerstwa Infrastruktury - niezbędne do uzyskania odbioru technicznego oraz pozwolenia na użytkowanie.Dzięki nam dowiesz się jak energochłonny jest twój dom i co nalezy zrobić aby stał się bardziej przyjazny dla kieszeni. Wykonujemy również profesjonalne badania termowizyjne szczególnie w zakresie kontroli poprawności wykonania prac dociepleniowych i termomodernizacyjnych, sprawdzania gdzie "ucieka ciepło", szczelności instalacji wodnej oraz grzewczej, sprawności urządzeń i wielu innych.

 • PoTerm - termowizja, instalacje elektryczne

  PoTerm wykonuje pomiary termowizyjne budynków, maszyn przemysłowych i instalacji. Sprawdzenie rozdzielni elektrycznej trwa minutę, a ile trwa postój związany z awarią? Nie wspominając o kosztach usunięcia awarii. Koszt badania domku to kilka procent kwoty jaką rocznie wydajemy na jego ogrzewanie! Z naszych usług korzysta BuildDesk czy Energa. Sprawdź teraz jak szerokie możliwości daje diagnostyka termowizyjna! Obejrzyj naszą galerię zdjęć w podczerwieni. Wykonujemy kompleksowo instalacje teletechniczne wszelkiego typu: elektryczne, alarmowe, kontroli dostępu, itp. Pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe. Naszym celem jest zadowolenie klienta z wykonanej usługi przy możliwie najniższej cenie! Udzielamy długiej gwarancji na wykonane usługi. Zapraszamy na naszą stronę w celu poznania pełnej oferty firmy.

 • Wykonywanie badań termograficznych Szczecin

  Firma Canada System zajmuje się profesjonalnym przeprowadzaniem badań kamerą termowizyjną obiektów mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Badanie termograficzne ma na celu wykazanie ewentualnych błędów przy pracach dotyczących izolacji budynków i budowli. Zdjęcia termowizyjne wykażą również dokładne miejsca ubytków izolacji termicznej. Dzięki temu w znaczący sposób można obniżyć rachunki za ogrzewanie budynku zimą, a latem obniżyć rachunki za chłodzenie budynku. Jest to bezinwazyjna forma badania poszycia wszystkich budynków.

 • Badania termowizjne i wypozyczalnia kamer termowizyjnych

  Nasza firma zajmuje się wykonywaniem badan termowizyjnych, sprzedażą kamer termowizyjnych organizujemy kursy i szkolenia z zakresu termowizji. Doradztwo i konsulting przy wyorze kamer termowizyjnych. W ofercie naszych usług znajduję się m.in:
  badania termowizyjne budynków, badania termowizyjne instalacji grzewczych, badania termowizyjne dla przemysłu, badania termowizyjne dla weterynarii, wykonywanie audytów i świadectw energetycznych

 • Solidny przegląd okresowy obiektu

  Firma Struo ma bogaty asortyment zarówno dla wielkich podmiotów jak i klientów indywidualnych. Proponujemy Państwu zestaw usług z zakresu budownictwa jak np.: przeglądy budowlane, termowizja, nadzór budowlany. Zajmujemy się również stałym nadzorem budowlanym nad istniejącymi już obiektami, usługę tą kierujemy przede wszystkim do dużych zakładów, które posiadają kilka budynków. Dokonywane przez naszą firmę przeglądy okresowe cechują się najwyższą skutecznością i biorą pod uwagę cykl zakładu biorącego udział w badaniu.

 • Tpoint - termowizja

  Firma Tpoint świadczy szereg usług mających jeden wspólny cel: spokój, oszczędność i bezpieczeństwo naszych klientów. W ofercie posiadamy termowizję, w ramach której wykonujemy specjalistyczną usługę diagnostyki termowizyjnej. Termowizja skierowana jest do mieszkańców całej Polski, a w szczególności osób zamieszkujących Kraków, Katowice, Wrocław, Skawinę, Myślenice, Zakopane, Wadowice. Współpracujemy z zakładami energetycznymi i cieplnymi, właścicielami domów jednorodzinnych, a także spółdzielniami mieszkaniowymi. W ofercie posiadamy także pomiary elektryczne oferowane głównie do mieszkańców województwa małopolskiego, a w szczególności mieszkańców Krakowa i okolic. Usługi termowizji i pomiarów elektrycznych uzupełniają kompleksowe usługi związane z systemami bezpieczeństwa. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

 • Termowizja - Opole, Wrocław, Śląsk

  Wykorzystanie kamery termowizyjnej:

  - lokalizacja strat ciepła z budynków
  - kontrola poprawności montażu stolarki okiennej i drzwiowej
  - sprawdzenie jakości montażu ocieplenia budynku
  - przeglądy instalacji elektrycznych i szaf rozdzielczych
  - przeglądy eksploatacyjne maszyn i urządzeń przemysłowych pod kontem promieniowania cieplnego
  - lokalizacja wycieków z instalacji wodnych i CO
  - wyszukiwanie źródeł zalania i podmakania

 • InfraSkan

  Infra Skan jest firmą świadczącą szereg specjalistycznych usług inżynierskich. Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy podejmą się wykonania pomiaru termowizyjnego, rozwiążą problem wyciekającej wody, służą doradztwem w zakresie charakterystyki energetycznej. Pracownicy firmy mogą się poszczycić wieloletnim doświadczeniem przy obsłudze zaawansowanych projektów budowlanych. Firma posiada ponadto uprawnienia sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

 • Termocent – badania termowizyjne budynków

  Fachowe usługi z zakresu pomiarów termowizyjnych od wielu lat realizuje firma Termocent.com. Zespół Termocent.com to najlepsi fachowcy w dziedzinie termowizji – wykonywane przez nich badania są solidną podstawą do oceny stanu budynku oraz ustalenia powodów ewentualnych strat cieplnych. Badania są wykonywane nowoczesnym sprzętem wysokiej jakości, dzięki czemu ich wyniki są bardzo precyzyjne.

  Serdecznie polecamy współpracę z Termocent.com. Pełna oferta firmy znajduje się na oficjalnej stronie Termocent.com.