Palmer - czyszczenie, serwis, montaż klimatyzacji Kraków

Palmer - czyszczenie, serwis, montaż klimatyzacji Kraków

Ocena: 3.5/10 (32 głosów)Palmer to firma, która oferuje takie usługi jak czyszczenie, serwis i montaż klimatyzacji. Kraków to miasto, w którym realizujemy nasze usługi. Nasz profil działalności skupia się przede wszystkim na sprzedaży i świadczeniu usług powiązanych z instalacjami grzewczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi. Obsługujemy zarówno duże jak i małe firmy. Działamy na rynku już ponad 10 lat. To co nas wyróżnia to wysokiej jakości produkty i wykwalifikowana kadraPodobne strony
 • Klimatyzacja, wentylacja Warszawa

  Odczuwanie komfortu cieplnego jest sprawą indywidualną, ale przyjmuje się za optymalną temperaturę 20-24 C, przy wilgotności 40-60%.
  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zadaniem które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza.

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy.
  do_domu
  do_serwerowni

 • Czynnik Chłodniczy, r134a, rekuperatory, centrale wentylacyjne

  Interes Klimazbyt Sp. Z o.o. jest firmą handlową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm działających w zakresie branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, tudzież chłodniczej. Cechuje nas solidność tudzież innowacyjność. Wielgachny opcja asortymentu tudzież duże badanie techniczne, pozwalają na wspólną realizację prac projektowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę, asystent w wycenach tudzież doborze urządzeń. Badanie zdobyte w kontaktach spośród kontrahentami realizującymi złożone inwestycje na obszarze całego kraju tudzież koleżeństwo specyfiki inwestycji w branży klimatyzacji tudzież wentylacji znalazło objaw w zaufaniu naszych klientów spośród którymi mamy przyjemność kooperować. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty tudzież certyfikaty co pozwala bractwo nam obciążenia w ciągu Państwa inwestycje. Zapraszamy aż do współpracy

 • Zagadnienia wentylacyjne

  Strona tematyczna poruszająca zagadnienia z zakresu wentylacji, klimatyzacji i automatyki wentylacyjnej. Przedstawione są regulatory i termostaty oraz inne elementy układów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dodatkowo można tu znaleźć podstawowe akademickie wiadomości z zakresu praw fizycznych wykorzystywanych w wentylacji: przewodzenia ciepła, straty ciśnienia, ochrona przed hałasem, wpływ wilgoci na działanie wentylacji, dobór wentylatora z uwzględnieniem sprężu czy maksymalnego wydatku. Zamieszczane są tu liczne rysunki pomagające zrozumieć omawiane zagadnienia. Strona aktualizowana jest praktycznie codziennie.

 • Amair - sprzedaż i serwis klimatyzatorów

  Firma Amair z siedzibą w Konstancinie Jeziornej zajmuje się profesjonalnymi realizacjami związanymi z techniką klimatyzacyjno - wentylacyjną. W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy urządzenia do klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania.
  Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzatorów, rekuperatorów oraz pomp ciepła na terenie Piaseczna, Konstancina i okolic.

 • Klimatyzacja i rekuperacja - montaż Gdańsk Olsztyn

  Jesteśmy dystrybutorem czołowych producentów takich urządzeń jak klimatyzatory, rekuperatory, centrale wentylacyjne czy odkurzacze centralne. W swojej ofercie posiadamy urządzenia takich producentów jak Fuji Electric, Midea, Mitsubishi Electric, Daikin, Samsung, LG, Husky, Duovac, Komfovent, R-vent czy AERIS. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji: od projektu, po sprzedaż, montaż kończąc na opiece serwisowej i zadowoleniu klientów. Działamy na terenie całej Polski. Zaufało nam już grono zadowolonych klientów.

 • HTS anemostaty nawiewniki zawory

  Firma HTS funkcjonuje na rynku od 2004 roku i znajduje się w Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i dzięki zdobytej wiedzy na temat systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych świadczymy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. W naszej hurtowni znajdą Państwo szeroki wybór wentylatorów, klimatyzatorów, rekuperatorów, nagrzewnic, a także izolacje techniczne, tłumiki akustyczne, klapy przeciwpożarowe, siłowniki i przewody elastyczne. Oprócz tego posiadamy materiały montażowe, narzędzia i elementy kominowe. W przypadku pytań i wątpliwości służymy pomocą naszych wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy dostawę w każde miejsce w Polsce oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na stronie www.

 • Wentylacja

  Poznaj bliżej ofertę firmy http://clim-rem.pl/ która specjalizuje się w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych firm Toshiba, LG, Sanyo oraz Panasonic. Wszystkie oferowane przez nas sprzęt posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej. Dostarczamy urządzenie i części zamienne, montujemy, zajmujemy się także serwisem klimatyzatorów, pomp ciepła oraz agregatów. Sprawdź naszą bogatą ofertę i rozpocznie współpracy z firmą http://clim-rem.pl/

 • waso-klimatyzacja.pl

  Firma WASO KLIM w Chorzowie zaprasza do korzystania ze swojej bogatej oferty. Oferujemy usługi w zakresie serwisu i montażu wentylacji, pomp ciepła i rekuperacji. Ponadto zajmujemy się montażem, serwisem oraz przeglądami klimatyzacji do domu i do biura, a dodatkowo klimatyzacji obiektowej i klimatyzacji serwerowni. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem w zakresie doboru urządzeń oraz ich rozmieszczenia, a także dostosowaniem odpowiednich parametrów instalacji. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 • cooltechekoenergia.com.pl

  Firma Cool-Tech Łukasz Głogowski z Wrocławia działa w branży instalacyjno-sanitarnej, oferując wysokiej jakości usługi z obszaru hydrauliki, wentylacji i klimatyzacji (też samochodowej). Specjalizujemy się w montażu najwyższej jakości rekuperacji. Zakres naszej działalności obejmuje instalacje ogrzewania podłogowego, instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe oraz instalacje centralnego odkurzacza. Zajmujemy się dodatkowo automatyką i elektryką. Nasza firma dostarcza też serwis pomp ciepła, instalacji grzewczych, elektrycznych, klimatyzatorów i rekuperatorów. Zapraszamy do kontaktu.